Eşle açık film izlemek

Bütün filmlerin hepsi erotik içerikli hangi birini kapatacaksın 😀 bence filmden etkilenip yakınlık kurabilirsin eşinle anın tadını çıkarmaya bak kafanda kurup kendine stres yapma canım 🙂
Filmden etkilenip derken yani istek duyar anlamında dedim o devrede hemen siz girin ayy anlatabildim inşallah 😀

Film vizyondaysa ne kadar açık seçik olabilir ki. Hani dijitalde, internette falan insanlar istedikleri şekilde yayınlayabiliyorlar ama vizyona giren film zaten kontrolden geçiyor.

sevişmeli açık saçık filmler izlemeyi sevmiyorum eşime de izletmem bir film açıyor bu ne diyorum yani bunu neden izliyosun bilmiyordum diyip kapatıyor yada fragmanında gördüğü halde izlemek istiyor artık sıkıldım bende geçen yine vizyonda olan bir filmi izleyelim dedi tamam dedik izliyorduk pavyonda kadınlar oynuyor erkeklerin boynundan öpmeler kadınların göğüslerini yakın çekimde göstermeler felan hiç sesimi çıkarmadım oturdum bende izledim gözüm bir yandan da kocamda oturdu rahat bir şekilde izledi istemem yan cebime koy gibi gözünü biraz yana kaydırdı sonra güzelce baktı. Demekki dedim içimden bu tür filmleri sorun eden ben mişim yani çokda hoşuna gider gibi izledi sorun ben miyim gerçekten gerek varmı böyle şeylere valla çok kötü oldum kafasını bile çevirmedi çok üzüldüm 😔

Hayat sizle zor bence.

Niye zor olsun evli adam bakmasın o zaman bende bakıyım ne anlamı var evliliğin

Evlilik nedir peki? TV yi atın balkondan aşağıya. Bence bu bildiğin tutuculuk ve baskı. Bu evliliklerde biryerden sonra kabak tadı verip patlıyor. Sizin durum hastalıklı kıskançlık. Dans eden insan bile sizi sinirlendiriyorsa ne eşinize ne kendinize güveniniz var. Ve dediğim gibi zor.

tv de oynayan hangi filmden bu kadar çekindiniz allah aşkına. keza dijitalle de öyle. en son cocukken kızarıyoduk öpüşme sevişme cıkınca. kaç yaşında insansınız. bir kadın bir erkeğin boynundan öperken izlemesini istememeniz çok aşırı abartı kusura bakmayın ama.

Bu tür şeylere tepki vermeyenler aldatılıyormuş öyle diyor en ilişki uzmanı evde kedi burda kaplan teyzeler 😀😀😀😀

Evlilik nedir peki? TV yi atın balkondan aşağıya. Bence bu bildiğin tutuculuk ve baskı. Bu evliliklerde biryerden sonra kabak tadı verip patlıyor. Sizin durum hastalıklı kıskançlık. Dans eden insan bile sizi sinirlendiriyorsa ne eşinize ne kendinize güveniniz var. Ve dediğim gibi zor.
Sendeki rahatlığın kabak tadını görürsün ilerde o zaman sende öylesin ki normal karşılıyorsun sizin gibilerin evliliğinden şüphe ederim hep kendine çok güvenen bayan 😉

sevişmeli açık saçık filmler izlemeyi sevmiyorum eşime de izletmem bir film açıyor bu ne diyorum yani bunu neden izliyosun bilmiyordum diyip kapatıyor yada fragmanında gördüğü halde izlemek istiyor artık sıkıldım bende geçen yine vizyonda olan bir filmi izleyelim dedi tamam dedik izliyorduk pavyonda kadınlar oynuyor erkeklerin boynundan öpmeler kadınların göğüslerini yakın çekimde göstermeler felan hiç sesimi çıkarmadım oturdum bende izledim gözüm bir yandan da kocamda oturdu rahat bir şekilde izledi istemem yan cebime koy gibi gözünü biraz yana kaydırdı sonra güzelce baktı. Demekki dedim içimden bu tür filmleri sorun eden ben mişim yani çokda hoşuna gider gibi izledi sorun ben miyim gerçekten gerek varmı böyle şeylere valla çok kötü oldum kafasını bile çevirmedi çok üzüldüm 😔
Üzülecek bir şey yok. Sen bakacağın zaman ya da baktığın zaman o bunu farkediyor mu.

X