Estetikten sonra uzun bir burun

Sitede en begendigim burunlardan diyebilirim, keske benimki de seninki gibi olsaydi cok mutlu olurdum, benimki kaydirak gibi kisaltilmis hic karakter yok
Yemınle çok şaşkınım ağlıyorum resmen
Dalga falan geçmiyorsun demı
Ben niye sızın gördunuzu göremıyorum
Çok sagol çok teşekkür ediyorum
Ama kesın senin burnunda bana göre bir harıkadır

Yemınle çok şaşkınım ağlıyorum resmen
Dalga falan geçmiyorsun demı
Ben niye sızın gördunuzu göremıyorum
Çok sagol çok teşekkür ediyorum
Ama kesın senin burnunda bana göre bir harıkadır
Hepimizin estetik algisi farkli, ben mesela dogal ama karakterli burunlardan hoslaniyorum ayni seninki gibi hafif kemik goruntusu cok çekici geliyor bana, beni ameliyat yapan doktor kavisli burunlari begendigi icin hastalarina kemersiz oyulmus ve kalkik burunlar yapiyor, neyseki burun ucum dustu ve bu icimi cok rahatlattı ve suan dolgu dusunuyorum kavisini yok etmek icin hafif kemerli olmasini istiyorum, yani senin burnunun hayalini kuruyorum , gercekten yerinde olsam hic revizyon dusunmezdim cok samimiyim mukemmel olmus

Hepimizin estetik algisi farkli, ben mesela dogal ama karakterli burunlardan hoslaniyorum ayni seninki gibi hafif kemik goruntusu cok çekici geliyor bana, beni ameliyat yapan doktor kavisli burunlari begendigi icin hastalarina kemersiz oyulmus ve kalkik burunlar yapiyor, neyseki burun ucum dustu ve bu icimi cok rahatlattı ve suan dolgu dusunuyorum kavisini yok etmek icin hafif kemerli olmasini istiyorum, yani senin burnunun hayalini kuruyorum , gercekten yerinde olsam hic revizyon dusunmezdim cok samimiyim mukemmel olmus
İnsallah istediğin gibi olur hersey
Çok zor bır süreç
Bende dıyorum keşke doğal degılde biraz kalkık havalı isteseydim
Ama işte 42 yaşındayım ve zaten korkarak oldum ameliyatı bazen dıyorumkı işte yaşımdan dolayı mı böyle şekılsız oldu
İşte herkzın psikolojisi farklı

X