Elektrikli Süpürgeler Ev Temizliğinde Süper Güç: Philips PowerPro City

Başta K Kazen olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hediyem bugün geldi, harika gerçekten. Son zamanlarda yüzümü güldüren ender şeylerden biri oldu.

Tekrar teşekkürler
Birde foto atsan ne güzel olurdu canim cok merak ettim :KK48:gule gule kullan ❤valla bana çıkmayınca bende arnicadan bi süpürge aldim kargom yarın gelecek.bakalim nasil çıkacak.bir philips olamaz belki ama beni 2 3 yıl idare eder diye düşünüyorum :KK70:

Hediyem bugün geldi, harika gerçekten. Son zamanlarda yüzümü güldüren ender şeylerden biri oldu.

Tekrar teşekkürler
Ben de bugün teslim aldım :)
Ben de başta K Kazen olmak üzere tüm kk yönetimine, titiz çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim...

Hayatımda üniversiteden sonra kazandığım tek şey :KK66: çoook çok mutlu oldum...

Sizlere de iyi günlerde kullanmak nasip olsun..
orantisizempatik orantisizempatik V Vaveylala

Birde foto atsan ne güzel olurdu canim cok merak ettim :KK48:gule gule kullan ❤valla bana çıkmayınca bende arnicadan bi süpürge aldim kargom yarın gelecek.bakalim nasil çıkacak.bir philips olamaz belki ama beni 2 3 yıl idare eder diye düşünüyorum :KK70:
Siz de güzel günlerde kullanın. Müsait olur olmaz cekip atacağım fotograf. Atom karıncaya benziyor :)

Tekrar teşekkürler

Ben de bugün teslim aldım :)
Ben de başta K Kazen olmak üzere tüm kk yönetimine, titiz çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim...

Hayatımda üniversiteden sonra kazandığım tek şey :KK66: çoook çok mutlu oldum...

Sizlere de iyi günlerde kullanmak nasip olsun..
orantisizempatik orantisizempatik V Vaveylala

ben de bugün alabildim sonunda. gerçekten çok teşekkür ederim. :rolleyes:

Kızlar bir fotoğraf yollayaydınız keşke :KK43: Bu tür çalışmalar için bize de diğer arkadaşlara da motive edici olurdu.

kimler kazandı nerden öğrenebilirim belki bende kazanmış olabiirim :KK70:

Kızlar bir fotoğraf yollayaydınız keşke :KK43: Bu tür çalışmalar için bize de diğer arkadaşlara da motive edici olurdu.
Haklısınız... keşke daha önce aklıma gelse idi... :KK23: 2618139E-B198-4A19-A064-F3118693975B.jpeg
Tekrardan emeği geçen herkese teşekkürler :KK200:

Hemen yollarım tabiki.daha once bir arkadaş da yazmıştı ama nispet yapar gibi foto koymak ayıp olur gibi gelmişti, çekinmistim...Ama istek K Kazen den geliyorsa, keyifle yerine getiririm.

Tekrar tekrar teşekkürler K Kazen , çok sevdiğim bir eşyam oldu, hergun kullanıyorum, çok da memnunum.Almayi düşünen arkadaşlara da mutlaka öneririm.

2018-01-23_08-46-42.jpg

Güle güle iyi günlerde kullanın, bende süpürgemi yenileyeceğim ama hafif bişi istiyorum kollarımı yormıyacak
Sizin kullandığınız bu süpürge nasıl acaba?

X