Eveet işte o Gün Geldiii

incimmm benimm tanemmm benimmm çok teşekkür ederimm canım arkadaşımmmmmm yerim senii :)

oyy canım yaa kötü olmuş beeee :1shok: buarada ben babet giyicem düz ve rahat bi ayakkabı zaten resimleri çekim buraya koyucam kızlar sizlerse şu yada bu diceksiniz yerimseniben
not: demeden edemicem ben seni varya küçük kadınlardaki armi'ye benzetiyorum şu avatardaki resini
:nazar:

bunu bak bende düşünmüştümmmm

:emir_bebek:ben dizine yattım sen bir hikaye anlattın ve ben büyüdüm..:asigim:Şeniz:nazar:

Kızlarr ben geldimmmm öncelikle iyi bayramlar diiliyorumm.. ya kızlarr istemeye geldiklerinde bu elbiseyi giysem sizce nasıl olur??

08122008487yh6.jpg

yoksa servis yaparken zorlanırmıyım degaje kısmından dolayı?? sizce kumaş pantalon ve tek düğmeli siyah ceketmi giysem??

no problem,bacim.................sen her halinle namvir van sinsositososito

kaydirigubbakcemile5 canımsın benim :1hug: peki tatlım kahve servisinde eğildimde problem yaratabilir bu degajem yani kayınvalide ve kayınpederin gözleri bayram etmesin:teytey:

kaydirigubbakcemile5 canımsın benim :1hug: peki tatlım kahve servisinde eğildimde problem yaratabilir bu degajem yani kayınvalide ve kayınpederin gözleri bayram etmesin:teytey:

hamama gitmeye gerek kalmaz iste,daha ne istiyon:roflol:saka bi yana,sen bilirsin tatlim,dedim ya,sen her halinle guzelsina.syerimsenibenŞeniz

yoksa servis yaparken zorlanırmıyım degaje kısmından dolayı?? sizce kumaş pantalon ve tek düğmeli siyah ceketmi giysem??

ı bayramlar tatlım mahpusluk bıttı herhal geçmış olsunkaydirigubbakcemile3ben elbısenı beğendım ama özellıkle sıyah gıymenı ıstemem sonra degaje yaka sorun olabılır fıkırlerımı söledım sımdık sen düşün ama sen her halınle guzelsın o gün karalara bürünmenın ıstemem Şeniz benım aldıklarımda pembe dolapta artık bı bakarsınyerimseniben

bende aynı şeyi düşündüğümde neler olur diyee kafam karışıyo fakat anne abi yengesiyle tanıştım bi babası kaldı ama bakalım zaman bize ne göstercekk gelin ata binmiş ya nasip demişş

anlaştık kızlar elbise kenara kaldırdım ozaman ben diğer seçenekleri değerlendiricem çekerim diğer kıyafetlerimide ve sizlerin huzuruna koyarız eleme yaparız :) bu arada uğur böcüğüm eve mapusluk bitti 3 günlük tatile çıkmıştım döndüm :))

anlaştık kızlar elbise kenara kaldırdım ozaman ben diğer seçenekleri değerlendiricem çekerim diğer kıyafetlerimide ve sizlerin huzuruna koyarız eleme yaparız :) bu arada uğur böcüğüm eve mapusluk bitti 3 günlük tatile çıkmıştım döndüm :))

h geldın cnm ayrıca pembe dolaptada gordum bayramlık beyazını beğendım yane çirkın gacı senıŞeniz

walla siwastaki adet bu yönden kolaylık salıyo ya iişte söz isteme bir arada olur tanıdıklar gelir erkek kadın ayrı odalarda oturur sonra sen sözlünle çıkarsın karşılarına küçük bi takı merasimi olur erkeklere kız tarafından bir erekek kahwe yapar sen yanında bekar birisiyle herkesin elini öpersin niaşnlınla başka odya geçersin bittiii :)))))

kızlar yaa ne olur bana akılverin ben ne giycemmm?? tanışmaya geldiklerinde??

bunlarmı??

15122008527en7.jpg

15122008528gq0.jpg

bumu?

16122008539tr9.jpg

16122008540gf6.jpg

yoksa bumu?

08122008487yh6.jpg

yani bu üçünün arasında ben olsam elbiseyi tercih ederdim canım....
dikkatli eğilirsen sorun olmaz bence...
nedense elbise daha hoşuma gitti benim...................

özloşcum yoksa daha derli toplu elbisemi alsam şöle içine gömlek giyerim değişik olur yeni elbiseler çıktı yada v yaka alim eğildimde sorun olmasıny ada gerek yokmu

X