Evlilik izni hakkında yardımm

siyah-dxuxxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
477
0
kızlar evlilik izni bildiğim kadarıyla 3 gün ama bu 3 gün izni alabilmek için belirli bir süre çalışmak mı gerekiyo yani yeni girmiş atıyorum 1 ay olmuş en fazla izin alamaz mı:uhm:

bu çlıştıgın yere göre değişri sanırım kaynım da yeni girdi 1.5 ay oldu çok fazla vermediler ama 6 gün izin kullanıyor,su an balayındalar.pazar dahil 6gün toplam izni.

canım normalde özel firmalarda çalışanlara 1 yılı dolmadan senelik izin kullanmalarına izin vermiyorlar.Bende evleneceğim ve 3 gün evlilik izni balayı içinde artı senelik izinden kullanacağız.Tabi düğün bu bence herkesin anlayışlı olması lazım.En azından bir hafta tatili hak ediyorsunuz.

vallaha bizde ister yeni gir ister onlarca yıllık ol 10 takvim günü düğün iznimiz var; aşkımın daha stajyerliği kalkmamıştı biz düğün iznine çıktığımızda :)

Ben düğün iznini 5 gün diye biliyorum.İşyerinden daha sağlıklı öğrenebilirsin.Balayı bu işyerini hiç düşünme bence al bi şekilde izin

canım yasal olarak evlilik izni adı altına verilen süre 3 gündür...ama tabiki işverenin insiyatifine de bağlı...sonuç olarak evleniyosun a.s

tşkrler kızlar ya ben izni alırım bende sorun yokta büyük ihtimalle aşkım yeni girmiş olcak işe ondan korkuyorum ya wermeslerse diye

X