Facelift doktor seçim aşaması

17500 euro göz kapağı dahil fiyata eğer çeneye protez konursa artacak tabi ki fiyat
Bazı doktorlar yurt dışı hastalarına farklı fiyat politikası uyguluyor.yine de çok yüksek. Burada denk geliyoruz. Anadolu’nun en ücra köşesinde, adı sanı duyulmamış, popüler olmayan doktorlar daha güzel iş çıkartıyorlar. Bu kadar paraya değer mi bilemedim.

Bazı doktorlar yurt dışı hastalarına farklı fiyat politikası uyguluyor.yine de çok yüksek. Burada denk geliyoruz. Anadolu’nun en ücra köşesinde, adı sanı duyulmamış, popüler olmayan doktorlar daha güzel iş çıkartıyorlar. Bu kadar paraya değer mi bilemedim.
Sadece Karaca bey değil 4 doktordan fiyat aldım hiç Türk lirası fiyat veren olmadı.

Sadece Karaca bey değil 4 doktordan fiyat aldım hiç Türk lirası fiyat veren olmadı.
Evet birçoğu böyle maalesef. Dengesiz bir fiyat politikası var. Azıcık bir de popülerse tamamdır. Genel olarak fiyatlar çok yükselmiş.

Mehmet Gencer’ e baktınız mı

Mehmet Gencer’ e baktınız
Mehmet Gencer, Hakan Şirinoğlu’nun öğrencisi. Bu iki doktor daha çok temporal facelift ameliyatları yapıyorlar.bu tekniği de Hakan hocadan öğrenmiş. Konu sahibi alt yüz ve çene alanında başarılı bir doktor arayışında sanırım.

Aynı durumdayız maalesef, Zekeriya Kul’a bende yazdım ama daha lütfedip dönmediler bile,sonra o kötü yorumları bende okudum isabet olmuş dönmemeleri. Şimdilik bende Karaca bey ağır basıyor ama zaten bu sezonu kaçırdım operasyon için şimdi bu yazın sonuna kadar doktoru belirleyip kasım, aralık gibi düşünüyorum.
Merhaba, ben kendisi ile görüştüm enerjisi güzel iki hastası ile görüştüm gayet memnunlar bana 2 ay önce üst gözkapağı, şakak-ortayüz germeye 145 bin tl dediler, Zekeriya Kul a bende sıcak bakmıyordum ama onun da iki hastası ile tanıştım biri 2 yıl önce olmuş gayet memnun diğeri de 15 gün önce oldu o yüzden ondan da haftaya randevu aldım
Zekeriya hocanın ben eski hastasıyım, benim ameliyatım şakak ve ortayüzgermeydi. Ben çok memnunum. Şimdilerde altyüz ve boyun ameliyatı geçiren efilaye efilaye adlı üye var. Sizin sorunuzla aynı. Ameliyatını yeni oldu ancak çok çok memnun. Onum sürecini de takip edebilirsiniz. Zekeriya hoca bu alanda gerçekten çok çok iyi.

Merhabalar öncelikle,
Okuyabildiğim kadar diğer formları okudum ama çok yarım kalan durumlar var.
Bende alt yüz germe ve göz kapağı estetiği yaptırmak istiyorum ve bunun için doktor araştırmasına başladım, hatta 4 doktorla görüştüm fiyat aldım.
Daha önce de çok faydalandığım için bu siteden sürece buradan devam etmek istedim.Doktor ismi verebiliyormuyuz net olarak emin olmadığım için bu şekilde yazacağım.
Öncelikle Dr. Tunç T..ismine ulaştım internet araştırmalarımdan muayene ücreti 2000 lira ameliyat fiyat aralığı çok yüksek. Onun hakkında kötü bir yoruma denk gelmedim henüz listemde kendisi hala.
Sonra Dr. Süleyman T.. ile iletişime geçtim tam bir hayalkırıklığı yaşadım tamamen ticarete dökmüş olayı, fiyata gelirsek diğeriyle aynı fiyat aralığı.
Saha sonra Dr Karaca B.. 1000 lira muayene ücreti, sempatik bir doktor iyi enerji aldım kendisinden sadece istemediğim bir çene dolgusu konusunda ısrarcı oldu. Fiyata gelirsek yine çok yüksek ve aynı aralık.Bu arada hiç Türk lirası fiyat veren olmadı henüz.
Son olarak Dr. Ufuk A.. ile iletişime geçtim çok şeker bir asistanı var. Tam düzelmesini istediğim sorunlara değindi ne eksik ne fazla bu sefer buldum galiba demiştim. Bu arada Aslı Şen’in operasyonunu çok güzel yapmış referans olmuşdu bana. Sonra bir araştırdım inanılmaz kötü yorumlar var. Fiyat olarak diğerlerinden daha mantıklıydı ama okuduğum yorumlardan sonra sanırım listemden çıkaracağım.
Şimdi burada ki forumlardan 2,3 isim daha çıkardım onlarla görüşmeyi planlıyorum.
Bütün tavsiyelere açığım özellikle yaptırıp memnun kalanlar varsa.
Bu arada bu 4 doktorun 3’ü hazirandan önce operasyon tarihi veremiyor dolu.
Ufuk asker... Uzak durmalisiniz bence. Aslı Şen tamamen reklamcilkk yapıyor. Ufuk beyde zaten internet doktoru olmus.

Zekeriya hocanın ben eski hastasıyım, benim ameliyatım şakak ve ortayüzgermeydi. Ben çok memnunum. Şimdilerde altyüz ve boyun ameliyatı geçiren efilaye efilaye adlı üye var. Sizin sorunuzla aynı. Ameliyatını yeni oldu ancak çok çok memnun. Onum sürecini de takip edebilirsiniz. Zekeriya hoca bu alanda gerçekten çok çok iyi.
Evet tamamen alt yüz odaklı problemim, Zekeriya beyin bazı kötü yorumlarını okumuştum kafamda soru işareti bırakmıştı ama zaten geri dönüş de yapmadılar.Ama sanırım bir daha ulaşmayı deniyeceğim.

Ufuk asker... Uzak durmalisiniz bence. Aslı Şen tamamen reklamcilkk yapıyor. Ufuk beyde zaten internet doktoru olmus.
Evet sonradan keşfettim maalesef müşteri ayırımı yapılıyor diye çok eleştiri almış. Keşke böyle olmasa oysa ne güzel iş çıkarmış Aslı hanımda.

Hiç bir dr 17.500 euro istemez. Eğer istiyorsa nedenini sorun. Bu fiyatı verirken acaba aklı yerinde miydi ? Üstüne ayrıca ev araba filanda istiyor mu ??? Yahu yüz germe fiyatları 20.000 TÜRK LİRASINDAN başlıyor. İnsanları aptal yerine koymasın hangi doktorsa. Bu nasıl bir etiksizlik. Para mı doğuruyoruz.

Bu sitede ve internette ınstagramda adı duyulan her dr kendini dünya starı sanıyor. İsim yapmış dr iyi dr demek değildir. Biri var. Bayağı isim yapmış bir dr. Kaç kadını mahvetti. F.Ç klinik Bağdat caddesi Burada ve intenette adının geçtiği her şikayeti kaldırdı. Yine başka bir dr ınstagramda adı duyuldu diye fahiş zamlar yaptı. 3 sene önce gizli dikiş atmayı bilmezken şimdi ınstagramda hep göz kapağı ameliyatları paylaşıyor. 2 sene önce 500 liraya yaptığı botoksa şimdi 3000 lira istiyor. Bu adam kalıcı dolguyla yüzümü mahvetmiş biridir. C.E Bağdat caddesi. Bunların geçmişini biliyorum ben. Prim vermeyin bunlara.

Hiç bir dr 17.500 euro istemez. Eğer istiyorsa nedenini sorun. Bu fiyatı verirken acaba aklı yerinde miydi ? Üstüne ayrıca ev araba filanda istiyor mu ??? Yahu yüz germe fiyatları 20.000 TÜRK LİRASINDAN başlıyor. İnsanları aptal yerine koymasın hangi doktorsa. Bu nasıl bir etiksizlik. Para mı doğuruyoruz.
En son estetiğimi yaptıralı 4,5 yıl oluyor benimde güncel fiyatlardan haberim yoktu, ama gelinen nokta bu sanırım tek bir doktor değil 4 farklı doktordan fiyat aldım.
Bu benim için önemli bir operasyon bu kadar pahalı olmasını mantığımda bir yere oturtabiliyorum bir şekilde,bana vaser hi def için 11000 dolar fiyat verdiler.

En son estetiğimi yaptıralı 4,5 yıl oluyor benimde güncel fiyatlardan haberim yoktu, ama gelinen nokta bu sanırım tek bir doktor değil 4 farklı doktordan fiyat aldım.
Bu benim için önemli bir operasyon bu kadar pahalı olmasını mantığımda bir yere oturtabiliyorum bir şekilde,bana vaser hi def için 11000 dolar fiyat verdiler.
Merhaba. Gelinen nokta insanın bu değil. Ben de estetik yaptıran biriyim ve yaptırmadığım operasyon fiyatlarını bile sürekli takip eden biriyim. İnanın sizin dediğiniz fiyatları hiç bir dr vermedi. Özel klinikler alt yüz germeyi 18000 liraya yapıyor. Göz kapağı operasyonu sadece üst kapak 3000 lira. İki kapak 6 bin en fazla 7500 lira. Üst yüz germe kaş kaldırma dahil yine en fazla 20000 civarı. Sizin dediğiniz fiyatlar olsa hiç kimse bu operasyonları yaptırmaz. Sizin dediğiniz fiyat 400 bin lira yapıyor farkında mısınız ?? (17500 euro) Bunu hangi dr dediyse kısa yoldan köşe oluyor. 2 zengin hastayı kazıklayarak bir ev parası elde ediyor. Ciddi çok sinirlendim. Bence araştırınız. Burada insanların verdiği isimlere itibar etmeyin. Sevgilerimle.

Merhaba. Gelinen nokta insanın bu değil. Ben de estetik yaptıran biriyim ve yaptırmadığım operasyon fiyatlarını bile sürekli takip eden biriyim. İnanın sizin dediğiniz fiyatları hiç bir dr vermedi. Özel klinikler alt yüz germeyi 18000 liraya yapıyor. Göz kapağı operasyonu sadece üst kapak 3000 lira. İki kapak 6 bin en fazla 7500 lira. Üst yüz germe kaş kaldırma dahil yine en fazla 20000 civarı. Sizin dediğiniz fiyatlar olsa hiç kimse bu operasyonları yaptırmaz. Sizin dediğiniz fiyat 400 bin lira yapıyor farkında mısınız ?? (17500 euro) Bunu hangi dr dediyse kısa yoldan köşe oluyor. 2 zengin hastayı kazıklayarak bir ev parası elde ediyor. Ciddi çok sinirlendim. Bence araştırınız. Burada insanların verdiği isimlere itibar etmeyin. Sevgilerimle.
Merhaba. Siz kimi önerirsiniz

Bilinen bir doktora yüz germe için değil ama dolgu için gitmiştim. En iyisi olsun ücret benim için hiç önemli değil diye. Klinik istanbuldaydı aldım biletimi gittim istanbula. Düşünün basit bir dolgu için şehir değiştirdim otel ayarladım. Doktorun fiyatları zaten normalin 5 katı. 4cc dolguya 20 bin verdim taaa 2 sene önce. İnanın halimi görseniz oturur ağlardınız. Dolgudan kurtulmak için neler çektim. Doktor bile panik yaptı özür üstüne özür.
Demem o ki fiyat ve tanınırlığın hiç önemi yokmuş.

Bilinen bir doktora yüz germe için değil ama dolgu için gitmiştim. En iyisi olsun ücret benim için hiç önemli değil diye. Klinik istanbuldaydı aldım biletimi gittim istanbula. Düşünün basit bir dolgu için şehir değiştirdim otel ayarladım. Doktorun fiyatları zaten normalin 5 katı. 4cc dolguya 20 bin verdim taaa 2 sene önce. İnanın halimi görseniz oturur ağlardınız. Dolgudan kurtulmak için neler çektim. Doktor bile panik yaptı özür üstüne özür.
Demem o ki fiyat ve tanınırlığın hiç önemi yokmuş.
Çok yazık bu yaşananları duyunca iyice korkuyoruz. Ben kendimce istediğim operasyonu sürekli yapan en azından tecrübeli bir doktorla daha az risk alacağımı düşünüyorum oradan ilerlemeye çalışıyorum.Sizin gittiğiniz doktorun adını öğrenebilirmiyim acaba böyle referanslar çok yararlı oluyor

Çok yazık bu yaşananları duyunca iyice korkuyoruz. Ben kendimce istediğim operasyonu sürekli yapan en azından tecrübeli bir doktorla daha az risk alacağımı düşünüyorum oradan ilerlemeye çalışıyorum.Sizin gittiğiniz doktorun adını öğrenebilirmiyim acaba böyle referanslar çok yararlı oluyor
Merhaba , ben de senın gibi arayıştayım. Aynı dr lar ile görüşmüşüz . Bugün Dr. Ufuk Askeroğlundan 15000 Euro fıyat aldım. Bu fıyatlar nedır anlamıyorum.Dr. Kul için fotograflı şikayetler var şikayetvar da . Onu listeden çıkartabilirsin ;(( Rica etsem dr. arayısın sonlandıgında bana da yazar mısın .

Merhaba , ben de senın gibi arayıştayım. Aynı dr lar ile görüşmüşüz . Bugün Dr. Ufuk Askeroğlundan 15000 Euro fıyat aldım. Bu fıyatlar nedır anlamıyorum.Dr. Kul için fotograflı şikayetler var şikayetvar da . Onu listeden çıkartabilirsin ;(( Rica etsem dr. arayısın sonlandıgında bana da yazar mısın .
Tabi ki yazarım başka görüşmem olursa onu da yazarım.

X