Facelift doktor seçim aşaması

Bende doktor arayisindayim size tavsiyem facelift ile ilgili konulari bastan sona okuyun ve en cok iyi yorum alan doktorlar arasindan secin doktorunuzu.
Iste sorunda bu, hepsini okudum gercekten usenmeden fakat iyi yoruM okuyorsun sonra birden bir iki tane sikayet okuyorsun yani ne yapacagimi sasirdim. Veya yorumvularin bir ikisi sahte hesap cikiyor vesayre.. bilmiyorum artik ne yapacagimi

Iste sorunda bu, hepsini okudum gercekten usenmeden fakat iyi yoruM okuyorsun sonra birden bir iki tane sikayet okuyorsun yani ne yapacagimi sasirdim. Veya yorumvularin bir ikisi sahte hesap cikiyor vesayre.. bilmiyorum artik ne yapacagimi
Bende ayni durumdayim. Ilk Zekeriya Kul u dusunuyordum ama onun hakkinda 2 yil oncesine kadar sadece sac ekimi yaptigini duydum ve eledim sonra Ozan bitik i dusundum onun hakkindada simdi bikac kotu yorum var o da elendi. Simdi Erhan Eryilmaz i dusunuyorum . Bakalim onun hakkindada kotu bir yorum gelicek mi. Takipteyim

Bende ayni durumdayim. Ilk Zekeriya Kul u dusunuyordum ama onun hakkinda 2 yil oncesine kadar sadece sac ekimi yaptigini duydum ve eledim sonra Ozan bitik i dusundum onun hakkindada simdi bikac kotu yorum var o da elendi. Simdi Erhan Eryilmaz i dusunuyorum . Bakalim onun hakkindada kotu bir yorum gelicek mi. Takipteyim
İki yıllık geçmişi olduğunu nereden öğrendiniz acaba? Sayfasına bakınca 6 yıl önce paylastıgı ameliyatları gördüm..ne kadar iyidir veya değildir bilmiyorum ama farklı Ülkelere gidip bu tarz estetik üzerine diğer doktorlara kurs veriyor

İki yıllık geçmişi olduğunu nereden öğrendiniz acaba? Sayfasına bakınca 6 yıl önce paylastıgı ameliyatları gördüm..ne kadar iyidir veya değildir bilmiyorum ama farklı Ülkelere gidip bu tarz estetik üzerine diğer doktorlara kurs veriyor
Uyelerden biri yazmisti su an ismini hatirlamiyorum. 2 yillik gecmisi var derken 2 yil once cogunlukla sac ekimi yapiyormus son 2 yildir yuz germe ameliyatlari artmis.

Ya o kadar zor bir surec ki bu karari vermek, bende yaklasik bir yildir arastiriyorum, henuz tam bir karar verebilmis degilim. Aklima biraz olsun yatan doktorlar Zekeriya Kul ile Karaca Basaran’di. ZekeriyaKul’a bu siteden bir arkadas ameliyat olmustu ve sonuclarini gormustum gayet guzeldi ama tekrar revizyon olmak zorunda kalmisti. Karaca Basaran’in sonuclari da gordugum kadariyla cok guzel, onunda bir hastasini taniyorum cok memnun. Ama Karaca beyin yaptigi ameliyatlarin fotograflarindaki bir ayrinti beni biraz rahatsiz ediyor, hastalrin cene kisminda jawline cizgisinde boyle nasil tarif edeyim bir kalinlasma var, hemen hemen tum fotograflarda ayni seyi goruyorum, yani eski halinde ince bir cene hattina sahipken sanki ameliyat sonrasi oraya boyle uzunlamasina bir parca konulmus gibi, hani cam kenarlarina silikon cekersinde o kisim kalinlasir ya onun gibi bir durum var. Ama yine de onun ameliyatlari daha dogal oluyor gordugum kadariyla, yani baskalastirmadan yapiyor estetigi.

Sonuc olarak bende malesef sizin gibi kararsizim, bu iki doktorun disinda baska bir doktorda bulamadim aklima yatan. Arastirmaya tek tek gidip gorusmeye de vaktim yok acikcasi, bende yurtdisindan gelerek ameliyat olacagim. Ama fiyatlar gercekten cok korkunc. Cok sacma, ayip artik hatta.

Daha once kismen unlu ama daha onemlisii diger doktorlar arasinda bilinen saygi duyulan ve cok tecrubeli bir doktora burun ameliyati olmustum, revizyon olmak zorunda kaldim, hatta hala zarif bir buruna sahip degilim. Yani bir doktorun bir baskasina yaptigi cok iyi is bazen sizde ise yaramiyor. Ustune birde bu kadar para verip hayal kirikligi yasamak da daha incitici olur sanirim. O yuzden daha hassas davranmaya calisiyorum ama baska cok alternatif de bulamiyorum. Eger bulursaniz lutfen paylasin, cok memnun olurum.

Bu arada daha uygun olabilecegini dusundugum iki doktor daha buldum ama yeterli bilgi bulamadim, biri Berke Ozucer digeri Ayhan Okumus. Bunlari da ayrica arastiracagim.
Merhaba, bende yurtdisindan gelicem. Siz karar verebildiniz mi hangi doktora olucaginiza. Ben de bir ara Karaca Basarani dusundum ama realself de korkunc yorumlar var oyleki relaself de Karaca Basaranin hesabini dondurmus.

Bir soru, ben simdi birde dr. Volkan Kiyak diye bir doktoru takibe aldim Safiye Soymana amaliyat yapti ama lokal anestezi altinda hic bir morluk vesayre yok cene hattini ve boynunu gerdi.. bu amaliyati bilen varmi?
Bende gordum o video yu. Kesileri kulagin onunde deil de icindeymis, bu cok iyi ama malesef hic yorum yok bu doktor hakkinda

Gercekmi yaaa, benim 4 tanidigim oldu gayet iyiler

Ben sadece bu forumda okuduklarimi yaziyorum. Gerceklik payi ne kadar var bilemiyorum. Tam karar vermisken bir yorum okuyorum tekrar en basa donuyorum.
Hangi doktora oldular tanidiklariniz ?
Karaca Basaran’a oldular… bende bir turlu ilerleyemiyorum bir doktor buluyorum muayne oluyorum tamam bu diyorum tam amaliyat tarihi alacagimda anlattigi birsey takiloyor kafama vazgeciyorum ha’ diyeceksinki tanidiklarinin oldugu doktora ola onuda neden yapmiyorum cunki onlarin cok buyuk sorunlu yuzleri vardi mesela birinin boynu kat kat sallaniyordu onunki cok guzel oldu probblem bolge gitti ama yuzune birsey katmadi buda yine doktorla alakalimi bilmiyorum cunki onlar senelerdir dolgu ustune dolgu yapa yapa bir cesit olmuslardi zaten. Benim yuzumde oyle bir dolgu ip askisi vesayre yok botoks bile yok bunun disinda oyle sarkan veya kat kat olmus boynum felanda yok yani demem o’ki ben yuzume bakildiginda soyle bir fresh goruntu olsun istiyorum..

Karaca Basaran’a oldular… bende bir turlu ilerleyemiyorum bir doktor buluyorum muayne oluyorum tamam bu diyorum tam amaliyat tarihi alacagimda anlattigi birsey takiloyor kafama vazgeciyorum ha’ diyeceksinki tanidiklarinin oldugu doktora ola onuda neden yapmiyorum cunki onlarin cok buyuk sorunlu yuzleri vardi mesela birinin boynu kat kat sallaniyordu onunki cok guzel oldu probblem bolge gitti ama yuzune birsey katmadi buda yine doktorla alakalimi bilmiyorum cunki onlar senelerdir dolgu ustune dolgu yapa yapa bir cesit olmuslardi zaten. Benim yuzumde oyle bir dolgu ip askisi vesayre yok botoks bile yok bunun disinda oyle sarkan veya kat kat olmus boynum felanda yok yani demem o’ki ben yuzume bakildiginda soyle bir fresh goruntu olsun istiyorum..

Bende aynıyım habire araştırma halindeyim dr seçip ilerleyemiyorum

Haklisiniz cunku alt yuzu toparlamak orta yuzden cok daha kolay. Onemli olan orta yuzu tam anlamiyla kaldirip kontur saglamasi. Benimde sizin gibi fazla deri sarkmam yok. O yuzden endoscopic orta yuz ve temporal lift dusunuyorum. Ama emin de deilim endoscopigin kalicigi konusunda. Siz endoscopik mi derin plan mi dusunuyorsunuz ?

Haklisiniz cunku alt yuzu toparlamak orta yuzden cok daha kolay. Onemli olan orta yuzu tam anlamiyla kaldirip kontur saglamasi. Benimde sizin gibi fazla deri sarkmam yok. O yuzden endoscopic orta yuz ve temporal lift dusunuyorum. Ama emin de deilim endoscopigin kalicigi konusunda. Siz endoscopik mi derin plan mi dusunuyorsunuz ?
Ben derinplan dusunuyorum cunki bir daha yapmak istemiyorum arastirmarimin icinde derin plan en uzun omurlu olan bir amaliyat sekli oldugunun kanatina vardim endoskopik biraz daha sanki 30 lu 40 li yaslar icin uygun hatta 20 li yaslarda bile yapan var ben 49 yasindayim yuzumde aslinda cok deforme yok. Ama amaliyat ucin tedirgin oluyorum ve bir daha amaliyat olmak istemedigim icin bu yontemi seciyorum edoskopik te cok iyi olan hatta bu konuda ogretmen olan bir doktorla gorustum en fazla suresi 5 yil dedi bana yani bilmiyorum iste kafam karisik

Ben derinplan dusunuyorum cunki bir daha yapmak istemiyorum arastirmarimin icinde derin plan en uzun omurlu olan bir amaliyat sekli oldugunun kanatina vardim endoskopik biraz daha sanki 30 lu 40 li yaslar icin uygun hatta 20 li yaslarda bile yapan var ben 49 yasindayim yuzumde aslinda cok deforme yok. Ama amaliyat ucin tedirgin oluyorum ve bir daha amaliyat olmak istemedigim icin bu yontemi seciyorum edoskopik te cok iyi olan hatta bu konuda ogretmen olan bir doktorla gorustum en fazla suresi 5 yil dedi bana yani bilmiyorum iste kafam karisik
Ben endoscopic dusunuyorum. 5 yil aslinda yeterli benim icin. Ogretmen ayni zamanda ameliyat da yapiyor mu, ismi nedir ?Derin planda iyilesme suresinin uzunlugu, yara izi, asimetrilik vs baska komplikasyonlar beni cok korkutuyor. Yani guvenilicek doktor olsa baska. High smass da komplikasyon daha azmis. Onu arastidiniz mi hic ? Bu arada kotu yorumu olmayan isim Erhan Eryilmaz sanirim ama iyi yorumu da oldugu pek soylenemez. Sizin arastirmaniz nasil gidiyor ?

Ben bu konularda biraz fazla tezcanliyim, herhangi bir doktorlada gorussem hemen guvenip alirim randevu. O yuzden doktorla gorusup etki altinda kalmadan once iyi bir arastirma yapiyorum. Siz dusunuyormusunuz yuz germe, var mi bir fikriniz ?

Bende temporal lift yaptırmak istiyorum ama bu yorumları okudukça vaz geçiyorum. Bende kalıcı olmasını istiyorum. Hakan Şirinoğlunu instagtamdan takip ediyorum, sonuçlar güzel ama sonraki resimlerin çoğu makyajlı ve filtreli. Maile 2 sene önce yaptırmış bi hastasıyla iltibata geçmek mümkün olsa.

Bende temporal lift yaptırmak istiyorum ama bu yorumları okudukça vaz geçiyorum. Bende kalıcı olmasını istiyorum. Hakan Şirinoğlunu instagtamdan takip ediyorum, sonuçlar güzel ama sonraki resimlerin çoğu makyajlı ve filtreli. Maile 2 sene önce yaptırmış bi hastasıyla iltibata geçmek mümkün olsa.
Ben resimlerine hic bakmadim ama sonraki resimlerin filtreli olduguna eminseniz bu doktor guvenilmez demektir.

Istanbulda özbek estetik doktoru var, ameliyatlarını lokal anestezi ile yapıyor. Hatta yüzün bi tarafını yaptıktan sonra hastaya farkı gösteriyor, memnuniyetini soruyor. Bayağı özenle çalışılmış ameliyatlar a benziyor. Fiyatları acayip ucuz lokal anestezi ile yaptığından. Sadece telefonla görüştüm instagramda vidyolarını izledikten sonra. İstanbuldakı akrabama bi konuşmaya gitmesini istedim, bakalım ne kadar güven verici. Acaba böyle birisini duydunuz mu?

You're right because it's much easier to tidy up the bottom face than the middle face. The important thing is that it completely lifts the middle face and provides a contour. I don't have as much sagging skin as you do. So I'm considering endoscopic midface and temporal lift. But I'm not sure about the permanence of endoscopic. Are you thinking endoscopic or deep plane?
Endoskopik çöptür paranızı boşa harcamayın

Istanbulda özbek estetik doktoru var, ameliyatlarını lokal anestezi ile yapıyor. Hatta yüzün bi tarafını yaptıktan sonra hastaya farkı gösteriyor, memnuniyetini soruyor. Bayağı özenle çalışılmış ameliyatlar a benziyor. Fiyatları acayip ucuz lokal anestezi ile yaptığından. Sadece telefonla görüştüm instagramda vidyolarını izledikten sonra. İstanbuldakı akrabama bi konuşmaya gitmesini istedim, bakalım ne kadar güven verici. Acaba böyle birisini duydunuz mu?
Volkan Kiyak in Seda Sayan ve Safiye Soymana local anesteziyle yuz germe yaptigi videoyu izledim. Sonuc basarilimi tam olarak anlamadim ama local anesteziyle yapilan yuz germe 1 saat surerken genel anesteziyle yapilan yuz germe 4 saat suruyor. Demekki local anestezi ile yapilan yuz germede eksik olan biseyler olmali diye dusunuyorum.

X