Fal Sepeti Deneyimleri

Bana hayatına başka biri girecek demişti ama olmadı. Bayağı da övmüştü müstakbel sevgilimi ama öyle biri olmadı keşke olsaydı :)
Gül Demir geçen yaz bana çıkmıştı ve diğerlerinin olmayacak(Duygu Deniz,Akın ,Gökçe Aksoy) dediği bir şey için olacak demişti. O günden beri hep baktirmak istiyorum ama Cook pahali .Kimseye tavsiye amacli yazmadım, falci ile baktıran kişinin arasında enerji oluştuğunu düşünüyorum.Size çıkan bi falcı da bana cikmayabiliyor mesela.İsilay can ,Elena da iyi genel olarak.Ben eski fallarimi silerdim ,sonra unuturdum ne dediklerini.Isilay ve elenayi ,Gül Demir i silmedim geçen yazdan beri ve üçü de çıkmış. Zaten başka da bsktirmadim.Pahali oluşlari engel oluşturuyor.

Gül Demir geçen yaz bana çıkmıştı ve diğerlerinin olmayacak(Duygu Deniz,Akın ,Gökçe Aksoy) dediği bir şey için olacak demişti. O günden beri hep baktirmak istiyorum ama Cook pahali .Kimseye tavsiye amacli yazmadım, falci ile baktıran kişinin arasında enerji oluştuğunu düşünüyorum.Size çıkan bi falcı da bana cikmayabiliyor mesela.İsilay can ,Elena da iyi genel olarak.Ben eski fallarimi silerdim ,sonra unuturdum ne dediklerini.Isilay ve elenayi ,Gül Demir i silmedim geçen yazdan beri ve üçü de çıkmış. Zaten başka da bsktirmadim.Pahali oluşlari engel oluşturuyor.
Işılay ve gül demir gerçekten iyi mi

Merhaba sizin aylar önce bi yorumunuzu okumuştum. Astrocenterdaki falcılar için de yazmıştınız, Alya da hiç bilemedi demiştiniz. Şimdi galiba değişti düşünceniz. Çıktı mı dedikleri? Ben de kendisine arada baktırıyorum da
evet kesinlikle degisti fikirlerim. 2-3 gun icinde duzelttim aslinda ama cok acik belirtememisim sanirim. kimsenin hakkina girmek olmaz ben alyaya baktiriyorum duzenli ve su ana kadar memnunum kendisinden

Kızlar Melih patladı düşe kalka yaşıyoruz ama tavsiye gibi görmeyin pahalı çünkü nesibe ne dediyse yaşadım aralarda başka falcılar denedim hepsi güzel şeyler söyledi sarıldılar gerçi nesibede diyordu fallarda ama neyse yani şu an onunla devam ediyorum mutsuz değilim ama aralarda giden parama üzülüyorum şimdilik iyiyiz burda yazdım çünkü coooooook fazla bilenler bilir tavsiye gibi görmeyin arkadaşlar üzülürüm hani ben falsepetinde nesibeden memnun kaldım son aşamada ama siz olmayabilirsiniz bir sürü falcı denedim kampanya zimbirtisina para güzel şey annem öyle güzel sarılmıyo banaaa şaka gibi son durum bu benimkiyle fena değiliz herkes iyi olsun. Kendinize iyi bakın❤️

Nesibe iyi demişsiniz nokta atışı bildiği şeyler mi oldu ?Yada sonucun nasıl olacağını mı bildi?
Arkadaşım bende hepsini biliyor ama pahalı o yüzden aaa şunu bildi bunu bildi değilde enerjim uyuşuyor demekki zamanla bunu anladım her dediği zamanında oldu bazen farklı falcı denedim sıkıldım çünkü nesibenin dümdüz şunu yaptın bu oldu demesinden ama yine ona döndüm 🤐 dediği gibi ilerliyo şu an cikmazsa yine yazarım ben burayı dertleşme gibi görüyorum burda her bkumu anlattığım için 😹

Arkadaşım bende hepsini biliyor ama pahalı o yüzden aaa şunu bildi bunu bildi değilde enerjim uyuşuyor demekki zamanla bunu anladım her dediği zamanında oldu bazen farklı falcı denedim sıkıldım çünkü nesibenin dümdüz şunu yaptın bu oldu demesinden ama yine ona döndüm 🤐 dediği gibi ilerliyo şu an cikmazsa yine yazarım ben burayı dertleşme gibi görüyorum burda her bkumu anlattığım için 😹
Arkadaşlar uygun biri var mı fal baktıracağım? İyi bakan benim bu ara ihtiyacım var kahve Tarot ne olursa ve illa fal sepeti olmasada olur Binnaz ya da bir yolun var da olabilir cidden ihtiyacım var hani öyle incik cincik soru alıp yorumlamadan gerçek hissi ile bakan biri

Arkadaşlar Elena sanırım hiç girmeyecek:

Bende kimse 3. kisiyi görmedi ona göre. Burada konusulan herkes patladi. Sonra ben kendim ögrenip falcilara söyledigimde suclu ben oldum ben cok bunaltmisim. Gercegi bilen kimse olmadi bu uygulamada
duygu deniz , fulya naz , elana günce , derya nural arasında kaldım bu kişilere baktırdınız mı ? Fulya nazın fiyatları çok yüksek duygu denizin yorumlarını okudum merak ettiriyor elana iyi diyorlar ama sıra bulamıyorum derya nural da öyle . Hangisini önerirsinşz baktırdıysanız

Arkadaşlar uygun biri var mı fal baktıracağım? İyi bakan benim bu ara ihtiyacım var kahve Tarot ne olursa ve illa fal sepeti olmasada olur Binnaz ya da bir yolun var da olabilir cidden ihtiyacım var hani öyle incik cincik soru alıp yorumlamadan gerçek hissi ile bakan biri
Benim bildiğim bir kadın var kadının ne dediyse harfi harfine zamanı zamanında yaşadım ama nunarasını değiştirmiş. Böyle uygulamalarda çalışmıyor dümdüz randevu veriyor seni whatsapptan görüntülü arıyor . Eğer bulursam sana söylerim ben de böyle pahallı sitelere kaldım kadını kaybedince 😔

Benim bildiğim bir kadın var kadının ne dediyse harfi harfine zamanı zamanında yaşadım ama nunarasını değiştirmiş. Böyle uygulamalarda çalışmıyor dümdüz randevu veriyor seni whatsapptan görüntülü arıyor . Eğer bulursam sana söylerim ben de böyle pahallı sitelere kaldım kadını kaybedince 😔
Ya ne güzel bulursun inşallah

X