Farmasi ürünleri

-Mavi

Güzel kalın..Birde trombosit bağışı yapın
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2015
5.790
11.603
36
Selam kızlar

Benim oldukça alerjik bir bünyem var
Market deterjanlarını vs kullanamıyorum
Organik temizleyiciler kullanıyorum fakat bildiğiniz gibi oldukça pahalılar

Bu farmasinin ürünlerini kullanan varmı içinizde

Kullanıyorsanız hangisi ? Memnunmusunuz ?

Birde etrafımda satışını yapan yok üye olan varsa içinizde herhangi bir sorun yaşadımı ?

Bilgilendirebilirseniz şahane olur

Ben de bugun Markafonide indirimde gördüm daha önce de doğal olduğunu duymuştum ama bilgim yok bilen varsa paylaşımda bulunabilir mi?

Kimse yok sanırım yada yazmaya değer görmediler :63:

Selam kızlar

Birde etrafımda satışını yapan yok üye olan varsa içinizde herhangi bir sorun yaşadımı ?

Yok canim urunler tamamen bitkiseldir.valla sampuanini kullandim sacim uzadi.kremini kulkaniyorum kis aylarinda malkum silular soguk hic catlamiyo acayip koruyicu ozelligi var.dus jekini kukkaniyorum yorgunlugumu aliyo.maskara sini kullaniyorum sabaha kadar bile dilurdugu oluyo ama ne topaklaniyo ne akiyo ne yakiyo cok iyi herkese tavsiye ederim hem gayet ucuza aliyorum.uyeyim herkese tavsiye ederim almak yada satmak isteuenlere bilgi verebilirim

Yok canim urunler tamamen bitkiseldir.valla sampuanini kullandim sacim uzadi.kremini kulkaniyorum kis aylarinda malkum silular soguk hic catlamiyo acayip koruyicu ozelligi var.dus jekini kukkaniyorum yorgunlugumu aliyo.maskara sini kullaniyorum sabaha kadar bile dilurdugu oluyo ama ne topaklaniyo ne akiyo ne yakiyo cok iyi herkese tavsiye ederim hem gayet ucuza aliyorum.uyeyim herkese tavsiye ederim almak yada satmak isteuenlere bilgi verebilirim
Sonunda bir kullanıcı yorumu :)
Kargo vs sıkıntı yaşadınmı hiç
Deterjanlarını almayı düşünüyorum birde onları deneyeyim
Senin kullandığın varmı temizlik ürünlerinden

Var cnm genel temizleyici kulkaniyorum ve metal temizleyici kullaniyorum.harikaa urunler valla super.iyi olmasa kullanmam zaten.ama cok iyi hem turk mali olmasi daha iyi

Kargoda sikinti yasadim gecen sene kapima geliyodu bu sene gelmiyo nedeni ise oturdugum yerin koy gibi olamasiymis.boli gotsen oturdugum yeri alakasi yok.ve bu yuzfen subeden alip geliyorum

Ben güvenemiyorum bu tarz ürünlere ama hiç kullanmışlığım yok.
O yüzden ne desem yalan herhalde.

Kargoda sikinti yasadim gecen sene kapima geliyodu bu sene gelmiyo nedeni ise oturdugum yerin koy gibi olamasiymis.boli gotsen oturdugum yeri alakasi yok.ve bu yuzfen subeden alip geliyorum
Aras kargoyla çalışıyorlar
Aras zaten bu konuda mimli bir firma
Genelde eve getirmiyorlar
Kapıyı bile çalmadan kapıt bırakıp gittikleri bile oldu

Ben güvenemiyorum bu tarz ürünlere ama hiç kullanmışlığım yok.
O yüzden ne desem yalan herhalde.
Ben organik ürünler kullanıyorum ama çok pahalılar
Bu firma oldukça uygun fiyatlarda
Alternatif olabilir diye düşündüm bi deneyeceğim bakalım

Selam kızlar

Merhaba, benim de bünyem sizin gibi özellikle deterjan sabun şampuan hatta kremlere karşı reakssiyon yaşıyorum ama hamileliğimde tanıştım farmasiyle şampuandan temizlik ürünlerine kadar kullanıyorum şuan çok memnunum. bebek ürünlerinin de çok iyi olduğunu duydum çevremden bebeğime de kısmetse kullanmayı düşünüyorum gönül rahatlığıyla deneyebilrsin :KK66:

X