Aile Planlaması Femara

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kac mm de iğne veriliyor
17de vermişti benim doktorum çatlatma iğnesini,ama mesela diyelim ki 15 de kaldı bir gün daha bekleyip iğne verebilir günde 1.2 mm büyüyor zaten.
Hatta büyütmeyi desteklemek için hap yerine iğne de verebilir ki bence seninkiler büyüyecek korkma canım rahat ol,

17de vermişti benim doktorum çatlatma iğnesini,ama mesela diyelim ki 15 de kaldı bir gün daha bekleyip iğne verebilir günde 1.2 mm büyüyor zaten.
Hatta büyütmeyi desteklemek için hap yerine iğne de verebilir ki bence seninkiler büyüyecek korkma canım rahat ol,
inşallah canım bakalım dünden beri yumurtlama masajı yapmaya başladım avakado ceviz badem incir yiyorum

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım 1 oğlum var ve 3 yaşında 9 aydır ikinciyi istiyoruz ama olmadı 2 aydır femara kullandım gectigim ay Dr a gittim yumurta takibi için iki yumurta oluşmuş gayet güzel dedi (ovulasyon testi ile takip ediyorum ayrıca) çatlama iğnesi istedi Dr um ben istemedim ama bugün erken gebelik testi yaptım ve negatiif😔 şimdi 3. Üncü femara kullananlar varmı aranizda ve kist oluşturur mu yoksa bu ay dinlenme aşamasımi olsa bilemedim 🤷
merhaba. ben de bu ay ilk kez femara kullanacagım. siz doktora gittiniz mi

Kızlar selam. Bugun adetin 12.gunu az önce doktordan çıktım sadece 1 yumurta gördü o da 11mm civarı. Büyümemiş maalesef, cuma günü tekrar gel bakalım dedi. Cumaya kadar büyürse de tutar mi bilmiyorum, dongum 26-27 gün civarı.

merhaba , bende gecen ay klomen kullandım ve kimyasal gebelik gecırdım. Bu ay femara kullandım bugün 12. günüm kontrolum vardı . Dr cok guzel 2 yumurtan olmuş 13,5 mm dedi çarşamba tekrar çağırdı . Perşembe iğne vururuz dedi . Klomenle daha hızlı buyume yapmıstı neden acaba
Merhaba mende femara kulandim ve ccatlatma ignesi oldum. Ama ondan sonra hic bur degisiklik yok. Sizde oldumu?

Avakado yiyin arkadaslar icinde coook fazla folik asit var avuc avuc findik ceviz yiyin avakado yiyin böyle seylerde ayrica koenzim Q10 kullanin cok faydasini görürsnüz havuc yiyin bunlarin hepsi yumurtalari gelistiren seyler omega kullanin balik yemiyorsaniz mutlaka kullanin omeganin hic bir zarari yok!!

Ben geldim bebekler💕
Yine silik çıktı Pembe olan erken gebelik bugün yaptım. Yarın sabah bir erken gebelik daha yapcam bakalım iğne etkisi sanırım hala dunle aynı

Eklentiler

• IMG_20220331_065732.jpg
    IMG_20220331_065732.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20220331_065700.jpg
    IMG_20220331_065700.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20220331_065635.jpg
    IMG_20220331_065635.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 27
Avakado yiyin arkadaslar icinde coook fazla folik asit var avuc avuc findik ceviz yiyin avakado yiyin böyle seylerde ayrica koenzim Q10 kullanin cok faydasini görürsnüz havuc yiyin bunlarin hepsi yumurtalari gelistiren seyler omega kullanin balik yemiyorsaniz mutlaka kullanin omeganin hic bir zarari yok!!
Ben balık yağı aldım yemek için ama ne zaman yesem midem bulanıyor kusuyor um çok afedersiniz resmen mideme oturuyor

X