Fi

Eskiden bi tanıdığım olduğu için Büşra, 1,2 bölüm izledim. Ama o kadar. Bilmiyorum beğenemedim.

S Sismaniye

1.sezonunu bitirdim
2.sezonunu izliyorum.
Son bölünümdeyim hatta on numara bir dizi.

Can Manayyy
s030-gif.1318187

Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin

:KK70: ama ben baya baya gerideyim ilk serinin en başında :KK70: , etiketle sıkıntı yok ama verim alamazsın :KK53:
My SouL My SouL izliyor bak :cool:
Olsun ben cagircam seni :KK70:

S Sismaniye

1.sezonunu bitirdim
2.sezonunu izliyorum.
Son bölünümdeyim hatta on numara bir dizi.

Can Manayyy
s030-gif.1318187

Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
Can manay basta olmak uzere dizideki butun karakterlerdrn nefret ediyorum
Ama dizi guzel

Evet :KK53:

Olsun ben cagircam seni :KK70:

Can manay basta olmak uzere dizideki butun karakterlerdrn nefret ediyorum
Ama dizi guzel

Evet :KK53:
Nefret ediyorsun hmmm oda iyimiş...
Ben Can Manay'ın gerçek hayattaki duruşuna değil de, dizideki karakterine hastayım.
On numara bir oyuncu kesinlikle..

kızlar yeni bölümü ne zaman ya çok merka ediyorum can manay napacak acaba duruyu öyle görünce kameralarda

Ay dün akşam izledim son bölümü de dizi 3 bölüm sonra bitecekmiş Azra Kohen dizi kitaptan farklı yolda ilerliyor diye sinirlenmiş Pi olmayacakmış dizi olarak.
Çok saçma değil mi bu devirde kitapların sonunu değiştiriyorlar filmlerde bunun gişesi popülaritesi var Azra Kohen aynı dizideki Deniz karakteri gibi kibirli midir nedir bütün istediklerim olmazsa çalışmam kitap benim damar benim mi diyor :63:
Aşırı hızlı ilerledi son bölümde olaylar her şey netliğe kavuştu Can ile Etinin geçmişi ne haltlar yedikleri ....
Bence tek havada kalan SMK'nında sorduğu gibi Özge neden bu kadar taktı Can Manay'a. Vallahi ilk zamanlar Gülay teyzeye yada kendi annesine bişey yaptıda ondan Can Manaydan intikam almak istiyor diye kurmuştum :KK3:

Bu arada cidden kitaptan çok saptı dizi biraz toparlamış ama bazı temel konular farklı yazamıyorum okuyanolur da içine ederim diye :)

Tek merak ettiğim Duru Can Manay'dan kaçabilmek için tek çare olarak Deniz'e "Deniz bana yardım et" der mi? Geçen bölüm" kibrinde boğul Deniz " lafını yutacak mı :)

X