fikir verir misin

D

dersim_78

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dersim_78
:uhm:uhm::uhm:arkadaşlar tüpbebek için rapor işlemden sonra çıkarılsa olmuyor mu acaba?yani cepten alsak da rapor çıkınca bağlı olduğumuz kurum bize geri ödeme yapsa olmuyor mu?(harcamaları reçeteleri ibraz ettiğimizde)yani zamandan kazanmak için galiba rapor uzun zamanda çıkıyoo

• Konu Sahibi dersim_78
arkadaşım benim raporum dün çıktı ama neredeyse 2 ayı buldu ümidimi bile kesmiştim artık çünkü çok inceliyorlar sen önce yaparsın sonra çıkaramassan ne olacak bide hamile kaldığını düşün rapor için bir sürü kan istiyorlar muayane oluyorsun burada çıkar.raporsuz 6 /7 milyar arası bunuda hatırlatayım sen istersen iyice bi araştır

• Konu Sahibi dersim_78
öncelikle teşekkür ederim canım bilgi için.ama bende bi sorun yok yani sorun olan kişiyi incelemiyorlar mı?benim eşimde hiç sperm yok onun için beni de gene inceleyecekler mi.

• Konu Sahibi dersim_78
prosedür gereği eşlerin ikisindende tahlil istiyorlar bu tahlillerde hormonlar elısa testi hepatitler ve buna benzer bi çok test istiyorlar erkeklerin daha az testi var sen yinede bulunduğun şehirdeki rapor verecek hastaneyle konuş hayırlı haberlerini alırız inşallah

• Konu Sahibi dersim_78
erkek infertilesinde rapor çıkması en fazla 1 ay sürüyor.rapor çıkarmadan başlama bence bir sürü test mest olcak hepsini ibraz etmek zor olur.tedaviye başladığın merkezle raporun tarihleri uyuşmalı yoksa devlet yardımı alamazsın.hemen işlemlere başlayın bence 1 aya kadar rapor alırsın.

• Konu Sahibi dersim_78
canım mesj atacaktım sana özelden bu mesaj için kontrol panelimden açmam lazımmış

• Konu Sahibi dersim_78
ismimin üstüne bir kez tıkla oradan özel msj gönderebilirsin.

X