Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondöten rengine karar veremiyorum yardımcı olur musunuz ?

eylul2468

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
197
42
Arkadaşlar merhaba başlık oluşturmayı bilmediğimden bu başlıkta sormak zorunda kaldım yardımcı olur musunuz loreal parisin infallible fondöteninden alacam ancak renk tonunu bulamıyorum 230 kullanıyordum koyu geliyor ama 220 daha koyu 150 almayı düşünüyorum bilginiz var mı 150 numarası 230 dan daha mı açaık yoksa daha mı koyu

Her markanın renk paleti farklıdır. Paletleri markasını yazarak internette bulabilirsiniz. Ne desek yanlış olur.

Arkadaşlar merhaba başlık oluşturmayı bilmediğimden bu başlıkta sormak zorunda kaldım yardımcı olur musunuz loreal parisin infallible fondöteninden alacam ancak renk tonunu bulamıyorum 230 kullanıyordum koyu geliyor ama 220 daha koyu 150 almayı düşünüyorum bilginiz var mı 150 numarası 230 dan daha mı açaık yoksa daha mı koyu
Ten renginizi bilmeden görmeden yardımcı olamayız ki, satın alacağınız mağazada zaten uzmanlar vardır onlar yönlendirir sizi, internetten mi alacaksınız yoksa?

Ten renginizi bilmeden görmeden yardımcı olamayız ki, satın alacağınız mağazada zaten uzmanlar vardır onlar yönlendirir sizi, internetten mi alacaksınız yoksa?
ben sadece 150 mi açık 230 mu onu sormak istiyorum internetten alacam

ben sadece 150 mi açık 230 mu onu sormak istiyorum internetten alacam
Deneme imkanı olmadan alırsanız hiç uygun olmayan bir ürüne boşuna para vermiş olursunuz aciliyeti yoksa denemeden almayın, sürekli kullandığınız rengini bildiğiniz ürünü internetten alabilirsiniz

X