Gebelik testi hsg sonrasi

Meriy1

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
447
118
25
Kizlar testime bakarmisiniz adetim duzensiz ama su bikac gun icinde olmaliydim hsg cekimi yapilali 3 ay oldu

Eklentiler

• IMG_4596.jpeg
    IMG_4596.jpeg
    162,6 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_4594.jpeg
    IMG_4594.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 64
Hayırlısı olsun cnm sağlıklı bir gebeligin olsun inşallah gebelik var inşallah kolaylıkla geçer

Ay canim saol hep negatif aldigim icin korkuyorum heyecanlanamiyorum birde hafta sonuna denk geldim insallah vardir
İnşallah cnm kalbini karartma vardır sağlıklı ilerlemesi için dua edelim. Ben 2 senedir bekliyorum 9 gün önce aşılama oldum bekliyorum ama.pek umudum yok

İnşallah cnm kalbini karartma vardır sağlıklı ilerlemesi için dua edelim. Ben 2 senedir bekliyorum 9 gün önce aşılama oldum bekliyorum ama.pek umudum yok
Bende normalde bu ay asilama icin progestoron bakdiracakdim yani o asamadaydim kiz kardeslerim geldi kafamdan hamilelik dusuncesi cikdi ona yoruyorum kafayi rahatlatmak dusunmemek gercekden cok onemli

Bende normalde bu ay asilama icin progestoron bakdiracakdim yani o asamadaydim kiz kardeslerim geldi kafamdan hamilelik dusuncesi cikdi ona yoruyorum kafayi rahatlatmak dusunmemek gercekden cok onemli
Rabbim istedi mi düşünsende taksanda oluyor cnm ol derse olacak.

Kizlar testim koyulasdi sanirim gebelik test durdukca koyulasdi ama idarari damlatir damlatmaz hemen belirdi azda olsa sonradan koyulasdi

Eklentiler

• IMG_4602.jpeg
    IMG_4602.jpeg
    187,1 KB · Görüntüleme: 51
5 veya 6.haftadasın canım o halde :) her 48 saatte bir iki katına çıkması gerekiyor bu haftalarda bu şekilde takip edilmesi gerekiyor demişti doktorum
Hemsire degerin cok yuksek deyil dusebilir yuksele bilir dedi cuma gunu yine kan istedi endiselendim belim ve karnimdada adet agrisi gibi agri var

X