Gebelik testi kuruma çizgileri

lunamovas

GECE her şeyi karartsa bile AY'I karartamazdı…
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
1.131
405
35
Kızlar merhaba. 3 günde toplamda 5 test yaptım ve hepsinde saatler sonra çizgiler çıktı. Spiralim var ve doğumdan beri hiç adet olmadım. Gebelik olduğunu düşünmüyorum çünkü hepsi silik ve koyulaşma yok. Üstelik ilk 5-10 dakikada asla çizgi çıkmıyor. İdrarımda az miktarda bu hormon mu bulunuyor acaba? Gebelik dışında başke ne senebi olabilir? Emziriyorum buarada….

Güncelleme: hepsi kuruma çizgisiymiş. Kontrole gittim, hamilelik yok.

Son düzenleme:
Bu saatler sonra çıktı. Hepsi böyle…

Eklentiler

• IMG_2646.jpeg
    IMG_2646.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 111

Merhabalar benim de aşırııı silik belli belirsiz bi gölge var gibiydi ama ışık altında çok hafif görünen sizde ki gibi saatler sonra baktım fotoğrafta ki gibi olmuş bende çok merak ediyorum Tekrar yaptınız mı acaba gebelik var mı

bu marka bende de sürekli kuruma kuruma çizgisi çıkardı. 10 dk sonra çıkan sonuc dikkate alınmaz

Merhabalar benim de aşırııı silik belli belirsiz bi gölge var gibiydi ama ışık altında çok hafif görünen sizde ki gibi saatler sonra baktım fotoğrafta ki gibi olmuş bende çok merak ediyorum Tekrar yaptınız mı acaba gebelik var mı
Kontrole gittim cnm. Hamile değilim hepsi kuruma çizgileriymiş. Hamilelik varsa gün gün koyulaşması ve ilk 5 dakikada çıkması gerekiyor.

X