Transferin 12. Günü ovulasyon testi pozitif gebelik testi silik çizgi

Medcezir3458

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
43
13
27
Kızlar bugün transfermin 12. Günü 5. Gün embriyosuydu yarın kan vermeye gideceğim bu sabah idrar testi yaptım böyle silik çıktı sizce tutmuş olsa 12. Günde bukadar silik çıkarmıydı bide dün elimde gebelk testi yoktu ovulasyon testi yaptım dün adet günümdü ilk defa adet günümde ovulasyon testi böyle çift çizgi çıktı normalde hiç olmazdı sizce bu gebelik mi demek kafam çok karıştı moralim bozuldu 12. Gün oldu bugün daha koyu olması gerekmezmi

Eklentiler

• IMG_8058.jpeg
    IMG_8058.jpeg
    142,1 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_8061.jpeg
    IMG_8061.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar bugün transfermin 12. Günü 5. Gün embriyosuydu yarın kan vermeye gideceğim bu sabah idrar testi yaptım böyle silik çıktı sizce tutmuş olsa 12. Günde bukadar silik çıkarmıydı bide dün elimde gebelk testi yoktu ovulasyon testi yaptım dün adet günümdü ilk defa adet günümde ovulasyon testi böyle çift çizgi çıktı normalde hiç olmazdı sizce bu gebelik mi demek kafam çok karıştı moralim bozuldu
Anneler günü hediyesi. Çıkabilir kuzum bence var hayırlı olsun 🥰🌸

Anneler günü hediyesi. Çıkabilir kuzum bence var hayırlı olsun 🥰🌸
Yaa gerçektenmi acaba kimyasal mı dış gebelik mi oyuzden mi silik çıktı diye kendimi yiyorum sabahtan beri ya transferim oldugu dönem okadar zor stresli günler geçirdim ki o döneme denk geldi diye çok üzüldüm ama elimde olmayan nedenlerdendi eğer yarın çıkarsa içime su serpilir 🥺🥺

Yaa gerçektenmi acaba kimyasal mı dış gebelik mi oyuzden mi silik çıktı diye kendimi yiyorum sabahtan beri ya transferim oldugu dönem okadar zor stresli günler geçirdim ki o döneme denk geldi diye çok üzüldüm ama elimde olmayan nedenlerdendi eğer yarın çıkarsa içime su serpilir 🥺🥺
Sakin ol kuzum biri gebelik testi demi silik olan yanlış anlamadım ☺️ ilk başlarda silik çıkması normal ne zaman kan vereceksin

Sakin ol kuzum biri gebelik testi demi silik olan yanlış anlamadım ☺️ ilk başlarda silik çıkması normal ne zaman kan vereceksin
Silik çıkan gebelik testi bu sabah yaptım ikiside koyu olan ovulasyon testi onu da dün akşam yaptım yarın kan vereceğim çokta erken değil aslında oyuzden silik çıkmasına çok moralim bozuldu ben 12. Gün kopkoyu beklerdim ama gerçi silikte olsa bariz belli ve pembe renk ama bilemiyorum

Silik çıkan gebelik testi bu sabah yaptım ikiside koyu olan ovulasyon testi onu da dün akşam yaptım yarın kan vereceğim çokta erken değil aslında oyuzden silik çıkmasına çok moralim bozuldu ben 12. Gün kopkoyu beklerdim ama gerçi silikte olsa bariz belli ve pembe renk ama bilemiyorum
Kuzum test pozitif için rahat olsun git kan ver

Tüp bebeği devlet hastanesinde yaptırdıgım için normalde kan günüm bugün ama poliklinikler kapalı olduğu için pazartesi gel dedi yarın sabah 8 de gideceğim inşallah pozitiftir çok teşekkür ederim moral verdiniz 🥺
Acile giderseniz mide bulantım var tansiyonum düşüyor diye olduğun hastanenin acilinden verebilirsin

Kızlar bugün transfermin 12. Günü 5. Gün embriyosuydu yarın kan vermeye gideceğim bu sabah idrar testi yaptım böyle silik çıktı sizce tutmuş olsa 12. Günde bukadar silik çıkarmıydı bide dün elimde gebelk testi yoktu ovulasyon testi yaptım dün adet günümdü ilk defa adet günümde ovulasyon testi böyle çift çizgi çıktı normalde hiç olmazdı sizce bu gebelik mi demek kafam çok karıştı moralim bozuldu 12. Gün oldu bugün daha koyu olması gerekmezmi
Silik çıkıyor zaten benimde silikti çok normal silik çıkması şuan pozitif inşallah güzel ilerler

Ben bisey sorabilirmiyim ben yumurtlamam olmadan 2 gun once iliski olsun istiyorum ama ovulasyon testinden anlamiyorum cizgiler nasil olmali yeni mi belirmeye baslayinca oluyor

Kaçıncı gün embriyosuydu sizin acaba benimde sizin gibi 11. Gün silik çıktı yarın test günüm sizin tuttu okuduğum kadarıyla bebişiniz sizinle 🙏🏻
Benim 5. Gün embriyosuydu 1 adet transfer edilmişti bugün kontrole gittim tam 7 haftalık kalp atışını da dinledik bugün çok şükür sağlıklı dedi doktor umarım sizinde pozitiftir

X