Genital Bölgede Koyuluk

Sizce vajina beyazlatma estetiği doğru mu? Bana çok imkansız geliyor beyazlatma
Maalesef araştırmadım ama yaptıranlar yarı yarıya memnun ya da memnuniyetsiz gibi, çok iyi bir doktor bulmak lazım. Ve sanırım sonradan meydana gelen kararmalarda daha etkili, ağda çamaşır vb türde. Çünkü genetik bir şeyi değiştirmenin daha zor olduğunu düşünüyorum. Yine de bu benim kendi yorumum. Kremi de kullanırken kararmamın bölgesel olduğunu ve sıcak ağdadan ötürü olduğunu bilerek kullandım. Genetik bir şey olsa kremle düzelmeyeceğini düşündüm açıkçası.

Maalesef araştırmadım ama yaptıranlar yarı yarıya memnun ya da memnuniyetsiz gibi, çok iyi bir doktor bulmak lazım. Ve sanırım sonradan meydana gelen kararmalarda daha etkili, ağda çamaşır vb türde. Çünkü genetik bir şeyi değiştirmenin daha zor olduğunu düşünüyorum. Yine de bu benim kendi yorumum. Kremi de kullanırken kararmamın bölgesel olduğunu ve sıcak ağdadan ötürü olduğunu bilerek kullandım. Genetik bir şey olsa kremle düzelmeyeceğini düşündüm açıkçası.
Bende sizin gibi düşünüyorum genetik olan bişeyi değiştirmek zor

Merhabalar regl olduğum için süremedim birkaç gündür ama bugün sözlüm aradaki değişimi fark etti. O koyuluk yerini pembemsi bir renge bıraktı. Tamamen bembeyaz değil pembemsi bir açık renk. Size tonları bırakıyorum siz karar verin.
Picsart_23-10-31_17-15-26-290.png

Bacak kısmına yakın kısım geç soyuluyor, orayı nemlendiriciyle desteklemek süreci hızlandırabilir. Ama dudak kısmının soyulmasından hızlı verim aldım.

Merhabalar regl olduğum için süremedim birkaç gündür ama bugün sözlüm aradaki değişimi fark etti. O koyuluk yerini pembemsi bir renge bıraktı. Tamamen bembeyaz değil pembemsi bir açık renk. Size tonları bırakıyorum siz karar verin.
Eki Görüntüle 3327048
Harika uzaktan bakınca anlaşılıyor. Bende dün bulamadım kremi diğer eczanelere bakacağım.

çok bariz açılma var işe yaramış gerçekten.bende kullanmaya başladım ama şimdilik bir soyulma yok bacakla birleşen kısım çok ince deri olduğu için pul pul bir kuruluk oldu şimdilik nemlendirici sürüyorum oraya.ama bende ki maalesef hormonal bir kararma beyaz tenli olmama rağmen bir koyuluk oluştu her yerde.süreci ben de paylaşırım.siz kaç gündür uyguluyorsunuz ve dudak kısmında soyulma oldu mu?pul pul kuruluk gibi mi oldu acaba sanki soyulma olması yanlış giden bir şey var demek gibi ama bilemedim..risk alamıyorum nemlendiriciyle karıştırıyorum ben

çok bariz açılma var işe yaramış gerçekten.bende kullanmaya başladım ama şimdilik bir soyulma yok bacakla birleşen kısım çok ince deri olduğu için pul pul bir kuruluk oldu şimdilik nemlendirici sürüyorum oraya.ama bende ki maalesef hormonal bir kararma beyaz tenli olmama rağmen bir koyuluk oluştu her yerde.süreci ben de paylaşırım.siz kaç gündür uyguluyorsunuz ve dudak kısmında soyulma oldu mu?pul pul kuruluk gibi mi oldu acaba sanki soyulma olması yanlış giden bir şey var demek gibi ama bilemedim..risk alamıyorum nemlendiriciyle karıştırıyorum ben
18 Ekimden beri geceleri başta olmak üzere, eğer evdeysem gündüzleri de kullandım. Benim de bacak kısmı geç soyuldu kurumuş gibi oluyor, hafif keseliyorum. Dudak kısmı da başta biraz buruşuyor gibi ve rengi daha da koyulaşıyor gibi oluyordu. Hafif masaj yaparak az miktarda sürmek yetiyor. Bakıyorum pul pul ( kolumuz bacağımız soğuktan kurur ya beyaz beyaz) dökülüyor. O zaman hafifçe keseliyorum. Bu şekilde kademe kademe açıldı. Öyle kalıp gibi bir deri soyulması yaşamadım. Bacak kısımları hala soyuluyor, geç başladı. Ama ben kullanmaya devam edeceğim o kısımlar için. Nemlendirici iyi olabilir o bölgeye.

Kaç gün oldu sizin?

Sonradan olduysa o kararma genetik değildir zaten.

sanki biraz rengi aciliyormus gibi hissediyorum ama psikolojikte olabilir.birkac gun sonra editlerim tekrar💓
Günaydın, ben gece basladım kullanıma. Su an hiçbir yanma, tahriş durumu yok. Çok dikkatli ince tabaka halinde sürdüm. Bu kremin dogru kullanımı çok önem arz ediyor belli ki. Bakalım ne zaman görecegim sonuçları.

Selamlar nasıl gidiyor dostlar, ben de hala sürüyorum bacak kısımları ve popo bölgesine doğru, soyulmalar daha hızlı sonuö vermeye başladı, cilt alıltı sanırım.

X