K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Geniz eti bademcik ameliyatı

Aylliinn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2024
4
2
28
Merhaba anneler 8 yaşındaki kızım 2 hafta önce geniz eti ve bademcik kücültme ameliyatı oldu herşey cok iyidi horlaması durmuştu cok güzel uyuyordu fakat ameliyattan 2 hafta gecince tekrar horlamaya ağzı acık uyumaya başladı ve uyurken boğazı cok gıcıklanıyo öksürmekten uyanıyo başına gelen varmı acaba daha yeni olduğu icinmi ameliyat horlaması devam ediyo cok endişeliyim😔

İlk günler horluyordu 3 4 gün sonra cok iyi uyumaya başladı sıfır horlama 2 hafta gectikten sonra yine horlamaya başladı bakalım haziranda kontrolumuz var doktorumuz ne dicek

İlk günler horluyordu 3 4 gün sonra cok iyi uyumaya başladı sıfır horlama 2 hafta gectikten sonra yine horlamaya başladı bakalım haziranda kontrolumuz var doktorumuz ne dicek
Cevabınız için teşekkür ederim. Doktor ameliyat yeni horlaması normal dedi ama bu kadar çok horlayınca korktum. Şimdi sizin cevabınızı görünce dahada korktum😃horlama bitmeyecek sanırm

Cevabınız için teşekkür ederim. Doktor ameliyat yeni horlaması normal dedi ama bu kadar çok horlayınca korktum. Şimdi sizin cevabınızı görünce dahada korktum😃horlama bitmeyecek sanırm
Valla cok mutluyduk horlamadan uyuyor diye mutluluğumuz kısa sürdü 😀umarım doktorumuz bizede ic acıcı biseyler söyler

X