Düğün Gerdek gecesi, Carsaf, Agri vs. lütfen yardim

genckiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
1.255
201
Selam arkadaslar
gece gece yaziyorum hic akil isi degil ama kafama takildi. Ilk gecede cok agri hisseden oldumu aranizda?
Genelde hic acimiyor diyorlarmis ama ardindan cok agriyormus. Yani hicde denildigi gibi degilmis!
Bu arada Kizlik zari yirtilidikten sonra iliskiye devam edilirmi? Bosalma yasanilirmi erkekte olurda bayandada
bosalma olurmu agri olursa? Ayrica ertesi günlerdede birlikte olunurmu yoksa ara verilirmi?

Birde Carsaf konusu var tabi, benim merak ettigim normalde kanama cok az oluyor tabiki degisikmis herkesde
fakat sormak istedigim kan carsafa bulasirmi? Kanar ama bulasmayacak kadar kanarsa ne yapabilirim ben?
Carsafi göstermek isterim sonucta kenidmden eminim kizim. Sizde nasil oldu bu?

Selam arkadaslar
gece gece yaziyorum hic akil isi degil ama kafama takildi. Ilk gecede cok agri hisseden oldumu aranizda?
Genelde hic acimiyor diyorlarmis ama ardindan cok agriyormus. Yani hicde denildigi gibi degilmis!
Bu arada Kizlik zari yirtilidikten sonra iliskiye devam edilirmi? Bosalma yasanilirmi erkekte olurda bayandada
bosalma olurmu agri olursa? Ayrica ertesi günlerdede birlikte olunurmu yoksa ara verilirmi?

Birde Carsaf konusu var tabi, benim merak ettigim normalde kanama cok az oluyor tabiki degisikmis herkesde
fakat sormak istedigim kan carsafa bulasirmi? Kanar ama bulasmayacak kadar kanarsa ne yapabilirim ben?

valla canım bu kadar ayrıntıları bende bilmiyorum evlenceğim zaman öğrenirim çünkü kişiye göre değiştiğini biliyorum..
bu sorularına cevap veremeyeceğim halde yazdığın bişey için cevap vermek istedim
bende kızım ama çarşafı göstermek gibi niyetim yok asla
kocam bilsin yeter ne demek çarşaf göstermek bana saçma geliyor kime ne
tabiki benim fikrim..

Eşin gördükten sonra kız olduğunu, elaleme göstermenin bir manası yok bence emin olmakla da ilgisi yok takma bu olayı kafana canım..
Bildiğim kadarıyla söyleyeyim sana kanama olduktan sonra kalkıp banyoda temizliceksin kanamanı bir süre sonra 2.birliktelik oluyor sanırsam. Gerdek gecesinden sonra ki günlerde de ilişkiye girmenin bir sakıncası yok diye biliyorum..

kafana takma bence..eşin anlayışlı ve seni seviyorsa çok rahat atlatırsın o geceyi.kasacak bişey yok ve kimseye bişey ispatlamak zorunda da hissetme.kendini biliyosun ya o yeter..benim de yazın düğünüm olacak inş.Allah ikimize de kolaylık versin :)

bende yaşamadım ama bi arkadasım kanını küçük bir bohça boyutunda bi beze silmiş o şekilde göztermiş fikir olması açısından paylaşayım dedim
ayrıca kendinden eminsen kanıtlamak zorunda hissetme derim Allah (c.c.) biliyor zaten içini ferah tut

bende yasamadım cok şükürr...
ama abartıp o carsafın etrafını usenmeden dantelleyip saklayanlar bile var...
kocan bildikten sonra baskasına bisi ispatlamana gerek yok bence..
tabi kişiden kişiye degisir herkesin agrı eşigi farklıdır ama ılk gecemde oyle aman aman bi acı hissetmedimm..
birazda kendini kasmamana bağlı...

bende yasamadım cok şükürr...
ama abartıp o carsafın etrafını usenmeden dantelleyip saklayanlar bile var...
kocan bildikten sonra baskasına bisi ispatlamana gerek yok bence..
tabi kişiden kişiye degisir herkesin agrı eşigi farklıdır ama ılk gecemde oyle aman aman bi acı hissetmedimm..
birazda kendini kasmamana bağlı...

Neee dantelletyenler mi var.. ıyyy midem bulandı.
kime neyi kanıtlamak için yapılır ki bu!

Genele vurursak öyle aman aman bir ağrı olmuyor.
İstisna olarak çok ağrılı geçenler olabilir ama o da dediğim gibi istisna.
Ben hiç hissetmedim diyebilirim.
Bana da zamanında hep korku filmi gibi anlattılar ama hiç öyle olmadı .
O yüzden rahat ol,kendini kasarsan acır kasmazsan hiçbirşey olmaz.
Sızıntı gibi bir kanama oluyor öyle şarıl şarıl değil zatn.
Sızıntının iice akmasını bekleyeceksin.
Doktorların söylediği kanamadan 2 gün sonra birliktelik .
Sağlıklı olan bu ,çünkü orada bir travma yaşanıyor ilk olduğu için vucut onu tamir etmeli ,o anda devam edilirse işte ozaman enfeksiyon,tahriş ya da acı olabilir..
Çarşaf işine hiç girmiyorum saçma sapan bir mevzu.
Eş gördükten sonra başka neye hacet

eşinin kendisi bakirmi peki!!...
Eşin nazik davranırsa ağrı sızı felan olmaz.
kanama öyle aman aman çok olmuyor oluk oluk kan felan olmuyor yani.
Eşinde sende bundan zevk almalısınız, eşin nazik davrandığı taktirde ağrı sızı olmuyacağı için ikiniz içinde zevkli bir gece olur.
Öyle her anlatılana inanıpta korkmayın sizde.

canım bu dediğini okuyunca şok oldum. ne demek kendini kanıtlamak o görecek olanlar seni hafifmeşrep mi biliyor? kocandan başkasını asla ilgilendirmez, benden çarşaf isteseler ortalığı ayağa kaldırırım, zaten dinimizde de o çarşafa bakanlar cennet yüzü göremez diyorlar... ne demek ya? onlara ne oluyor senin kocan belli, o biliyor seni. bu o kadar mahrem birşey ki... balkona mı asıcaksın yani? hey bakın ben kızım tamam mı susun der gibi? o çarşafı ona buna göstermek en büyük rezaletlerden biri.. ayrıca bu gelenek yahudilikten kalmış... rezil ötesi birşey kadını aşağılamaktan başka birşey değil :KK20::KK19:

kızlar sakın korkmayın kafanıza takıp strese gırmeyın anı yasayın ...sadece adı var ve sıze tavsıyem evlenmeden once bu konuları cok arastırmayın...

Selam arkadaslar

bence catıdan asagı sallandır herkes gorsun desinler aaaa emin asmıs:-)))

saka saka

evli değilim ama bende çarşaf gösterme olayına baya takıldım..
sonuçta bu eşim ve ben arasında yaşanacak bir şey..
eşim kız olduğumu anladıktan sonra hiç kimsenin bilmesine kanıtlamaya gerek yok..

kaçıncı yüzyılda yaşıyosunuz ne çarşafı ya. bide "göstermek isterim kendimden eminim" diyenler var. o ne demek ya. siz sadece zardan mı ibaretsiniz. sizin gibiler evlenip ürüyor bide yazık. yıl olmuş 2016 hâlâ böyle saçma sapan sorular soruluyor. sanki bilmediğiniz şeyler yemeyin bizi ya.

Benim acım çok oldu, hatta o gece çok da birlikte olamadık canımın acısından. Ama çok çok az kan bulaşmıştı. Bunu da kimseye göstermedim, öyle bi mecbıriyetim yok. Bence sen de gösterme. Eşin bilecek başkası değil. Sonrasında da zamanla alışıyorsun acı filan kalmıyor

Ya ben de çok korkuyorum.1 ay sonra düğünüm var allah yardımcımız olsun.

X