glucophage kullananlarrrrr:.....

kuzumcuk

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
80
4
selam arkadaşlarrr ben glucopage kullanıyorum ve dr um sayısını günde ikiye çıkardııı.ama mahfoldum yaaa tansiyonum düşüyor,başım dönüyorrrimide bulantısıııı had safhadaa ve en önemlisi sinirrr :eek:klava:resmen elim ayağım uyuşuyor sinirdennn bayılıcak gibi oluyorummm
bide kim görürse hamiş kalmak için kullanıyorum bu hapı ama adetimin bugün 18.günü adamı yanıma yaklaştırmıyorummm tiksiniyommm,midem bulanıyooooo eeeeee ben nasıl hamiş kalcammm:CüvCüv:

aranızda bu ilacı kullanıp aynı şeyleri yaşayıp buna rağman hamiş olan varmı merak ediyorummm.bu sefer çok kararlıyım kesinlikle bırakmıcammmmmmm:

arkadaşım bu hap hamile kalmak içinmi yoksa başka bi rahatsızlıgın mı var neye yaradıgını bilmıyorum da? tam yumurtlama günlerin dişini sık biraz güzel şeyler düşün eşinin yanına git sonra reglin gelince insan çok pişman oluyo güzel değerlendır günlerini ...

hamilelik için verildi sadece ve sanırım kilo vermem içinde aynı zamanda.cevabın için teşekkür ederimmmm

bende buna benzer bir ilaç kulanıyordum oda şeker ilacı şuan hamileyim bendede ilaç bulantı yaptı ben günde bir tane içiyordum gerçi hala devam et dedi doktor hala içiyorum ama bulantı yapıyor maden suyunu elimden düşürmüyordum bu ilacı kullanırken aç kalacaksın bulantın olmuyor açken az yemek yesen bile çok yemişsin gibi insanı rahatsız ediyor bir tanesni gece yatarken iç diğerinide akşam üstü yemek ye ondan sonra iç belki faydası olur

merhaba, aynı ilacı bende kullanıyorum günde 1 kez sabah tok karnına. dediğin gibi ilaç feci etkiliyor bende 2 gün yataktan kalkamadım ama şimdi 1 ayım doldu ve hiçbir etkisi kalmadı biraz daha sabretmeni öneririm. umarım etkileri geçer ve tez zamanda sağlıklı bir bebeğin olur.

ilaç bulantı yapıyor ama beni kusturuyor:1no2:
içsemde faydasını göremiyorum içer içmez hopp tuvalete ne var ne yoksa çıkarıyorum

Kızlar bu bı sekr hapı ama duyetısyenlerde verıyo ama ıcerdıgı metformın etkın maddesınnın yumurtalarıda olumlu yonde etkıledıgı gorulmus ve yumurtlamayı ndestekleyıcı yumurta olmusmunu destekleyıcı olarak da verıyorlar bende kullanıyorum gunde 1 kez kullanıyordum sımdı ıkı kez kullanıyorum 100 lık kullanıyosan dr soyle 850 kullandırsın bendede yapıyordu ben 850 lık kullanmaya basŞladım

Kızlar bu bı sekr hapı ama duyetısyenlerde verıyo ama ıcerdıgı metformın etkın maddesınnın yumurtalarıda olumlu yonde etkıledıgı gorulmus ve yumurtlamayı ndestekleyıcı yumurta olmusmunu destekleyıcı olarak da verıyorlar bende kullanıyorum gunde 1 kez kullanıyordum sımdı ıkı kez kullanıyorum 100 lık kullanıyosan dr soyle 850 kullandırsın bendede yapıyordu ben 850 lık kullanmaya basŞladım

canım zaten 850 mg yazıyor üstünde
cidden kullanmaya korkar oldum-tatlicadiarzu-
aylardır kullanamıyorum ilacı:sm_confused:
adet oldukdan sonra başlayayım diyorum ama olmadımda:1ninca:

canım benım ılacı ac karnına alma sakın bulantı yapar tok karnına al bende ılk gunlerde apıyordu ama sonra bunye alısıyor valla bıde yumurtalarım ıcın dayanıyporumm ıcerım yanııı

vışşşşşşşşşşşşşşş iğrenç bir ilaccc.resmen ilacı masanın üstünde görüyom midem bulanıyorrrr .vücudum isyanlarda artık.ya sabır dicezzzz arkadaşlar yaaa sabırr

glucophage kullanan arkadaşlar ben de çok kötüyüm...dr.ilk 5 gün 1 tane kullan sonra günde 2 ye çıkar demişti.iştahsızlığı geçtim ishal mide krampları bulantılar beni yerden yere vurdu.dr.aradım 1 e düşür dedi 1 ay böyle kullandım rahatladım.2 3 gün önce tekrar ikiye çıkarttı dr.yine aynı rahatsızlıkları çekiyorum.anlamadım gitti.vücüdun alışması gerekmiyo mu.
arkadaşlar ayrıca bende pco var.pco lu arkadaşlar varsa lütfen cevap yazsın.3 yıllık evliyim bende pco olduğunu daha 2 ay önce öğrendim.1 buçuk yıldır istedik gebe kalamadım.çok doktora gittim.hepsine adetim düzensiz dedim.sanki ağız birliği yapmış gibi stresten dediler.hiç biri pco var demedi.boşuna oyaladılar.kaybettiğim zamana üzülüyorum.anlamadığım ultrasonda belli olmuyomu.neden söylemediler.son gittiğim doktor söyledi yıkıldım.hep stresten geç kalıyom sandım.tabi bu süreçte sinirlerim çooook yıprandı..özür dilerim çok yazdım ama desteğe ihtiyacaım var.

bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımdan destek bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben de çok kötüyüm.1 tane kullanıyodum herşey çok iyi gidiyordu.2 ye çıkardım beni yerden yere vurdu.mideme çok kıramp giriyo iki kat dolaşıyorum.ağzımdaki metalik tat beni bitirdi.arkadaşlar bende pco var ve çocuk istiyorum.pco olan arkadaşlar lütfen yazsın.

arkadaşlar bende bu ilaca yeni başladım bebiş için.ama ilaca başladığım zaman mahfetti mide bulantısı yaptı ğözüm yemek ğörmek istemedi mutfaga giremedim ğünde 2 defa kullandım 850 mg dı.ilk ğünüm böyle geçti 2, ğünümde ise midemde bir gaz yaptı şişkinlik patlıcam sandım soluğu acilde aldım rahatlatıcı iğne yaptılar bol bol yürüdüm geçti.sonra hapı bıraktım ğözüm korktu daha sonra dr söyledim dr bana ğünde 2 defa fakat yarım yarım iç dedi yarım içmeye başlayınca bulantılar kalktı şişkinlik kalktı fakat isal yaptı bu seferde neyse isalde geçti şimdi düzene ğirdi rahatım hiç bir yan etkisi yok kullanmaya devam edicem dozunuda tekrar 2 ye çıkarcam bakalım nasıl olacak sizlere tavsiyem kullanmaktan vazgeçmeyin sakın dozu azaltın bir müddet öyle kullanın derim:1rolleyes:

X