göbek düşmesi gebeliğe engel mi

eger gercekten engelse ben ne yapacagım burada tanıdıgım kımse yok :KK43:
Yıllarca babam bu durumu yaşadı sonra Bı teyze bulduk ve gobegı yerıne taktı sonra da ıyılestı gıdıp gelirken bende ögrendım nasıl yapıldığını gebelikte de etkisi oldugunu soylemıstı tutmaz sürekli düşük olur yer ettirmez demıstı yakınlarda varsa mutlaka baktırın şifanın nereden gelecegı hıc bellı olmaz

Hamile kalamadım ben ebeye gittim göbek düşmüş dedi ovaladı yerine koydu ondan sonra hamile kaldım şimdi üçüncü çocuk istiyorum ve yine olmuyor o ebeyi bulamıyorum onun gibi yapan bulsam gidicem yine
Merhaba benim de 4 ay once gobegimin düştüğünü söylediler göbeğimi yerine getirdiler o ay hamile kaldım.ikizlerime ama takdiri ilahi birel hafta ara ile öldüler.kurtaj oldum.aklinda bulunsun her gün sabah aç karninla uzan yere karın bolgeni göbek deliğine kadar ov yavaş yavaş göbeğin yerine gelir ya midene doğru gitmiştir.yada alt karın kısmına gitmiştir o bölgeleri ov sabahları.rabbim inşallah bizleri de evlat sahibi eder.

Merhaba benim de 4 ay once gobegimin düştüğünü söylediler göbeğimi yerine getirdiler o ay hamile kaldım.ikizlerime ama takdiri ilahi birel hafta ara ile öldüler.kurtaj oldum.aklinda bulunsun her gün sabah aç karninla uzan yere karın bolgeni göbek deliğine kadar ov yavaş yavaş göbeğin yerine gelir ya midene doğru gitmiştir.yada alt karın kısmına gitmiştir o bölgeleri ov sabahları.rabbim inşallah bizleri de evlat sahibi eder.
Amin canım benim rabbim tedavi görmeden nasip etti bana sağlıkla gelsin inşallah sana nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

kızlar hıc bılen veya boyle bı seyı duyan yok mu :KK43:
Ben biliyorum göbek veya zam düşmesi olursa asla hamile kalamaz kadın bu yüzden doktara gitseniz de onlar anlamaz bizim yaşlı kadınlarımız anlar inanın kim yaptırsa hamile kalır ağır şeyler kaldırmayın göbeğiniz veya en önemlisi zamınız düşmesin

Ben biliyorum göbek veya zam düşmesi olursa asla hamile kalamaz kadın bu yüzden doktara gitseniz de onlar anlamaz bizim yaşlı kadınlarımız anlar inanın kim yaptırsa hamile kalır ağır şeyler kaldırmayın göbeğiniz veya en önemlisi zamınız düşmesin
Belirtileri nedir bu göbek düşmesinin?

X