Piercing, Hızma Göbek piercingi

Dokuz yildir var bendede.arada olur ama benim tenim hassas sadece gumus takiyorum bu yuzden.belki seninde nu yuzden olmustur.cikar birsz iyilesene kadsr.ben gebeliklerde cikardim hic kapanmadi.
Bir gün içerisinde kapanıyo diye okudum cesaret edemiyorum. Çıkardığınızda ne kadar süredir delikti göbeğiniz?

Ayy ben daha 17 yasindayken merak salip yaptirmistim. Sonra 19da cikardim bak aradan 6 yil gecti hamileligimde ilk o deligin oldugu yer kocaman catlak oldu. Goruntu cok fena yani eger hevesini aldiysan cikar takma derim ilerde sorun oluyor.

Hastanede doktorlar ilaç filan yazdı ilk etkisini göstermedi sonradan düzelmeye başladı daha izi duruyo bidahada tövbe etti yapmicagina. Bi anlık heves işte ama bidaha söylüyorum önlem al kötü olmasın

Ya kafam çok karıştı. Eczacı merhemi sürdükten sonra bi şeyle kapat kapalı kalsın dedi. Bana da hava alması gerekiyor gibi geldi. Bilemedim :KK64:

Yara olmadığı zamanlar kapalı kıyafetler acıtmıyo ki ben çoğu zaman varlığını unutuyorum hatta. Ama yüksek bel kotlar oturup kalkarken tahriş ediyo biraz.
Aman aman eczacı kapat dediyse kapat tabii.
Allahım korusun bize gibi gelmesiyle olmaz o işler.
Ben hani yanıyordur da böyle hava aldıkça serinler gibi geldi sadece.
Sen yine de uzmanları dinle.

Benimde gobegimdeki dovme de benzer birsey olmustu su gelmisti ama ilk yaptirdigim zamandi doktora gittim hemen ilac yazdi gecti sizde gidin hemen antibiyotik krem yazar

Benimde gobegimdeki dovme de benzer birsey olmustu su gelmisti ama ilk yaptirdigim zamandi doktora gittim hemen ilac yazdi gecti sizde gidin hemen antibiyotik krem yazar
Kullanıyorum antibiyotik krem ama gidicem doktora zaten. Dovmemde sorun olsa korkmam bu kadar ama deliği yırtılan mı ararsınız, göbeği düşen mi neler neler okudum korktum o yüzden :KK14:

Okurken bile bi tuhaf oldum, geçmiş olsun. Ben küpe dahi takmıyorum öyle beni rahatsız ediyor bir yerlerimin delinmesi fikri. Erkek arkadaşımda piercing de var küpe de, benim yerime o takıyor :KK70:

bende ergenliğimde deldirmiştim 10 yıl olmuş hey gidi günler hey:cry:
inanmıcaksın tam 1 yıl boyunca iltihap akmıştı bana bişe olmadı sanada olmaz sanırım :KK45:
ozman şimdiki gibi hijyenik stüdyolarda yapmıyolardı merdiven altı bi dükkanda yorgan ignesini sokup çıkardı :confused:
pişman olmadığım tek sey ama hala çok sevıyorum
hamile kalırsam neolur acaba diye düşünüyorum şimdilerde

Ben de hep merak etmişimdir.
Elbise giyince ne oluyor orası diye.
Sürekli göbek açık gezilmez ki...
İş hayatında olanlar ne yapıyorlar?
İltihap yapınca da açıkta bırakmak,hava alması gerekir gibime geldi mesela.
aayy yok Lale ben hiç göbeği açık giyinmem
denizden denize bikini okadar:KK48:
hiçde çıkarmam piercingimi öyle kalıyor 7/24 hiçde takılmadı 10 yıldır

Yanlış anlamayın öyle geri kafalı biri değilimdir hatta zamane uyulmalı çogu zamanda...
Lakin oranızı buranızı deldiriyorsunuz gençken iyi güzel hoooş..
Düşünün babaannenizin burnunun,göbeğinin,dilinin delik olduğunu yakışır mı??
Ee artık kapatamazsınızda oradaki piercingi cıkarsanız boy abdestiniz olmaz artık herşeyi anlık düşünüyorsunuz ahhh ahhh..

X