İğneli Epilasyon göbekte iğneli lekesine çözüm

Letter1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2015
334
350
2 ay önce göbeğime iğneli epilasyon yaptırdım kırmızı açık kahve tonlarında lekeler kaldı. İğneli epilasyon lekesine kalıcı olmaması için ne kullanabilirim? bunlar zamanla geçer mi?

Hmm kızarıklık gibi duruyor geçer gibime geliyor ama yaptırdığın uzmana sordun mu? Ben deneme atışı yaptırdım da bu kadar bir bölgeye 20 gün sonra kabuklar döküldü ve leke yoktu.Şimdi aynı yere tekrar yaptırdım 20 gün oldu hala bıraz kabul var o yüzden ben de bir şey diyemeyeceğim ama en geç iyileşen ve izlerin en geç kaybolduğu yer göbekmiş sakin ol uzmanına danış istersen.Bu arada nerede kime yaptırdın?

uzmanım cildimle alakalı geç iyilesme olduğunu söylüyor ben istanbulda yaptırdım şimdi isim vermiyim benim gittiğim uzmanda da baya memnun olan var ama ben de niye böyle anlamadim. başka bir uzman ise olmaması gereken bir reaksiyon olduğunu söylüyor. sinir bozucu bisey iyileşene kadar devam da etmek istemiyorum hiçbirşekilde. madecasol foto falan sürüyorum ama acaba kantaron yağı falan mi sürsem bilemedim. ben kalıcı olmasindan korkuyorum allahtan tum göbeğime yaptırmadım ama göbek deliğinin çevresi daha kötü durumda. :KK43:

Geçeceğini düşünüyorum şahsen ama birkaç ayı bulabılır.Yüksek akım çalıştıysa o yüzden de olabılır.

teşekkür ederim inşallah öyledir beklicem bakalim
merhaba gecti mi izleriniz? bnde aynı durumdayım. acaba aynı yere mi gidiyoruz ya? benim gittiğim yerden de çok memnun olan var niye böyle oldu anlamadım. kadın pudra dışında bir şey sürme diyor. pudra da sürmedim ben ondan mı oldu acaba? bir kaç kere de kaşıdım. ama kabuk yolmadım hiç dikkat ettim. izler geçmek bilmiyor :KK43:

merhaba gecti mi izleriniz? bnde aynı durumdayım. acaba aynı yere mi gidiyoruz ya? benim gittiğim yerden de çok memnun olan var niye böyle oldu anlamadım. kadın pudra dışında bir şey sürme diyor. pudra da sürmedim ben ondan mı oldu acaba? bir kaç kere de kaşıdım. ama kabuk yolmadım hiç dikkat ettim. izler geçmek bilmiyor :KK43:

merhaba sen nereye gittin özelden yazar mısın? benim şuan 4 ay oldu bazı yağ bakımları uyguluyorum seninde göbek bölgende mi ne kadar süre oldu yaptıralı ? yeni gördüm mesajını kusura bakma

merhaba sen nereye gittin özelden yazar mısın? benim şuan 4 ay oldu bazı yağ bakımları uyguluyorum seninde göbek bölgende mi ne kadar süre oldu yaptıralı ? yeni gördüm mesajını kusura bakma
Merhaba yeni bir krem kesfettim. Bebek pisik kremi Sudocrem. Sadece aksamlari surun ama.

Galvanizde de böyle belirgin iz oluyor. Zamanla geçer, yaklaşık 3 ile 12 ay arasında. Güneşten mutlaka koruyun.
Galiba çok yüksek akımda çalışmışlar. Akımı biraz düşürmesini isteyebilirsiniz. Yapılırken cızırdama sesi ya da yanık kokusu gibi şeyler oldu mu?
İzlerin daha çabuk geçmesi için derma roller da yapabilirsiniz, kabuklar tamamen döküldükten sonra.

Galvanizde de böyle belirgin iz oluyor. Zamanla geçer, yaklaşık 3 ile 12 ay arasında. Güneşten mutlaka koruyun.
Galiba çok yüksek akımda çalışmışlar. Akımı biraz düşürmesini isteyebilirsiniz. Yapılırken cızırdama sesi ya da yanık kokusu gibi şeyler oldu mu?
İzlerin daha çabuk geçmesi için derma roller da yapabilirsiniz, kabuklar tamamen döküldükten sonra.
teşekkürler valla yanık kokusu falan oldu mu hatırlamıyorum ama bacaklarım elektiriğe tepki verdi kipirdadi her seferinde şuan izler sanki biraz daha hafiflemiş gibi ben sadece birkere yaptırırdım gobegin belli kismjna ama iyileşme olmasını bekledim 5 ay olucak oldu hatta.. şuan bakımları yapıyorum ölmez çiçek yagi ve kuş burnu yagi ve biberiye yagi karıştırdım organik sürüyorum. inşallah geçer. tamamen geçmeden tekrar başlamak istemiyorum zaten kıllar geri cıktı:KK43: başka bi uzmana gidicem iyileşince .. niye geri cıktı anlamadim gittiğimde uzman biriydi o da anlamadi. ama demekki okadar uzman değilmiş. ama çok ta memnun olan var bilemiyorum kafam çok karışık

termolizdi galiba yeni bir makineyle calisiyodu yanlış hatirlamiosam :KK43:

teşekkürler valla yanık kokusu falan oldu mu hatırlamıyorum ama bacaklarım elektiriğe tepki verdi kipirdadi her seferinde şuan izler sanki biraz daha hafiflemiş gibi ben sadece birkere yaptırırdım gobegin belli kismjna ama iyileşme olmasını bekledim 5 ay olucak oldu hatta.. şuan bakımları yapıyorum ölmez çiçek yagi ve kuş burnu yagi ve biberiye yagi karıştırdım organik sürüyorum. inşallah geçer. tamamen geçmeden tekrar başlamak istemiyorum zaten kıllar geri cıktı:KK43: başka bi uzmana gidicem iyileşince .. niye geri cıktı anlamadim gittiğimde uzman biriydi o da anlamadi. ama demekki okadar uzman değilmiş. ama çok ta memnun olan var bilemiyorum kafam çok karışık
Başka birisini deneyin bence de. Yanlış uygulama sonucu bende de belirgin izler oluşmuştu iki defa. Derma roller çabuk geçiriyor. Yaptıktan 3 hafta sonra izlerin hemen hepsi yok oldu. 2. kürden sonra tamamen yok oldular.
1,5 mm derma roller kullandım. Uygulama öncesi ve sonrasında bephanten ampul, c ve e vitamini ampullerini
karıştırıp cilde tampon hareketiyle yedirdim. Dermaroller için kullandığınız yağlar ters tepki yapabilir çünkü direkt deri altına emiliyor sürdüğünüz şey. Olmazsa derma roller yapmayı bir deneyin. Birkaç hafta sonra izler yok oluyor.

Başka birisini deneyin bence de. Yanlış uygulama sonucu bende de belirgin izler oluşmuştu iki defa. Derma roller çabuk geçiriyor. Yaptıktan 3 hafta sonra izlerin hemen hepsi yok oldu. 2. kürden sonra tamamen yok oldular.
1,5 mm derma roller kullandım. Uygulama öncesi ve sonrasında bephanten ampul, c ve e vitamini ampullerini
karıştırıp cilde tampon hareketiyle yedirdim. Dermaroller için kullandığınız yağlar ters tepki yapabilir çünkü direkt deri altına emiliyor sürdüğünüz şey. Olmazsa derma roller yapmayı bir deneyin. Birkaç hafta sonra izler yok oluyor.
çokk teşekkürler deneyeceğim mutlaka

Belki merak edenler olur okuyup.. benim lekeler göğsümde de vardı ve göğsümdeki lekeler gecti gobegimdekilerde eskiye göre azaldı ama tam eskisi gibi olmadi hala ama geçeceğini düşünüyorum artık umutsuzdum ama çok şükür geçiyor. 8 ay oldu yaptıralı. Bidahada yaptırmadım zaten ve kıllar aynen cıktı.. Benim gittiğim kişi instagram sayfası olan başarılarını paylaşan biriydi istanbulda çok araştırıp şehir dışından gittim tee istanbula . Ve ben instagram sayfasına ve uzmanlığına güvenmiştim. Ve ben daha önce göğsüme iğneli yatırmıştım başka biyere geri çıkmıştı. Çıkmaması gerekir yaptigim yerler çıkmayacak diye kendinden güvenli emin konuştu ben de ikna olmuştum. Eminim o da tahmin etmezdi. Lekeleri gonderdigimde cildimin kuru oldugu ondan boyle oldugunu soyledi... ee sana gelen herkesin cildi mi normal yani bi benim mi kuru. Neyse killar tekrar ciktigini soyledigimde sasirdi daha once boyle birseyle karsilasmadim leke ve kil olarak dedii. ee ozaaman bende bi sorun mu var? .. ki yok..cunku ne erkek tipi killamalar tedavi ediliyor benim tuylerim ince ama sık ve beyaz tenli oldugum icin cok belli oluyo goze batan derece de ama erkek kili deil.ben de Hem uzun vadeli leke oldu 8ay olmaması gerekiyor bunun çünkü.. kıllar çıkmasa neyse lekeler geçiyor naislsa diyecem ama o da deil onlar da cıktı... yani demem o ki o ünlü kişiler e instagramda gordujlerinize guvenmeyin hatta şu kadar yıllık uzman diye de güvenmeyin.. Sadece önceliğiniz olsun gidin çok ufak bi alana deneme atışı yaptırın izleriniz nezaman geçiyor kıl geri çıkacak mi bu süreci takip edip öyle devam edin. Ben göbeğine yarim kağıt para büyüklüğünden daha küçük bi alana göbek deliğinin çevresine yaptırdım ama sonra lekeler psikolojimi etkiledi ya geçmezse? Diye.. hergun kontrol ettim takıntı gibi. Ama çok şükür geçiyor. Göğsündeki lekelerin tamamen geçmesi bile aylar aldı. Bunlar bence olmaması gereken şeyler.. lekelerim tamamen geçince aklımda bir uzman var 2, 3 kila deneme atışı yaptırıcam sonra duruma göre devam edicem. Yani kıl tüy dert ederken bi de leke dert etmek resmen psikoloji eziyet. Deneme atışı yaptirtmadan kimseye güvenmeyin..hele yüzünüze yaptiracaksaniz çok daha dikkatli davranın..

Merhaba acaba lekelerde ne gibi degisiklikler oldu ekimde son durumu yazmissiniz ama 2 ay daha gecmis acaba fark var mi merak ettim. Bende de hafif lekeler var gobekte degil kolumda ve bacaklarimda :KK43:

X