Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Hap Veya Krem Kullananların Dikkatine!

minish aslında ben biraz göğüslerimin ağırlaştığını hissetmeye başladım, biraz dolgunlaşma başladı gibi...

maximum buyukluge ulasmak icin sunu oneriyor bu site da : 6 QuickBust Pills + 2 BioBust +1 Breast Firming Cream's;

dogumdan sonra sunlari oneriyor 4 QuickBust Pills + 2 BioBust +2 Breast Firming Cream's;

faydasi olurmiki acep :uhm: kullanan varmi bunu?

yalnız ben nete soyle bi baktım bu urun turkiyede yoksüprizzzzz:1shok:e nerden bulcaz ki.eger buna onceden cewap werdiysen umursama olur mu:eek:

Arkadaşlar bu ürünü nasıl buldunuz bizede bi haber verin. Bide kaç para acaba. Istırgan otunun faydalı olduğunu söylemişti siteden bi arkadaş bi beden büyütüyomuş o denemiş bende bu gün gittim aldım denicem bakalım

amelıyat yapınca para kazanıyorlar dıye demıs olabılırlermı acaba?gercı hormon cok tehlıkelı olabılıyor.ıyıce arastırmak lazım.

meraba arkadaşlaar!!! canözüm sendin sanırım geçenlerde okumuştum yazdıın bi msjı..orda bi hap kullandığını ve gelişmeleri bize aktarıcaını sölemiştin..umarım buralardasındır..bi daha seni okuduum yeri bulamadım..burdan yaziim dedim..uamrım görürsün.gelişmleri çok merak ediyorumçç

öncelikle herkese merhaba hanımlar . ben breast gain kullanıyorum 2. ayın sonundayım. benim bünyemde gerçekten işe yaradı . artık göğüslerim daha dolgun ve yaklaşık 1 beden de daha büyük.Bunun yanında 3. kutuyu almak konusunda yine de kararsız kalıyorum.zararını gören arkadaşların yorumlarını gördükçe gözüm korkuyor açıkçası. evet gerçekten büyük ve güzel göğüslere sahip olmak istiyorum ama sağlığımı kaybederek de diil.

ama yararını gördün mü derseniz evet gördüm kesinlikle işe yaradı ve göğüslerim de hala acıyor sanırım büyüyecek biraz daha. bi sorunuz olursa seve seve cevarlarım. şimdilik hoşçakalın...

brn83 çok sevindim senin adına ben oestro kullandım 2cm. büyüme oldu şimdi ilaç kullanmayı düşünüyorum breast gaini çok duydum benzeri birkaç tane daha var karar veremiyordum ama sanırım breast gain kullanıcam..

brn83 çok sevindim senin adına ben oestro kullandım 2cm. büyüme oldu şimdi ilaç kullanmayı düşünüyorum breast gaini çok duydum benzeri birkaç tane daha var karar veremiyordum ama sanırım breast gain kullanıcam..

breast gaini nin fiyati ne kadarmis biliyormusun arkadasim ? :uhm:

hapların etkili olabileceğini düşünüyorum normal kullanma süresi bittikten sonra koruma amaçlı devam ediliyor ama uzun aralıklarla bu arada 110ytl bir kutunun fiyatı..

darısı başınıza arkadaşlar.umarım herkes istediği görünüme ulaşır.ben 100 ytl ye aldım hapı ama nakit ödeme . taksitle 110 falan sanırım.ben de 3. kutuyu almayı düşünüyorum ama dediğim gibi olumsuz yorumlar beni korkuttu:KK43: bu arada ben sabah akşam falan kullanmadım günde 2 tane alınıyor breast gain. ben ikisini aynı anda aldım hep. ama hergün aynı saatte.

merhaba ben kederli nasılsınız yorumlarınızı hegün okuyorum yazmaya devamyerim seniben

brn83 arkadaşım iki ay sonunda kaç cm.lik büyüme oldu ölçtün mü bir de yan etkilerinden korkuyorum demişsin olumsuz yazıları okumadım kullananlar neden şikayetçi?

canım , bende 1 beden büyüme oldu. cm olarak ölçmedim ama eski sütyenler küçük geliyor 80 bedeni fazlasıyla dolduruyor şimdi. yan etki olarak da başka bir başlık altında bir bayan çok zararını gördüğünü (direk breast gain olmasa da bu tarz hapların) adet düzensizliği yaşadığını ve bunun daha sonra sürekli kanamaya dönüştüğünü yazmış.tedavi olmuş ve herkeste olacak diye bişi yok tabiki ama korkuyor insan. sonuçta hormonları etkiliyor ve hormonlar çok tehlikeli olabiliyor.büyümeden çok memnunum ama hala kararsızım yani :çok üzgünüm:

bunların işe yaradıgını sanmıyorum bayanlar
ben de göğüs kücüklügünden şikayetcıyım ve allbres haplarını kullandım.hem de 4 kutu ama sonuc nafile:KK43: şimdı secret garden adında göğüs büyütücü yağ aldım onu denıyorum.aslında ondan da sonuc alacagımı sanmıyorum ama yinede denemek ıstedım.henüz 1 hafta oldu kullanalı.bakalım ne olacak..gelişmeleri paylasırım sizinle...

tabi cerrah adam böyle diyecek işi neşter atmak o yüzden :)

eczacı olduğunuza göre bilgi vermeniz daha kolay olur sanırım. içeriği dolayısı ile sizce breast gain vb. haplar zararlı olabilir mi? 3. kutuyu kullanmak istiyorum ama kararsız kalıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden tşkrler...

eee peki ne yapacaz kafam karma karışık tam kullanmaktan vaz geçiyorum olumlu bişey okuyorum umutlanıyorum buseferde tam tersi,oooff can sıkıcı

X