Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Göz hasarı

sonmelodi00

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
721
1.462
30
Kızlar konu yeri doğru mu bilmiyorum. Değilse kusura bakmayın hızlı cevap almak için buraya açıyorum konuyu.
Eşim trafik kazası geçirdi. Bir gözü hava yastığından baya hasar aldı, kanadı. Göz bebeğinin siyah kısmı diğerinden daha büyük. Doktor zamanla belli olacak düzelmesi dedi ve düzelmeme ihtimali varmış. Damla kullanıyor şu an 4 gün geçti kazanın üzerinden. Benim de içime dert oldu. Böyle bir durumu yaşayıp gözünde düzelme olan var mı ?

doktor zamanla belli olur dediyse doğrudur olmadı başka doktora da görunun..

Benim kizkardesim trafik kazası geçirdi. Bir gözünde 3.sinir felci gerçekleşti. Gözü kaydı ve göz bebeğinde tutulum vardı. Görüyordu ama isığa tepki vermiyordu, göz bebeği diğer gözünden daha büyüktü. 3 yıl gecti, hem kayması büyük oranda düzeldi hem de göz bebeği daha normale döndü. Dikkat etmeyen anlamıyor bile, bazen kız kardeşim söylemesine rağmen farkedemiyolar aradaki farkı.

Çok geçmiş olsun mutlaka gözün arka kısmına bakan bir uzman doktora gösterin lütfen göz ciddi bir durum
Ne iyi ne kötü bir şey söylemiyor. Geçer de demiyor geçmez de demiyor. Perşembe gün kontrol var eğer yine böyle derse başka doktora gideceğiz. Arafta kalmak psikolojisini yerle bir etti adamın

X