Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( Gelin makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gelin makyajı )

• Ankete Katılan
    516
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 1319141 Eki Görüntüle 1319144 Eki Görüntüle 1319145 Eki Görüntüle 1319141 Eki Görüntüle 1319144 Eki Görüntüle 1319144 Eki Görüntüle 1319145 Eki Görüntüle 1319141

sitede var yaptığım gelin makyajları bakabilirsin... ve malesef sürekli burada ki yarışmaları takip edemiyorum bu yüzden katılamıyorum... prof. göz makyajı bu şekilde olur.. örnek olsun ... kötü eleştirileride dikkate alın geliştirin kendinizi...
bende makyözüm ama makyajların çok alaturka geldi bana

5.numaralı aday

Photo_Grid_1416406760982.jpg
Maşallah Demeden gecmek istemedim :)

bende senin eleştirini okurken gerçekten çok iyi makyaj yaptığını düşünmüştüm üzgünüm ama 1. olan arkadaşın makyajı senin makyajından kat kat güzel
evetttt daha güzel...hayır madem o tarz bir eleştiri yapıyorsun...öyle bir makyaj sunki .. evet diyelim haklıymışş yaptığı eleştirilerde...yok annemm atıp tutmak sadece...

• Beğen
Reactions: HLO
kızlar saç yarışmasına ne dersiniz yada oje. hadi m güzellik ve bakım bölümünün müdavimleri fikir istiyorum sizlerden

kızlar saç yarışmasına ne dersiniz yada oje. hadi m güzellik ve bakım bölümünün müdavimleri fikir istiyorum sizlerden
Saç isteyenler vardı, ben ojeye katılırım ama tabi tırnak uzatmak için biraz vakit lazım:KK70:
Oje olacaksa duyurusu erken yapılsa daha iyi olur bence

X