Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Gozaltlarimi yormayacak bir kapatici tavsiye

selselzeynep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
191
121
Merhaba genetik gozalti morluklarim var ve malesef hic birsekilde.gecmiyirlar ve hem gozaltlarim hem goz kapaklarim mor degil kahverengi durumum oldukca vahim yani calisiyrm hergun kapatici kullaniyrm ama kullandigim gunler makyaji temizleyince gozaltarimin daha kotu durumda oldugunu farkediyrm. Izinli oldugum 3 /5 gun kullanmayinca daha iyi sanki gozaltarim. Ama kullanmadan insan icinde cikamam cunku gercekten yumruk yemis gibi baya kotu gozaltarim bana gozaltti morluklarimi artirmayacak ayrica kapaticiligi iyi bir urun lazim tavsiyelerine ihtiyacim var? Tesekkurler

Merhaba genetik gozalti morluklarim var ve malesef hic birsekilde.gecmiyirlar ve hem gozaltlarim hem goz kapaklarim mor degil kahverengi durumum oldukca vahim yani calisiyrm hergun kapatici kullaniyrm ama kullandigim gunler makyaji temizleyince gozaltarimin daha kotu durumda oldugunu farkediyrm. Izinli oldugum 3 /5 gun kullanmayinca daha iyi sanki gozaltarim. Ama kullanmadan insan icinde cikamam cunku gercekten yumruk yemis gibi baya kotu gozaltarim bana gozaltti morluklarimi artirmayacak ayrica kapaticiligi iyi bir urun lazim tavsiyelerine ihtiyacim var? Tesekkurler

benim de göz altlarım koyu kahve genetik miras işte :)
bence dert etme
hafif bir şey kullan mineral gibi.
physicians formula nın var
bi deneyebilirsin.
kalıp gibi durması daha kötü oluyor kahverengi göz altlarından

benim de göz altlarım koyu kahve genetik miras işte :)
bence dert etme
hafif bir şey kullan mineral gibi.
physicians formula nın var
bi deneyebilirsin.
kalıp gibi durması daha kötü oluyor kahverengi göz altlarından
Siz kullaniyormusun o markayi suan memnun musunz

Ben notenin kapaticisini kullaniyorum bb ve normal secenekleri var 27 tl di enson ben bayadir kullaniyorum aydinlatici gibi ama bana yetiyo benimde genetik miras goz altlari lakin puruzsuz durmasi gunlukte pek onemsemiyorum bunu suruyorum ustune alix even in fondoteni bi kat daha kapatici ustune yetiyo ama malesef biraz acik geliyo en koyusu bile ama mat oldugundan aasla dolma yapmiyor bayiliyorum bu yuzden .
Suan kullanfigim kapatici max factor panstick

Flormar dark circle (minik kavanoz şeklinde olan) kapatıcısını öneririm.

X