Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Gozume kan yerlesti, fotografli?

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
30.670
136.247
Arada gözüm kanlanir ama ertesi gün kesinlikle geçerdi. Bikac gun once gozumun kanlandigini gordum ama onemsemedim uyuyunca gecer dedim ve sonra dikkatli incelemedim hiç.

Gece gece makyaj cikartmadan evvel fotograf cekerken flaşta hala ayni yerde kan oldugunu farkettim. Aynaya da baktim asiri belirgin degil ama kan oturmuş belli geçmemiş. Bu bikac gundur boyle kanlı, antibiyotik kullaniyorum alakasi var midir?
Evde gecirebilir miyim yoksa doktora mi gitsem?
Agri, yaşarma, bulanik gorme gibi sikayetim yok 🙄

Eklentiler

• IMG_20200121_012638~4.jpg
    IMG_20200121_012638~4.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG_20200121_012638~3.jpg
    IMG_20200121_012638~3.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 124
Gözünüzü yorduysaniz geçmesi uzun sürebiliyor. Ben pc kullanımını abarttigimda çok yaşıyorum. Umarım bir şey yoktur, dinlenin geçer. Uyuyun mesela şu an :KK53:

Genelde şampuan sabun gözüme kaçarsa oluyordu. Bence hiç riske atma yarın gidip bi göster bakalım Dr ne diyecek
Gözünüzü yorduysaniz geçmesi uzun sürebiliyor. Ben pc kullanımını abarttigimda çok yaşıyorum. Umarım bir şey yoktur, dinlenin geçer. Uyuyun mesela şu an :KK53:

Benim de rutin arada kanlanir zaten ama uyuyunca gecerdi bu kan rahat 3 gundur duruyordur muhtemelen.

Antibiyotiğin yan etkilerini oku gözüne birşey batmış olabilir yada kullandığın makyaj malzemesinden olabilir bir doktora görünmelisin geri plana atılmayacak bir durum göz sonuçta 😊 Kuzenim maskaradan olmuştu birkere aynen bu şekil

Antibiyotiğin yan etkilerini oku gözüne birşey batmış olabilir yada kullandığın makyaj malzemesinden olabilir bir doktora görünmelisin geri plana atılmayacak bir durum göz sonuçta 😊 Kuzenim maskaradan olmuştu birkere aynen bu şekil

Mikrop kapma durumu ben de yaşadim maskaradan ama o daha beterdi. 😳 Bu oyle birsey degil yani dikkat etmesem farketmezdim bu kandan baska sikayetim yok simdilik ama kotu duruyormus

Endişelenecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Kaşıntı, ağrı , yanma falan da yokmuş heralde. Telefona bilgisayara bakmaktan olmuş olabilir

Endişelenecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Kaşıntı, ağrı , yanma falan da yokmuş heralde. Telefona bilgisayara bakmaktan olmuş olabilir

Yarin randevum var zaten hastaneye gidecegim gecmemis olursa bunu da bir soracagim. 😔 Gozlerim sık sık kanlanirdi ama uyuyup gecerdi boyle gunlerce kanli oldugunu ilk kez gordum.

Mikrop kapma durumu ben de yaşadim maskaradan ama o daha beterdi. 😳 Bu oyle birsey degil yani dikkat etmesem farketmezdim bu kandan baska sikayetim yok simdilik ama kotu duruyormus
Uyku düzeniylede âlâkâlı olabilir göz katlanmasına çayın çok iyi geldiğini duymuştum denedinizmi

Gözlerim mavi ve renkli kalem kullanırsam, mavi yesil gibi gözlerim benimde kanlanıyor.ama siyah kalem de sorun cıkmıyor hıc.
Bundan olabılır mı?

Cok bilgisayar ve telefon karsısında durmaktan da olabilir durduysanız.
Yorgun olabılır o guzel gözler ♥️

Uyku düzeniylede âlâkâlı olabilir göz katlanmasına çayın çok iyi geldiğini duymuştum denedinizmi

Yok denemedim birsey. Bikacgun once ayni yer kanliydi geçer deyip sallamadim dikkat etmedim suan ayni yerin kanli oldugunu yeni farkettim. 😕

Gözlerim mavi ve renkli kalem kullanırsam, mavi yesil gibi gözlerim benimde kanlanıyor.ama siyah kalem de sorun cıkmıyor hıc.
Bundan olabılır mı?

Cok bilgisayar ve telefon karsısında durmaktan da olabilir durduysanız.
Yorgun olabılır o guzel gözler ♥️

Kiz konuya da yazdim. Kanlanmasinda sıkıntı yok o hep oluyor ama uyuyunca geciyodu ertesi gun. Boyle bikac gun boyunca ayni yerde kan oturmasi normal mi??? Hic oldu mu sende?

Kiz konuya da yazdim. Kanlanmasinda sıkıntı yok o hep oluyor ama uyuyunca geciyodu ertesi gun. Boyle bikac gun boyunca ayni yerde kan oturmasi normal mi??? Hic oldu mu sende?
Kalemleri silince geciyor benim kanlanma. Zaten uzun Zamandır renkli kalem kullanmamaya özen gösteriyorum eziyet gibi oluyor.
Senin makyajı sildikten sonra devam ediyorsa vardır bi sorun ama, korkma cok önemli gıbı de durmuyor. Yorgun gıbı. Doktora gidecekmıssın zaten. Verir damlanı, rahatlarsın.
Gecmıs olsun♥️

Arada gözüm kanlanir ama ertesi gün kesinlikle geçerdi. Bikac gun once gozumun kanlandigini gordum ama onemsemedim uyuyunca gecer dedim ve sonra dikkatli incelemedim hiç.

Gece gece makyaj cikartmadan evvel fotograf cekerken flaşta hala ayni yerde kan oldugunu farkettim. Aynaya da baktim asiri belirgin degil ama kan oturmuş belli geçmemiş. Bu bikac gundur boyle kanlı, antibiyotik kullaniyorum alakasi var midir?
Evde gecirebilir miyim yoksa doktora mi gitsem?
Agri, yaşarma, bulanik gorme gibi sikayetim yok 🙄
Geçmiş olsun ama dr a sormanız daha mantıklı bence 😊

X