Güneş Kremleri Güneş Kremi Bulamamak ... :(

Güneş kremleri, bronzlaşma

tofitellam

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
116
49
Merhaba arkadaşlar,
Cildim çok açık renkli ve her gün okula gitmek zorunda olduğum için güneşe maruz kalıyorum,ayrıca uzun bir yürüme mesafeside var , çok sıcak bir yerde yaşıyorum . Daha önce bir kaç markayı denedim (sebamed,avene,bioderma) ama hiç biri istediğim gibi degildi.Karma bir cilt tipine sahibim cildim akneye yatkın , çabuk emilen parlama yapmayan ,üzerine makyaj yapabilecegim, koruması yüksek, sivilce yapmayan bir ürün arıyorum zo skin health,oclipse diye bir ürün tavsiye ettiler kullanan var mı acaba ? Fiyatı önemli degil yeter ki aradığım özellikleri bulabileyim ,önerilerinizi bekliyorum...

Bende "dermoskin" var. Parlama yapmıyor, üzerinr rahatlıkla makyaj yapabilirsiniz, bildiğiniz nemlendirici kıvamında. Fiyatı da çok uygundu ya geçen sene almıştım, 50 tl civarıydı galiba.

Ben de çok açık tenli biriyim.roc kullanıyorum 50 Faktörlü memnun kaldım. Yüze ve ellerime kullanıyorum Ağırlık hissi yapmadı bende. Makyajda yapıyorum arada bir.sivilcede çıkmadı.tabi her tende aynı etkiyi gösterir mi bilemem.

4B20B535-8D18-4C7B-A01F-1852C03B1B61.jpeg laroş posay

Roc tavsiye ederim fiyati da cok pahali degil.. Beklentinizi karsilayacagini düşünüyorum.. 2 senedir kullaniyorum memnunum

Merhaba arkadaşlar,
Cildim çok açık renkli ve her gün okula gitmek zorunda olduğum için güneşe maruz kalıyorum,ayrıca uzun bir yürüme mesafeside var , çok sıcak bir yerde yaşıyorum . Daha önce bir kaç markayı denedim (sebamed,avene,bioderma) ama hiç biri istediğim gibi degildi.Karma bir cilt tipine sahibim cildim akneye yatkın , çabuk emilen parlama yapmayan ,üzerine makyaj yapabilecegim, koruması yüksek, sivilce yapmayan bir ürün arıyorum zo skin health,oclipse diye bir ürün tavsiye ettiler kullanan var mı acaba ? Fiyatı önemli degil yeter ki aradığım özellikleri bulabileyim ,önerilerinizi bekliyorum...

Avene’in hangi ürününü kullandınız? En az 10 çeşidi var. Belki sizin kullandığınız çeşidi iyi gelmemiştir.

X