Hacamat ve gebelik

O bölgedeki saçı kazıyolar diye biliyorum ama kazıtmadan da oluyor. Evet çok ufak kesikler atılıyor ehil birine yaptırın derim eşim sırtına yaptırdı hiç ağrı çekmedim dedi, kısa sürede izleri de geçti.
Vakalar azalırsa yaptırıcam insallah. Cok teşekkür ederim :)

Kızlar ilk defa kendime dun hacamat yaptırdım
Aman Allahım o kadar guzel bısey ki hacamat tan sonra ıcımdekı daraltı sıkıntı hepsi gectı acayip bir mutluluk geldi hacamat tan sonra gebe kalanlar olmus.
Ozellıkle rahim bolgesı İcin takılan kupadan gelen kan köpük gibiydi ustu kopurmus beyazımsıydı ben cok memnun kaldım denemek isteyenler cesareti olmayanlar korkmasın derım.
Kasiklara mi kupa vuruluyor.bir de sonrasinda adet kanaması oldu mu

Kızlar ilk defa kendime dun hacamat yaptırdım
Aman Allahım o kadar guzel bısey ki hacamat tan sonra ıcımdekı daraltı sıkıntı hepsi gectı acayip bir mutluluk geldi hacamat tan sonra gebe kalanlar olmus.
Ozellıkle rahim bolgesı İcin takılan kupadan gelen kan köpük gibiydi ustu kopurmus beyazımsıydı ben cok memnun kaldım denemek isteyenler cesareti olmayanlar korkmasın derım.
Gelecek ay hamile kalmazsanız (İNŞALLAH KALIRSINIZ) sülük de yapabilirsiniz. O da tertemiz ediyor rahim ve yumurtaliklarimızi😍

Gelecek ay hamile kalmazsanız (İNŞALLAH KALIRSINIZ) sülük de yapabilirsiniz. O da tertemiz ediyor rahim ve yumurtaliklarimızi😍
Merhaba ben hacamattan sonraki ay adet bittikten hemen sonra sülük yaptırdım 3 tane kasıklardan 2 tane belimden. Aradan 12 gün geçti yeniden adet oldum halbuki benim düzenim 33-35 gün arası. Çok şaşırdım. Sizce sülük iyi bir etki ettiğinden mi ters teptiginden mi oldu bu adet? Dolu dolu 1 hafta normal adetti.

Merhaba ben hacamattan sonraki ay adet bittikten hemen sonra sülük yaptırdım 3 tane kasıklardan 2 tane belimden. Aradan 12 gün geçti yeniden adet oldum halbuki benim düzenim 33-35 gün arası. Çok şaşırdım. Sizce sülük iyi bir etki ettiğinden mi ters teptiginden mi oldu bu adet? Dolu dolu 1 hafta normal adetti.
İyi etki etmiştir, ne güzel 😍

İyi etki etmiştir, ne güzel 😍
İnşallah ama o adetten sonra ovulasyon testinde tam pik göremedim iki kere koyulasti sadece ama net bir pik degildi. Şimdilerde adet olmam lazım artık net bir pik göremediğim icin net adet günümden de emin olamıyorum. Sülük yapan kisi de sülük seni temizlemiş dedi ama bilemedim inşallah öyledir

İnşallah ama o adetten sonra ovulasyon testinde tam pik göremedim iki kere koyulasti sadece ama net bir pik degildi. Şimdilerde adet olmam lazım artık net bir pik göremediğim icin net adet günümden de emin olamıyorum. Sülük yapan kisi de sülük seni temizlemiş dedi ama bilemedim inşallah öyledir
Nasıl yani sülük temızledıgi İcin adet olamıyor muaun

Eklentiler

• IMG_20201103_194114.jpg
    IMG_20201103_194114.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 540
  • IMG_20201103_194114.jpg
    IMG_20201103_194114.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 340
Benimki bu kadar bile değildi, diğer aylar çok güzel pik oldu ve ondan 14-15 gün sonra adet oldum, bu ay tam yumurtlama olmadi diye düşündüğüm için adetim gecikecek dedim. Sabah test yaptım negatifti, 2 saat sonra falan ikinci çizgi çıkmış ama ciddiye alamiyorum malesef

Şifa olur inşallah. Hacamat gerçekten insanı hem bedenen hem ruhen çok rahatlatıyor, bende 3 seans hacamat yaptırdım son seferden sonra hamile kaldım. Çok faydası olduğuna inanıyorum. Çıkan kanın köpürmesi de vücuttan toksik gazların ve nazarın çıktığına işaret oluyor
Merhaba 3seans derken farklı bölgelere mi yaptırdınız her seferinde bende tarama hacamati oldum sırtıma 5kupal yaptilar hamilelikte için nfarkli bir hacamat mi oluyor

X