Hamile olabilir miyim?

Kızlar dayanamayıp test aldım ve sizce sonuç ne.. Kahverengi leke şuanda kesildi gelmiyo ama gelebilir bilemiyorum.
Ilk yaptıgınız testte sonuc pozitif ama pembeli teste de baya silik cikmis ama cikmasıda birsey. Benim arkadasimda da ayni siliklikteydi ve hamile oldugunu ogrenmisti kan testi ver derim ümitlendirmek istemem tabiki ama buyuk ihtimalle hamilesiniz birkac gun sonra tekrardan yapin erken gebelik testi daha koyu cikacaktir

Yani kaset testte gebelik var. Silikte olsa bariz belli. Bence siz özel bir hastanede gebelik testi yaptırın. İçiniz rahatlasın.

Ilk yaptıgınız testte sonuc pozitif ama pembeli teste de baya silik cikmis ama cikmasıda birsey. Benim arkadasimda da ayni siliklikteydi ve hamile oldugunu ogrenmisti kan testi ver derim ümitlendirmek istemem tabiki ama buyuk ihtimalle hamilesiniz birkac gun sonra tekrardan yapin erken gebelik testi daha koyu cikacaktir
Ama kaset testte daha net erken gebelikte daha silik onu bende anlamadım korkum şu kimyasal olmasını istemiyorum

Teşekkür ederim yaptırdım kan testindede gebelik çıktı ama kese görünmedi betam 224,9 lütfen dualarınızı eksik etmeyin benim geçmiş iki hamileliğine sıkıntılı sürdü ve düştü korkuyorum 😟

Teşekkür ederim yaptırdım kan testindede gebelik çıktı ama kese görünmedi betam 224,9 lütfen dualarınızı eksik etmeyin benim geçmiş iki hamileliğine sıkıntılı sürdü ve düştü korkuyorum 😟
Buyuk ihtimalle 1 veya 2 haftalik hamilesiniz dir o yuzxen kese görünmüyordur birkac hafta sonra belirtielriniz artacaktir hic merak etmeyin dualarim sizinle. Insallah hersey gönlünüzce olur. Yasadiginiz seylerin aynisini bire bir bir ay once kuzenim yasadi 2 haftalik oldugu icin keseyi goremedik onda da suan 1 bucuk ayini dolduracak ve saglikli suan

Buyuk ihtimalle 1 veya 2 haftalik hamilesiniz dir o yuzxen kese görünmüyordur birkac hafta sonra belirtielriniz artacaktir hic merak etmeyin dualarim sizinle. Insallah hersey gönlünüzce olur. Yasadiginiz seylerin aynisini bire bir bir ay once kuzenim yasadi 2 haftalik oldugu icin keseyi goremedik onda da suan 1 bucuk ayini dolduracak ve saglikli suaço

Buyuk ihtimalle 1 veya 2 haftalik hamilesiniz dir o yuzxen kese görünmüyordur birkac hafta sonra belirtielriniz artacaktir hic merak etmeyin dualarim sizinle. Insallah hersey gönlünüzce olur. Yasadiginiz seylerin aynisini bire bir bir ay once kuzenim yasadi 2 haftalik oldugu icin keseyi goremedik onda da suan 1 bucuk ayini dolduracak ve saglikli suan
Çok sağolun ama sonuç kağıdında 217 ve üzeri 4 haftalığa işaret diyo anlamadımki

Merhaba benim bugün 8 günüm geçti enson 15 mart hastalandım 12 gün sonra kahverengi lekelenme oldu sonra kesildi adet ağrısı gibi kasıklarda ağrı oluyor ama bişey yok test yaptım çıkmadı sizce neden olabilir

Kızlar bugünde test yapayım dedim hani beta çıkarsa yükselirse daha netlik kazanır diye düşündüm test allah için yardım edin bu 10 dk sonucu ilkte yaptığım testide atıcam size yani 2 gün öncesinde tekrardsn bi karşılaştırırmısınız. Birde 5 dk olduğunda soluktu tam 10 dk oldu netleşti böyle o 5 dk'da bir benim moralimi bozdu çünkü ilkinden daha soluktu yalvarırım yardım edin kimyasal gebelik istemiyorum ayrıca lekelerine arttı baya baya pembeleşti 2 buçuk gündğrde geliyo neyin nesi anlamadım normalde uzanırken gelmiyodu fazla şimdi uzanırkende pembe gelmeye başladı. Şimdi size diğer ilk yaptığım testi atıyorum.

Eklentiler

• 1713584871835.jpg
    1713584871835.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 60
İlkinde bunlar iki tane yapmıştım o zaman birde erken gebelik testi .. Bir tane dahamı yapsam bugün test acaba? Bugünki bunlara nazaran biraz daha net sanki bilemedim ama 10 dk beklemiş hali bunlardan bi tık net gibi yoksa 5 dk geçmiş hali bunlardan soluktu. Birde dün pembe lekelenmem devam ettiği için tekrar bi doktora gittim gerizekalı doktor tamda ilgilenmedi ama ultrasonda gene çıkmadı kese bilmiyorum artık napıcamı dedıkı doktor adet olmassan ptesi gel..

Eklentiler

• Screenshot_20240420-062617.jpg
    Screenshot_20240420-062617.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 58
İlkinde bunlar iki tane yapmıştım o zaman birde erken gebelik testi .. Bir tane dahamı yapsam bugün test acaba? Bugünki bunlara nazaran biraz daha net sanki bilemedim ama 10 dk beklemiş hali bunlardan bi tık net gibi yoksa 5 dk geçmiş hali bunlardan soluktu. Birde dün pembe lekelenmem devam ettiği için tekrar bi doktora gittim gerizekalı doktor tamda ilgilenmedi ama ultrasonda gene çıkmadı kese bilmiyorum artık napıcamı dedıkı doktor adet olmassan ptesi gel..
Canım sakin ol biraz hamilesin testlerin net kan testin pozitif ☺️ Kese için erken henüz bir kaç gün beklemen gerekecek.. Burda okumuşsundur kese beta 1500 civarıyken görülüyormuş. O yüzden sakin ol test falan da yapıp kendini strese sokma. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah relaxx❤️🧿

Olumlu düşün hep kötü olacak diye bir kaide yok 😌 bende de ilk gittigimde gorunmemisti

Hamilesiniz 🎊
Her şey yolunda 🙂
Hcg değeri normal 🫠
Testleriniz öncekilere göre daha koyu 🙏🏻
Kesenin görünmemesi de normal 🥰

Ama benim sizde gördüğüm çok büyük stres var . Önceki yaşadıklarınızda ilgili belli . Ama lütfen bunu kontrol etmeye çalışın. Dikkatinizi dağıtacak şeyler yapın. Bu kadar stres inanın size de bebeğe de zarar verir.
Ben elitimle aynı anda hamile kaldım. Stresten kafayı yiyecek gibiydim o ise çok rahatti günlük hayatına devam etti . Benim için sonuç kötü oldu o ise sağlıklı gebelik yaşıyor şükürler olsun . Tabi ki sadece stresten başıma geldi demiyorum ama kendime zehir etmişim o anları çok yordum kendimi. Lütfen siz yapmayın bunu. Dua edin zamana bırakın🌸

Canım sakin ol biraz hamilesin testlerin net kan testin pozitif ☺️ Kese için erken henüz bir kaç gün beklemen gerekecek.. Burda okumuşsundur kese beta 1500 civarıyken görülüyormuş. O yüzden sakin ol test falan da yapıp kendini strese sokma. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah relaxx❤️🧿
Çok teşekkür ederim yorumunuz için inanın dünden sonra o doktordan sonra adet olurum diye düşünüyodum moral verdiniz bana çok sağolun🥰🥰😇

Hamilesiniz 🎊
Her şey yolunda 🙂
Hcg değeri normal 🫠
Testleriniz öncekilere göre daha koyu 🙏🏻
Kesenin görünmemesi de normal 🥰

Ama benim sizde gördüğüm çok büyük stres var . Önceki yaşadıklarınızda ilgili belli . Ama lütfen bunu kontrol etmeye çalışın. Dikkatinizi dağıtacak şeyler yapın. Bu kadar stres inanın size de bebeğe de zarar verir.
Ben elitimle aynı anda hamile kaldım. Stresten kafayı yiyecek gibiydim o ise çok rahatti günlük hayatına devam etti . Benim için sonuç kötü oldu o ise sağlıklı gebelik yaşıyor şükürler olsun . Tabi ki sadece stresten başıma geldi demiyorum ama kendime zehir etmişim o anları çok yordum kendimi. Lütfen siz yapmayın bunu. Dua edin zamana bırakın🌸
Aynen siz beni direk çözdünüz gerçekten çok fazla takılıyorum galiba evet bunu sadece siz demediniz annem de dedi bu kadar stres yapma diye olacağı varsa da stresle olmaz dedi. Ben hergün kadınlad kulübü sayfalarını fullüyodum birazda ondan kafam karışık heralde daha o gibi sayfalarada bakmayayım ben. Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için inanın hepiniz o kadar güzel moral verdiniz allah razı olsun 🥰🥰😇👍

Aynen siz beni direk çözdünüz gerçekten çok fazla takılıyorum galiba evet bunu sadece siz demediniz annem de dedi bu kadar stres yapma diye olacağı varsa da stresle olmaz dedi. Ben hergün kadınlad kulübü sayfalarını fullüyodum birazda ondan kafam karışık heralde daha o gibi sayfalarada bakmayayım ben. Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için inanın hepiniz o kadar güzel moral verdiniz allah razı olsun 🥰🥰😇👍
Bu kadar insan aynı şeyi söylüyorsa senim de bir şeyler yapıp dikkate alman lazım o zaman 🥰 kafanı dağıtacak bir meşgale bul bence 😊 ve bir müddet burası için kendine sınır koy derim . Hepimizin yapısı belirtileri vücudu farklı burada okudukça insanın kafası karışıyor ya başıma gelirse vs diye. Bir sorun olunca birbirimize danışalım ama sürekli okumak da iyi değil bence 🌸🌸🥰
Sana diyorum ama ben bebeğimi kaybettikten sonra kimseyle iletişim kuramadım hep buradaydım biraz uzak kalmak en iyisi bence.
Sağlıkla gelsin bebeğin inşallah 🙏🏻🌹🧡 derin bir nefes al ve hamilesin artık tadını çıkar 😊😊

Haklısın çok sağol yorumun için ben galiba fazla takılıyorum şu lekelerede keseyede.. Çok sağol😇🥰
bende senden farksız değilim ondan seni anlıyorum, insanın elinde olmuyor, keşke takma deyince olsa ama.. bende pazartesi ya da salı test yapacağım ama gel gör o zaman geçiyor mu hahah :)))

X