Hamileliğimin 16.haftasi

bende yarın ikili test yaptırıcam ve çok heyecanlıyım çünkü bebegim 1,5 aylık ken bi doktor bebegimin normal hamileilkte olan bebek gibi görünmedigini söledi ve o gün çok kötü oldum aynı gün başka bir doktora gösterdim hiç bir sorun olmadıgını söledi ve şimdi 2,5 aylık hamileyim yarın ikli test yaptırıcam çok heycanlıyım inş. iyi çıkar çok endişeleniyorum bir oglum var allaha şükür saglıkı buda saglıklı olsun çok istiyorum

ARANIZDA 2 Lİ TEST SONUCU POZİTİF ÇIKAN VARMI???senağlama

canım benim üzülme benimde bi tanıdığım 2'li testi yaptırdığında doktoru muhakkak bu bebeği almamız lazım demiş. onlar yanaşmamışlar ve bebeği doğurdu çok sağlıklıydı hatta şimdi 7 yaşında
bence sende başka bi doktora daha git ayrıca testler kesin sonuç vermeye biliyor bazen
İnşallah bebeğinin bişeyi yoktur

benimde almanyada tanıdık var doktor sakat dedi bebege o testlerde arkadasım aldırmaya yanasmadı ve cok saglıklı dogdu aynı zamanda baska bi arkadasada saglıklı dedi oda sakat dogdu üzme kendini

3 lü test zamanın gelmiş.. iyi bir hastanede yaptır 3 lü testi derim .. bu tür testlerde hastaneler arası farklı sonuçlar çıkabiliyomuş.. ayrıca pozitif her zaman sorun var demek değil benim de tanıdığımda 3 lü test değerlerinde sorun vardı şimdi sağlıklı bebeğini büyütüyor..

ben o testlerden yaptırmadım zaten Allah korusun sonuc kötü olsada bebegimi aldırmayı düşünmüyordum o yüzden kendime stres yapmak istemedim dogru bulmuyorum o testleri sonucta tedavi imkanı da yok eger sonuç pozitif cıkarsa

X