Hamilelik belirtileri bunlar mı?

xdiyebirisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
212
51
33
Selam kızlar, herhangi bir bilgim olmadığı için soruyorum
Sağ ve sol kasığımda batmalar oluyor adetime 3 gün var , karnimda da bazen ağrılar oluyor ama en belirgini bel ağrım hafif ama sürekli bir ağrı var, dün test yaptım negatifti , yüz üstü yatamıyorum göğüslerim acıyor ve adet olacağımda kasiklarım genelde şiddetli ağrırdı bu ağrı daha sakin ama sürekli bir de beyaz ve sarımsı şekilde akıntım var , sizce durum nedir?

Selamlar kızlar, herhangi bir bilgim olmadığı için soruyorum
Sağ ve sol kasığımda batmalar oluyor adetime 3 gün var , karnimda da bazen ağrılar oluyor ama en belirgini bel ağrım hafif ama sürekli bir ağrı var, dün test yaptım negatifti , yüz üstü yatamıyorum göğüslerim acıyor ve adet olacağımda kasiklarım genelde şiddetli ağrırdı bu ağrı daha sakin ama sürekli bir de beyaz ve sarımsı şekilde akıntım var , sizce durum nedir?
Hamilelik ve adet sancısı aynı ayırt etmek zor. Erken gebelik testinde silik de olsa çıkması lazım varsa... Bekleyin bakalım belki beta hcg yükselmemiştir daha🌸

Selam kızlar, herhangi bir bilgim olmadığı için soruyorum
Enfeksiyon olma ihtimaliniz ne ? Benimde böyleydi sadece bel ağrım çoktu ve akıntım yok regl gecikmesinin 2. Günü test yaptım negatif bugün 4. Günü daha test yapmadım bakalım kısmet

Enfeksiyon olma ihtimaliniz ne ? Benimde böyleydi sadece bel ağrım çoktu ve akıntım yok regl gecikmesinin 2. Günü test yaptım negatif bugün 4. Günü daha test yapmadım bakalım kısmet
Enfeksiyon olsaydi idrar yaparken yanma hissederdim diye düşündüm ama bir de enfeksiyonda akıntı kokulu olurmuş bende ne yanma ne de koku yok

Merhaba bende kasık batması yaşıyorum ama adetime 11 gün var sizde durum nedir test yaptınız mı

X