Gebeliğe Hazırlık Hamilelik mi kuruma çizgisi mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hilallllll901

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
18
3
24
Test yaptıktan 15 dkka sonra silik bir çizgi çıktı. Fotoğrafta çok görünmüyor ama bakılınca silik de olsa belli oluyor. Gebelik çizgisi mi kuruma çizgisi mı ?

Eklentiler

• IMG_20231129_000647.jpg
    IMG_20231129_000647.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 416
Ben de ilk gebeliğimi böyle silik öğrenmiştim. Belli belirsizdi. Ve sizin gibi geç saatte yapmıştım. Sonra hemen yakınımızdaki hastanede kan vermiştim. Ve sonuç pozitifti . Gebe olma olasılığınız çok yüksek . Genelde testi ilk idrarla yapmak öneriliyor. Bence yarın sabah sağlık ocağına ya da hastaneye gitme şansınız varsa gidip kan verin. Sağlık ocağında ertesi gün ,hastanede ise 1 2 saate çıkıyor sonuçlar . 🤗 H hilallllll901

Ben de ilk gebeliğimi böyle silik öğrenmiştim. Belli belirsizdi. Ve sizin gibi geç saatte yapmıştım. Sonra hemen yakınımızdaki hastanede kan vermiştim. Ve sonuç pozitifti . Gebe olma olasılığınız çok yüksek . Genelde testi ilk idrarla yapmak öneriliyor. Bence yarın sabah sağlık ocağına ya da hastaneye gitme şansınız varsa gidip kan verin. Sağlık ocağında ertesi gün ,hastanede ise 1 2 saate çıkıyor sonuçlar . 🤗 H hilallllll901
Gidicem. İnşallah güzel sonuçla geri dönerim 🙏

Test yaptıktan 15 dkka sonra silik bir çizgi çıktı. Fotoğrafta çok görünmüyor ama bakılınca silik de olsa belli oluyor. Gebelik çizgisi mi kuruma çizgisi mı ?
Ocak ayında kimyasal geçirdim o günden bugüne kadar hiçbir şekilde kuruma çizgisi bile göremedim ama bu sabah ve dün yaptığım testlerde böyle çizgi gözüküyor bat uygulamaya göre 29u gösteriyor ama 20si gibi yumurtladım çünkü aşırı şekilde sağ kasık ağrısı çektim bugüne kadar kuruma bile görmeyip böyle iki çizgi çıkması biraz şüphelendirdi beni de

Eklentiler

• IMG_1837.jpeg
    IMG_1837.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 433
Ocak ayında kimyasal geçirdim o günden bugüne kadar hiçbir şekilde kuruma çizgisi bile göremedim ama bu sabah ve dün yaptığım testlerde böyle çizgi gözüküyor bat uygulamaya göre 29u gösteriyor ama 20si gibi yumurtladım çünkü aşırı şekilde sağ kasık ağrısı çektim bugüne kadar kuruma bile görmeyip böyle iki çizgi çıkması biraz şüphelendirdi beni de
Gözüküyor mu bilmiyorum ama

Benim belirtilerim şu anda regl ile aynı göğüs ağrısı kasık ağrısı az biraz akıntı onun dışında bişeyim
Benimde göğüs ağrısı 2 hafta önce vardı 10 15 gün sürdü. Dokunamaz hale gelince gittim doktora kist çıktı. Açıkca şöyle belirtim var diyemiyorum. Belki üsüttüğum için bazı şeyler bu kadar iğrenç kokuyor olabilir. Bir de sürekli sanki regl olacakmisim gibi ağrı sızı çikolata yeme isteği bol sivilce falan oluyor. Bence bı yarın gidip baktirip emin olalım

Gidicem. İnşallah güzel sonuçla geri dönerim 🙏
Gittiğimde yapmadıklarını söylediler. 3 test daha denedim 1 inde negatif ikinde de çift çizgi çıkar gibi oldu silindi. 2 sinayni marka biri farklı. Dün denedigimde de silik çizgi çıkmıştı şimdi çizgi belirginlesmis. Sanirim negatif . Bu durum sizce nedir ?

Gittiğimde yapmadıklarını söylediler. 3 test daha denedim 1 inde negatif ikinde de çift çizgi çıkar gibi oldu silindi. 2 sinayni marka biri farklı. Dün denedigimde de silik çizgi çıkmıştı şimdi çizgi belirginlesmis. Sanirim negatif . Bu durum sizce nedir ?
Bilemedim ki. Neden yapmadılar anlamadım ?

Kızlar bu kuruma çizgisimi ilk yaptığım dakikalarda çok silikti şimdi baktım böyle

Eklentiler

• 17014256994711125014829362362963.jpg
    17014256994711125014829362362963.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 394
Kızlar benimde bi sorum var ya rica etsem bakabilir misiniz?
31-33 günde bir adet oluyorum en son 29 ekimde adet gördüm ve adet bittikten 3 gün sonra 2 gün devam eden çok açık pembe lekelenme oldu sadede peçeteye geliyordu. O gün ne olur ne olmaz diye test yaptım ikinci çizgi çıkmış ama değişik bir şekilde çıkmış ve kaç dakika sonra çıktı anlamadım. 2 hafta önce hastalanıp serum yemeğe gittim doktor her ihtimale karşı kan testi yaptırdı sonuç 1.20 çıktı. Şuan da adet gecikmesinde 2 veya 3. Gündeyim dün test yaptım bir şey çıkmadı bugün sabah ilk idrarla yaptım silik çizgi var ama ne zaman çıktı o bilmiyorum çünkü bakmaya fırsatım olmadı kuruma çizgisi olup olmadığını anlayamadım.
İki tane görsem koyucam birisi adetten sonra 3.gün lekelenme üstüne yapılan test diğeri de bugün sabah yapılan bakabilir misiniz kuruma çizgisi mi

Eklentiler

• IMG_8925.png
    IMG_8925.png
    411,1 KB · Görüntüleme: 320
  • IMG_8937.jpeg
    IMG_8937.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 289
X