Hamişler Arnizda Benim Gibi Sivilcelenen Varmi?

tahaecrinRY

EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :)
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
441
1
KIZLAR SİZDEDE SİVİLCELENME VARMI BEN 2AYLIK HAMİŞİM DAHA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN BAŞLADI HALA VAR AMA YÜZÜM HARİTAYA DÖNDÜ BİİDE ÇOK YAĞLANDI TABİİ SAÇLARIM 2 GÜNDE YAĞLANIYO EVDEYİM EVDE AÇIK DURUYORUM AMA GÖĞÜSLERİMDEKİ AĞRILARDA CABASI..BULANTIARIM BAŞLADI AMA HALA HAMİŞ GİBİ HİSSTMİYORUM KENDİMİ GÖBİŞ YOK YAA :Roflol::Roflol::Roflol:

Canım ben yeni sivilcelendim çok fazla değil ama hormanal değişiklikten sanırım zaman zaman çıkıyo zaman zaman çok güzel oluyo cildim.Göğüs sızısına gelince benimde öyle başladı beş ay olucak hala çok acıyolar :)) Saçlar desen aynen iki günde yağlanıyo sürekli banyodayım bende sağlıklı hamilelik dilerim canım hepimize bu arada bende bursadayım

benimde yüzümde deilde..vücudumda sivilcelenmeler oldu..bide kırmızı kırmızı benek benek benler oluştu..karın bölgemde tüylenme oldu..

benim suratımda değilde bacaklarımda falan sivilceler olmaya başladı. Kilo alındığım için olduğunu düşünüyorum. Göbek konusunda acele etme benim daha bu aralar belirginleşti ve ilerleyen aylarda sanırım çok zor olacak

ah canım evet bendede hamileliğimin ilk aylarında sivilcelenme basladı ve kafayı yemek üzereydim yüzüm sivilceden özükmüyodu ki nomalde yüzümde hiç sivilce yoktur ama doğum yaptıktan sonra 1 ay içirde hemen gitti hepsi kendinden doktorum hormonların değistiği için sivilce cıktı dedi ve bi ilaçta kullanamadım yasaktı ama merak etme doğum yapınca geciyo

bende 16 haftalık hamileyim yüzümde sivilceleenmeler oldu daha hamilelliğimin ilk haftalarından itibaren sanırım hormanal bişey bu

kızlar aynı durumdayım yüzümde ve omuzlarımda sivilceler çıktı.hormonal dedi dr.Allah başka dert vermesin napalım dimi

iyi geceler..katılıyorum ve foruma bakmıştım böyle bir konu açıldı mı diye?benim cildim ve saçlarım zaten yaglıydı ama bu kadar da degildi...özellikle kaşlarımın içinde büyük büyük sivilceler çıkıyor..saçlarım yıkandıgımnı ertesi günü yag içinde kalıyo(adeta bir hafta yıkanmamış gibi)birde dediginiz gibi göğüslerim:KK43:off hamileligin sonuna kadar böyle mi gitçek??insan kendini pis pasaklı hissediyor:KK43:

bende sivilcelenme yok ama saclarim yaglaniyor ve terliyorum gun boyunca karnimda gerilme var simdiden olusacak catlaklar beni korkutuyor henuz 13 haftalik hamileyim ve simdiden korku ve heyecen var bebe yagi suruyorum sabah aksam catlaklari onlesin diye herkese guzel birgun dilegiyle

olsun bunlar talı şeyler anne olmak böylee bişey işte Rabbim sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin

benimde aynı kızlar suratım çok sivilcelendi şuan 4 aylık hamileyim 4 aydır çekiyorum bu sivilce sorununu doktor yağlı yeme dedi yememeye dikkat ediyorum ama gene oluo anlayamadım çekicez başka çaresi yok bebişlerimiz için...

benim ilk başlarda sivilcelenme olmustu yani hamileligimde tanıstım ben sivilcelerle şimdi gecti ama. ayrıca saclarım cok gürleşti

ya asıl garip olan benim demirim o kadar düşüktüki evlenmeden önce yani baygınlık gecirecek kadar ve hamile kaldıgımda henüz demir haplarına baslamadıgımda ölçtüler cok ii cıktı ve hamilelik boyunca demirim cok ii

X