hamişler sizinde bebişleriniz sertleşiyomu karnınızda

gUzeljoe

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2006
155
1
arkadaslar benım oğlum hep sag tarafımda ve arada bir sankı genlesıyo gıbı sertlık oluyo ellıyom elıme gelıyo kafasımı poposumu bılmıyom elleyınce yavasca cekılıyo ama cok sık yapıyo yanı arada bı ne yapıyosa topaklanıyo yaa anlamadım ne oluyo ozaman:uhm::emir_bebek:

a.s.Merhaba; Ben aranıza yeni katıldım.8 haftalık gebeyim.2 kızım var;inşallah buda erkek olur:emir_bebek:.erkek bebeği olanların erken dönemde negibi belirtileri oluyor söylermisiniz teşekkürler:nazar:

Cnm Benim Oglum Olcak.karnim Sivriydi Ve çok çikikti.tuylenme çok Oldu Ve Tatlidan Igrendim.göguslerim Karardi Ve Hareketlerini çok Erken Hissettim.idrarim çok Acikti Baktim Nette Erkek Bebek Belirtisiymiş Ve Dogru çikti

anlattığın şeyler bende de olyor hatta bazen göbüşüm bir anda sağa çekiyo ve belli bir süre orada gergin bir şekilde kalıyor sonra yavaş yavaş gerginliği azalıyor hatta ben ilk başta cok korkuyodum bu hareketlerinden ama şimdi alıştım
bir anda taş gibi olabiliyor göbüşüm ama normalmiş bu hreketleri onun için sende endişelenme emi şeker:)

evet benim oglusumda sureklı yapıyo bunu ozellıkle sırt ustu yattıgımda gerılıyo karnım kafsını hıssedebılıyorum sonra tekme atıyo yaramaz :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

Gecenlerde yatakta uzanirken karnimin sag tarfi sisti sisti sertlesti ve resmen gobegim yamuk durdu.Elledim sanirim kafasiydi.Bende cok oluyo geriliyo karnim cok tuhaf oluyo yaa

benim oğlumda bazen kendini kasıyo o zaman başı yada poposunu hissedebiliyorum o zaman göbeğim yamuluyo ben alıştım artık :)) bazende yorulduğumda bütün göbeğim taş gibi sertleşiyo

beni kızımda sağ tarafta toplanıyor bazen.geçenlerdede ayağımıydı elimiydi ufacık bir yeri geldi elime

X