Hatay///31

hayırdır ne sınavların vardıki canım görüşemiyoruz uzun zamandır nasılsın görüşmeyeli

iyiyim meryemcim sen nasılsın :) sınav çocuk gelişimi okuyorum ya onun sınavlarıydı bitti şükür:) sen antakyaya gelicektin ne oldu geldin mi?

canım ben geldim ocakta bi geldim gelecek ay sonu tekrar antakyada olucam sanırım geçen geldigimde internetten sana ulaşamadım tlf numaranda olmadıgından öyle kaldı bidahaki sefere görüşelim canımya neyse sınavlarında bitmiş rahat edersin artık grşrz canım öpüyorum

ya arkadaşlar nerdesiniz kimseler ugramıyomu buraya nedir benimde ablamlarla teyzemler erzinde oturuyo tam hemşolarımı buldum diyorum bide bakıyorum gerilerilere düşmüşüz kimseler girmemiş biraz aktif olalım arkadaşlar öptüm kızlarrrrrrrr

slm canım ben de erzinde oturuyorum bahçelievlerde içmeler yolu üzerinde. senin ablan neresinde oturuyor

benim yakın arkadaşım iskenderunlu bende antakyalıyım zaten hayırdır iskederun güzel bi sahil şehridir onu söyliyim

benim yakın arkadaşım iskenderunlu bende antakyalıyım zaten hayırdır iskederun güzel bi sahil şehridir onu söyliyim

canım benim eşimin askerliği iskenderuna çıktı
orda düzgün,temiz kalabileceğim yerler nereler söyleyebilirmisin?
öğretmenevi varmış deniz kenarında sanırım(deniz kenarı olduğu için genelde öğretmenevi dolu oluyor mafoldumben)
başka nereler var bir bilgin varmı?

malesef canım okadar bi bilgim yok ama google üzerinden ögrenebilirsin bence

canım benim eşimin askerliği iskenderuna çıktı
orda düzgün,temiz kalabileceğim yerler nereler söyleyebilirmisin?
öğretmenevi varmış deniz kenarında sanırım(deniz kenarı olduğu için genelde öğretmenevi dolu oluyor mafoldumben)
başka nereler var bir bilgin varmı?

benım ablam ıskenderunda okuyor benımde ıskenderunda askerlıgını yapan arkadsalarım var denızcı olarak mı yapıyor esınız? ewet denız kenarında ogretmen evı var zaten sehır denız kenarına kurulmus kucuk ve hos bı yer bence rahat olur hangı acılardan merak edıyorsun ıskenderuna?? elımden geldıgı kadar yardımcı olabılırım

benım ablam ıskenderunda okuyor benımde ıskenderunda askerlıgını yapan arkadsalarım var denızcı olarak mı yapıyor esınız? ewet denız kenarında ogretmen evı var zaten sehır denız kenarına kurulmus kucuk ve hos bı yer bence rahat olur hangı acılardan merak edıyorsun ıskenderuna?? elımden geldıgı kadar yardımcı olabılırım

canım eşim karacı,
kalacak yer açısından merak ediyorum
öğretmen evi merkezde mi?

günaydınlar kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzzzzz gene kayıpları oynuyoruz

Ben Bulgar göçmeniyim erkek arkadaısm Hataylı Adetleri gelenekleri nelerdir?

Sevgili emilia bizim ailedede damadımız bulgar göçmeni,gelinizmizde yunanistan göçmeni,benim eşimde Çanakkaleli yani geleneklerde pek bir farklılık yok sorun olacak birşey yaşamadık.Ben Türkiyenin bir çok şehrinde bulundum nede olsa memleketim fakat daha misafirperver ve sıcak kanlı candan insanlar olduğumuzu düşünüyorum.Elbette heryerde herzaman güzel insanlar var fakat biraz daha bu değerleri korumayı başardıklarını düşünüyorum.Evet biraz gelenekçi olduğumuzu düşünüyorum arkadaşın biraz bilgi vermiştir.Sorduğuna göre gelecek için ciddi düşünceleriniz var hakkınızda hayırlısnı dilerim. sevgiler

selam kızlar bende hataylıyım.ilk sayfalarda künefeden bahsedilmiş.benim de ara ara künefe kırizim tutar.

X