hayatımın sonuna geldim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ardı ardına gelen bazı tespitlerden sonra artık bunu göndermek gerekiyor
1716104798071.png

Hanımlar lütfen üsluplara dikkat edin, geyik yapmayın ve böyle hayati konularda tıp bilimi dışına çıkarak yanlış bilgilendirmeler yapmayın rica ediyorum 🙏

Aman valla çok da fifi.
Kimler kimler ölüyor, Vanessa da kazık çakmadı.
Ne hali varsa görsün.
sen de annesin ya canım hayat uzun
ha sana karaciğer olmaz böbrek olur lösemi olur ilik nakli diye sokak sokak ilik arama çocuğuna sonra.
benden kaç yaş büyüksün ama olgunlaşamamışsın yazık sana

Tedavi eden doktora, takip eden hemşireye, anasına babasına yazık. Biz kapatıp geçiyoruz, o insanlar el mahkum. Genetik hastalığı olan normalden 2 kat fazla düşünür dikkat eder. Nasılsa hastayım deyip sağlıklı sağlıksız ne varsa gömmez. Tedaviyle düzelme şansı var ettiği laflara bak. Millet evden güle oynaya yolladığının 1 saat sonra ölüm haberini alıyor, gelin kaza geçirdi diyorlar. En azından şansım var iyi kullanayım hayata sarılayım kendimi motive ediici şeyler yapayım demiyor da siz de karaciğer hastalığı yaşayın diyor. Sanki biz hasta ettik.
tedaviyle düzelme şansım olduğuna eminsin baya bir bu araştırmayı nerden duydun?
hastalığım ne biliyor musun? siz de inşallah hastalıktan siroz olup diyetle iyileşip tüm dünyaya umut olursunuz

Gökten kemik yağdığını görmedik henüz
Onun ki de o misal.
Simdiden Allah rahmet eylesin Vanessa.
Arkasından zebos gibilerini rahmetle anip duvarına yıllardır yazdığımız insanlar oldu burada.
Ölüm haberini alırsak diyeceğimiz tek şey hii oyle mi ?
İyi madem Allah rahmet eylesin ve finito.
İsim ilginç tarafı haberimiz bile olmayacak akibetinden.
Dedimya kalbi hep kötü bu kızın.
Ölecekse de ölsün yani.
Fifi benim icin
ne yaptım bu kadar nefretini toplayacak tam olarak bana söylesene ?
yüklü miktar para mı çaldım çevreyi mi kirlettim çocuklara damardan zehirli ilaç mı verdim 3.dünya savaşı mı çıkardım ne yaptım ablacım ha kalbimin kötü olduğuna o kadar eminsin ki
2 tane sevilmekle ve kiloyla ilgili konu açtım diye 23 yaşında hiçbir hayat tecrübesi kazanamdan ölmeyi hak edcek ne yapmış olabilirim?
tecavüzcülere tacizcilere birilerini öldürenlere veya kadın cinayetlerine bu kadar tepki göstermedğine eminim.
hayat çoook uzun senin sınanmanı merakla bekliyorum...
bundan sonra konuma yazamazsın bye

Genetik diye bir şey yok Allah bin hastalığa bin deva yaratmış mi yaratmış genetik hastalık düzelmez diye insanları kekliyorlar
Hastalık hastalıktır ve gayette iyileşir
Zaten hastalıkların %90 i psikolojikmis siz ben saglikliyim dedikçe daha iyi olursunuz inşallah. Moralin hastalık üzerinde etkili olması budur aslında hangi enerjiyi yayarsaniz o olur
smalı çocuklar doğuştan nasıl bir enerji yaydılarsa 1 yaşını göremeden ölüyorlar vah vah
onlara da öğretin olur mu bildiklerinizi engin sahte bilgilerinizden mahrum etmeyin onları

ha sana karaciğer olmaz böbrek olur lösemi olur ilik nakli diye sokak sokak ilik arama çocuğuna sonra.
Diyorum yine diyeceğim
kızım senin kalbin kötü kalbin.
Millete atar gider çekeceğine dönüp kendine bakacaksın.
Beddua etmeyeceksin kimseye, kilo vermelisin diye iyi niyet gösterip yorum yapanlara cahil vs gibi atarlanıp giderlenmeyeceksin.
Milyon tane açtığın konunda kilodan yakınıp duran sendin, onlar degil.
ölmeyi hakediyorsun demedim ki ! Kimse kazık çakmadı ben, sen herkes dahil.
Öleceksen de öleceksin evet.
Ben de ölebilirim, Ayşe de, Fatma da.
Ne yani soluk borun ellerimin arasında mı hırt diye keseceğim nefesini ?
Beni nereden biliyorsun da tecavüzcülere, kadın cinayeti işleyenlere tepki göstermediğime çok çok eminsin.
Demediğim şeyler üzerinden yazıp durman seni haklı mı çıkaracak hayırdır ?
Konunda kadına ettiğin beddua ortada be !
Konuya dönecek olursam gayet haklı bir şekilde konuna yorum yapan insana ALLAH'ın cahili dersen o atarlandıgın yerden verip veriştirirler aha beyyyle kalırsın.

Kız Vanessa bi ayağın çukurda zaten, kırma milleti alttan al boşver

tedaviyle düzelme şansım olduğuna eminsin baya bir bu araştırmayı nerden duydun?
hastalığım ne biliyor musun? siz de inşallah hastalıktan siroz olup diyetle iyileşip tüm dünyaya umut olursunuz

ne yaptım bu kadar nefretini toplayacak tam olarak bana söylesene ?
yüklü miktar para mı çaldım çevreyi mi kirlettim çocuklara damardan zehirli ilaç mı verdim 3.dünya savaşı mı çıkardım ne yaptım ablacım ha kalbimin kötü olduğuna o kadar eminsin ki
2 tane sevilmekle ve kiloyla ilgili konu açtım diye 23 yaşında hiçbir hayat tecrübesi kazanamdan ölmeyi hak edcek ne yapmış olabilirim?
tecavüzcülere tacizcilere birilerini öldürenlere veya kadın cinayetlerine bu kadar tepki göstermedğine eminim.
hayat çoook uzun senin sınanmanı merakla bekliyorum...
bundan sonra konuma yazamazsın bye
şu yazdıklarınız asla asla moral bozukluğu olamaz, siz saf kötüsünüz, bir çocuğa, tanımadığınız sabiye ettiğiniz bedduaya bakın ya :sinirli:

ki size iyi niyetle yorum yapanlara bile beddua ettiniz siz, ne kadar kötü bir insansınız

smalı çocuklar doğuştan nasıl bir enerji yaydılarsa 1 yaşını göremeden ölüyorlar vah vah
onlara da öğretin olur mu bildiklerinizi engin sahte bilgilerinizden mahrum etmeyin onları
Geber o zaman ne diyim sana madem çaresiz derde düştün. Gebermeden bı gün önce de çağır helvanı yeriz afiyetle
Gebermeden önce de biraz zayıfla tabutunu kim taşicak
Sen bu zekayla yasasan da kimseye bi faydan olmaz

Birinin ölmesini istemek, beddua etmek ne kadar kolay çıkıyor ağızlarınızdan.
Hayatım boyunca duyamayacağım kadar çok beddua ve öl geber lafları okudum sitede.

Neyse konuyu kapatalım da daha fazla beddua ve ölüm yorumları yağmasın üzerimize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X