her yerde toz herrr yerde

Şarjlı el süpürgesiyle hergün toz alsam bile yine toz var. Yine toz var. Ev resmen toz yumurtluyor, patır patır. Süpürgeden çıkan toza şok oluyorum. Biz bu evi günlerce kapatsak, herhalde toz ev diye haberlere çıkarız.

o kadar yerim yok ki kurutma makinası için... robot etki ediyor mu ya? bi aklıma geliyor alsam mı acaba diye. ben de çamaşırları evin içinde kurutuyorum mecburen. onun da çok etkisi var sanırım
Benim de başım tozlarla dertteydi. Küçük bebeğim olduğu için eskisi gibi temzilikte yapamıyorum. Bütçem de ya robot süpürgeye ya da kurutma makinesine yetiyodu. Kurutma mak. aldım ve o kadar azaldı ki toz anlatamam. Evde de kurutsan çamaşırı balkona da assan sürekli toz oluyo. Çamaşırları da pamuk gibi yapıyo. Bebeğimin burnundali sümük bile azaldı düşünün. Yerim yok demişainiz ama bi şekilde km ne yer açın. Keşke daha önce alsaydım diceksiniz.
Kendimi km pazarlamacısı gibi hissettim 😁

Temizlik sorunu olan kocanız olunca o toz sana batmasa ona batıyor arkadaşlar iki lafından biri evi b*k götürüyor. Şurayı silsen mi kapıyı en son ne zaman sildin gardrop un içini sil annen el kapısı var demedi mi :ukala:

Sizinki kaynana koca türü. Gerçek temizlik takıntısı olan kişi kendisi yapar. Az yesin hizmetçi tutsun.

merhaba canım kadınlar iyi haftalar herkese. gerçekten canımı sıkan bir konu başlıktan da anlamışsınızdır. özellikle yatak odam her yerde uçuşan tozlar var. çok eşyam yok yatak odamda. standart yatak, komodin, makyaj masası ve gardrop. halım yok yerler parke. çok büyük bir oda değil. siliyorum süpürüyorum toz alıyorum ama ertesi gün yine her yerde uçuşan tozlar görüyorum çok canım sıkılıyor camım artık hep açık sinekliğim kilitli sinekliklerden, önünde metal boru var açılmıyor yani hiçbir şekilde. nasıl kurturulum bu tozlardan? var mıdır bir öneriniz? ne bileyim makinası falan araştırdım, toz emme makineleri varmış ama biraz pahalı. temizliği mi yanlış yapıyorum? fikirlerinize ihtiyacım var. ( çok sık giremiyorum hemen cevap yazamazsam kusura bakmayın) <3
1 ve 2. Kat gibi alçak katlar daha çok toz oluyor. 2+1 ev gibi küçük evlerde hemen tozlanıyor. Bundan önce 4+1deydim ve 5. Kattı geç ve az toz oluyordu. Evin içinde çamaşır kurutmak ekstra toz. Çamaşır makinanızı satın üzerine ekleyerek yıkama ve kurutma bir olan makinalar dan alın derim. Hem kurutma hem yıkama çok yer kaplar ve kurutmalar devrilebiliyor üst üste koyunca. Dyson un adı çıkmış ipohe gibi. Onun muadili çok satan başka markalara bakabilirsiniz. Philips 8000 serisi aldım yarı fiyatı aynı performans. Eşyalarda ki tozları çekmek için şarjlı süpürge iyi. Ama robotun yerini hiçbirşey tutmaz temizliği bakımı uğraştırıcı eşim ilgileniyor :) Günlük temizlikte robot çok iyi.

evi tozdan kurtaramıyorum
dyson v15 var robot var ama hergün dip köşe temizlesemde ertesi gün evden çıkan toza inanamıyorum
binada en çok temizlik yapan benim
balkonumda dahi biriken tozlar karşısında çaresizim
komşularımın camlarının önüne balkonlarına bakıyorum temiz ama benim balkon camlar ve evin içinde oluşan tozlarla mücadelem takdire şayan
yokmu bir çözüm a dostlar
bunun temeli nedir