herbalife ile zayiflayanlar buraya...

Gelip burada Herblife'ı övenlere cidden şaşırıyorum.

İnsanlar hiç mi içerik okumayı bilmiyor? Hadi bilmiyorsun, artık internet diye bişey var.

Bu Herballife dedikleri mahlukun 1 numaralı içeriği "bezelye proteini" dedikleri, ne idüğü belirsiz bişey. 2. içerik maddesi de fruktoz, şekerin en tehlikeli formuuuu.

Bundan kime nasıl fayda gelsin ya. Sağlığa ciddi zarar. :KK43:
merhaba amacım ürünleri savunmak değil ama
Bezelye Proteinin Faydaları?
Kandaki kötü kolesterolü düşürür
Enfeksiyonlardan korur
Kırmızı kan hücresi kümelerinin çözünmesine yardımcı olur
Kan pıhtılaşmasının karşısını önler
Sindirimi kolaylaştırır. Kabızlığa bire bir çözümdür
Yüksek protein ve nişasta nedeniyle en iyi vücut geliştirici gıdalardan biri olarak tanınır
bezelye proteini budur.

Günlük ne kadar fruktoz tüketilebilir?
Fruktozun günlük tüketimini, Avrupa diyabet birliği 30 gr, Kanada Diyabet Birliği ise 60 gr ile sınırlandırmaktadır.

shake içeriğindeki fruktoz 100 gr da 26 gr

yani mahluk dediğiniz ürün 94 ülkede 40 senedir kullanılan bi ürün. firmalara markalara garip isimler kullanılması bana çok garip geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba amacım ürünleri savunmak değil ama
Bezelye Proteinin Faydaları?
Kandaki kötü kolesterolü düşürür
Enfeksiyonlardan korur
Kırmızı kan hücresi kümelerinin çözünmesine yardımcı olur
Kan pıhtılaşmasının karşısını önler
Sindirimi kolaylaştırır. Kabızlığa bire bir çözümdür
Yüksek protein ve nişasta nedeniyle en iyi vücut geliştirici gıdalardan biri olarak tanınır
bezelye proteini budur.

Günlük ne kadar fruktoz tüketilebilir?
Fruktozun günlük tüketimini, Avrupa diyabet birliği 30 gr, Kanada Diyabet Birliği ise 60 gr ile sınırlandırmaktadır.

shake içeriğindeki fruktoz 100 gr da 26 gr

yani mahluk dediğiniz ürün 94 ülkede 40 senedir kullanılan bi ürün. firmalara markalara garip isimler kullanılması bana çok garip geldi.
Merhaba,

Bezelyenin kendisini yeseniz taze taze faydası elbette vardır, ama bu kadar işlenmiş hiçbirşeyden fayda gelmez.

Fruktozun zararlarını öğrenmek isterseniz "that sugar" belgeseline göz atın derim. Yediğimiz her meyvede fruktoz var, dediğiniz gibi 30 gr sınırsa bile, demekki 1 porsiyon Herbalife içinin o gün hiç meyve tüketmemesi lazım. Yani meyve yerine, fruktoz hakkınızı bu içecekden kullanın oluyor.

İsteyen istediğini tüketebilir elbet, ama ben hala 5 para etmez bişey olduğunu düşünüyorum, kaldı ki bu topik içinde bırakınca fazlasıyla kilo aldıklarını, çok pişman olduklarını söyleyen üyeler var. Herkesin kendi tercihi...Zayıflamanın çok daha sağlıklı, ucuz, kalıcı yöntemleri olduğunu düşünüyorum şahsen.

sürekli bir şeyler yemek istiyordum özellikle tatlıya hiç dayanamıyorum sipariş verdim daha önce biber hapı Kullanmıştım çok etkili olmuştu bakalım bu sefer herbalıfe deniyecem

sürekli bir şeyler yemek istiyordum özellikle tatlıya hiç dayanamıyorum sipariş verdim daha önce biber hapı Kullanmıştım çok etkili olmuştu bakalım bu sefer herbalıfe deniyecem
Ne yaptınız başladınız mı herbalife a merak ettim

Bende 1 ay 5 gün falan oldu kullanalı yarı yıl tatilinde bozmama rağmen 6.300 kilo verdim 5 kilosu yağdan gitti
Kullanmayı bıraktığınızda verdiğinizden fazlasını alacaksınız. Dikkat ederim yememe filan demeyin, vücudu mama tarzı bir şeye alıştırıp sonra normal düzene döndüğünüzde yediğiniz 1 kaşık yemek bile yağ olacak vücudunuza. Eski kullanıcı yorumlarını okuyun lütfen, yeni kullananlar tıpkı sizin gibi kilo vermenin mutluluğunda...

Kullanmayı bıraktığınızda verdiğinizden fazlasını alacaksınız. Dikkat ederim yememe filan demeyin, vücudu mama tarzı bir şeye alıştırıp sonra normal düzene döndüğünüzde yediğiniz 1 kaşık yemek bile yağ olacak vücudunuza. Eski kullanıcı yorumlarını okuyun lütfen, yeni kullananlar tıpkı sizin gibi kilo vermenin mutluluğunda...
Bu ürüne başlayanlar genelde sürekli kullanıyorlar zaten benim tanıdığı bi abla var benle aynı yaşta gözüyor kullanmadım içeriğini bilmiyorum ama sürekli kullandığı zaman sağlıklı kaldığını söyledi değişik vitaminleri var.Bende çok sağlıklı bulmuyorum ama şaşırtıcı etkileri var.

Bu ürüne başlayanlar genelde sürekli kullanıyorlar zaten benim tanıdığı bi abla var benle aynı yaşta gözüyor kullanmadım içeriğini bilmiyorum ama sürekli kullandığı zaman sağlıklı kaldığını söyledi değişik vitaminleri var.Bende çok sağlıklı bulmuyorum ama şaşırtıcı etkileri var.
ömür boyu mama yemek mi????? elbette şaşırtıcı etkileri olacak. Şöyle düşünün botoks yaptııyoruz bayanlar olarak değil mi? Sonuç şaşırtıcı, peki o sırada vücudumuza enjekte edilen madde ne? Ciddi zararları olan, savaşlarda kullanılan bir madde. Sadece sonuca bakarsak elbette şaşırtıcı olmalı ki satış miktarı artsın. Bilinçli tüketiciler olarak içerik okumayı bilmemiz, öğrenmemiz lazım. O kadar sağlıklı kalabilmek için başka bir sürü sağlıklı yöntem var :)

ömür boyu mama yemek mi????? elbette şaşırtıcı etkileri olacak. Şöyle düşünün botoks yaptııyoruz bayanlar olarak değil mi? Sonuç şaşırtıcı, peki o sırada vücudumuza enjekte edilen madde ne? Ciddi zararları olan, savaşlarda kullanılan bir madde. Sadece sonuca bakarsak elbette şaşırtıcı olmalı ki satış miktarı artsın. Bilinçli tüketiciler olarak içerik okumayı bilmemiz, öğrenmemiz lazım. O kadar sağlıklı kalabilmek için başka bir sürü sağlıklı yöntem var :)
Tabi amaç savunmak değil kesinlikle ama bir öğün içiyor diğer öğünler yemek yiyor bilmiyorum kullanma taraftarı hiç olmadım şuan zaten hamileyim önceden çok kiloluydum o zaman anlatmıştı.

Merhaba ürünler gerçekten çok etkili fakat kullanım sırasında yaşam koçluğu öneririm

Merhaba ben 20 kilo verdim herbalife ile ve hala geri almadım ürün kullanımı esnasında yaşam koçluğu çok ama çok önemli Instagram sayfamı ziyaret edin ne demek istediğimi anlayacaksınız ☺ ...

Merhaba herbalife ürünleri içerisinde herhangi bir kimyasal yok zayıflama için kalorisi düşük besin değeri yüksek beslenme ürünüdür. Tamamen bitkisel dir

tam olarak nasıl yaptınız hangi ürünleri kullandınız acaba, deneyenler bilgilendirme yapabilir mi?

X