Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
yaaa bende katılıyorum protestonuza BENİM ÜLKEM her yerde TÜRKİYE OLARAK YAZMALI.
insanların turkey kelimesini anlamını duyup ülkemizin ismine gülmesi hiç hoş deil...
üstelik özel isim deilmi bu ya niye aynen kalmıyooooooo

bu protestonun sonuna kadar arkasındayım bencede ülkemizin adı TÜRKİYE diye geçmeli....

Republic of Turkey aslaaaaaaaaaaa
Republic of TÜRKİYE BİZ TÜRK DEVLETİYİZ HİNDİ DEĞİLLLL:kızgın:

arkadaşlar çok geç kalınmış bır konu bana göre özgürce bu konuyu açtığın için teşekkur ederım bır ara uğraştılar sanırım ama başarılı olmadı çünkü tüm bakanlıkların desteklemesı lazım turizm bakanlığı bılhassa bu konuya dıkkat etmelı kı etmıyor tanıtım fılmlerıne bakacak olursak hepsinde turkey dıye geçiyo bır ara boyle bır protestoya eşimde katılmıştı sonuç alınmadı başarılar ülkem adına..TÜRKİYE m

Turizm bakanlığı benim aklıma gelmemişti.Oysa daha çok insanın dikkatini çekebilirler.Ya anlamıyorum bu kadar zamandır niye değiştirmemişler :uhm:Biraz düşünelim ve lütfen etrafımızdaki herkese duyuralım bu konuyu.Destek olan tüm arkadaşlara duyarlılıklarndan ötürü teşekkür ediyorum.Basit bir hindi meselesi değil bu arkadaşlar bir halkın gururuyla ve bir devletin saygınlığıyla alakalı.

yaa ben valla anlamıyorum bu bürokratlar,siyasetçiler hiç rahatsız olmuyorlarmı bundan dolayı.utanmıyorlarmı?olmadık şeyleri mecliste gündeme getiriyorlar da bu konuda hiç birşey yapılmıyor.1 tanesinin bile aklına gelmezmi be kardeşim şu millet vekillerinin.Kötü Kazen

daha adımıza sahip çıkamıyorlarsa yuh onlara...oturmasınlar o koltuklarda gerine gerine.Kötü Kazen

Etkili olabilmemiz için kalabalık olmamız ve aynı zamanda mail atmamız gerekiyor.Yeni üye olduğum zamanlarda pkk ile ilgili bir konu vardı ve belli bir sayıya erişince mesajlarımız,ilgili yerlere gönderilecekti.Onun gibi bir şey olsa diye düşünmüştüm, daha sağlam olması açısından.Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar varsa yardımcı olsalar. a.s

benim de bu konuda bir bilgim yok canım.bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar lütfen bu ülke hepimizin...

bu konunu sayfalarca ilerlemesi lazım gerilerde kalıp ta güncellenmesi degil ne yazık ki arkadaşlar

sanırım bu konuda atılımlar oldu.. ama sonuçsuz kaldı.. çok geç kalınmış bir değişiklik olsa da inş yakın zamanda o aşağılayıcı kelimeden kurtuluruz..

Sanırım bu konuda bilgi sahibi kimse yok sitede :1no2:pkk protestosunu hatırlayan birleri yaniii :çok üzgünüm: Belki yeterince ilgi görmediği için etkili olmayacağı düşünülmüştür ki ben de bu düşüncedeyim.Bize bayağı bir katılım gerekli a.s bireysel olarak ben bütün çevreme, çevrem de kendi çevrelerine duyurdu olayı ama tek tek hiçbir işe yaramaz.Bekliyorum şimdilik.

Kazen , Curly buraya, yumruk havaya hadi kızlar tezahürat lütfen :)Belki birşeyler yapabiliriz bu konuyla ilgili, yol gösterirlerse.

Merhaba,
İş seyahetleri, mısır, dansöz, brazilya derken ancak dün adama akıllı giriş yapabildim siteye. Bu konuda ciddi olarak benimde sıkıntım var proje yapın hemen uygulamaya sokalım.

Made in Türkiye ! ; )

:hooray::hooray: Ümidimi yitirmeye başlamışken sizi buralarda görmek beni çok mutlu etti :)Arkadaşlarla bekliyoruz .

Merhaba,
İş seyahetleri, mısır, dansöz, brazilya derken ancak dün adama akıllı giriş yapabildim siteye. Bu konuda ciddi olarak benimde sıkıntım var proje yapın hemen uygulamaya sokalım.
Made in Türkiye ! ; )

:1shok: :roflol::roflol: salaklığımı mazur görün. Proje için yeterli bilgiye sahip değiliz, biz de sizden ne yapabileceğimize dair fikir bekliyoruz.

X