Histeroskopi Yaptıranlar

Cigdem090909

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
6
1
30
Merhaba 2 senedir evdeliyim 1 senedir çocuk istiyoruz Fakat şu zamana kadar herhangi bir sonuç almadık bugun rahimde perde olduğunu öğrendim yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum bunda doktor çok önemliymiş Rahim filmi çektirdim 4.5 cm kist var diğer bütün değerlerim hepsi normal referans değerlerinde ve yaptıranlar ne kadar fiyat ödedi devlet karsiliyormu bu operasyonu

Merhaba 2 senedir evdeliyim 1 senedir çocuk istiyoruz Fakat şu zamana kadar herhangi bir sonuç almadık bugun rahimde perde olduğunu öğrendim yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum bunda doktor çok önemliymiş Rahim filmi çektirdim 4.5 cm kist var diğer bütün değerlerim hepsi normal referans değerlerinde ve yaptıranlar ne kadar fiyat ödedi devlet karsiliyormu bu operasyonu
Canim ben histeroskopi oldum tekrarlayan dusuklerim oldugu icin. Üniversite hastanesinde özel doçent te rahime çizik atıldı sadece doktora muayene ucreti ödedim operasyon ucreti vermedim üniversite hastanesi oldugu için sizin.

Histeroskopi daha çok tanı amaçlı yapılıyor. Bende oldum geçen sene özelde ama perde için laparaskopi yapıyolar diye biliyorum ya da boyutuna göre bilmiyorum, çok basit bi işlem ayrıca

Ben şuan doktor ve hastane asayişindeyim iyi bir doktor istiyorum ve hastaneleri aradığımda fiyat sorduğumda vermiyorlar sseden ne kadar ücret aldılar

Ben şuan doktor ve hastane asayişindeyim iyi bir doktor istiyorum ve hastaneleri aradığımda fiyat sorduğumda vermiyorlar sseden ne kadar ücret aldılar
Ben histeroskopiyi 2bine yaptrdım geçen yıl. Benim tüp tıkalı görünüyordu onun için yapıldı ama açık çıktı. Çizik atıp çıktı doktor.

Bende de perde oldugu yeni fark edildi bende araştırıyorum doktor rabbim işinin ehli olan doktor çıkarsın karşımıza

Merhaba kızlar bende 1 negatif aşılama ve 1 negatif tüp bebek deneyiminden sonra doktor değiştirdim. Rahmim kalp şeklindeymiş dr rahim filminde ayrıntılı göremedi ve histeroskopi yapmayı önerdi histeroskopide üstteki çıkıntıyı keseriz ve rahme çizik atarız hamilelik şansı yükselir 2-3 ay bekleriz sonra tüp bebeğe başlarız dedi. 3.500 tl fiyat verdi izmir tavmergen tüp bebek merkezi prof erol tavmergen de yaptıracağım haftaya adet olacağım bitince de işlem olacak nasipse

Bende de perde oldugu yeni fark edildi bende araştırıyorum doktor rabbim işinin ehli olan doktor çıkarsın karşımıza
Amin inşallah eğer izmir civarındaysanız erol tavmergen i arastırmanızı tavsiye ederim alanında en iyisi ve cok iyi güven verici bi doktor

Amin inşallah eğer izmir civarındaysanız erol tavmergen i arastırmanızı tavsiye ederim alanında en iyisi ve cok iyi güven verici bi doktor
Teşekkür ederim cnm kayinvalidem izmir de ben bir araştırayım siz operasyon dan sonra süreci yazarmisiniz inşallah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim isteyen herkese 🤲🙏 şimdiden çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim cnm kayinvalidem izmir de ben bir araştırayım siz operasyon dan sonra süreci yazarmisiniz inşallah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim isteyen herkese 🤲🙏 şimdiden çok geçmiş olsun
Amin sağol canım inşallah çok zorlu bi süreç gerçekten rabbim inşallah sabrımızın mükafatını gönlümüzce versin🤲🏻 Tabii ki gelişmeleri yazarım :)

Histeroskopi daha çok tanı amaçlı yapılıyor. Bende oldum geçen sene özelde ama perde için laparaskopi yapıyolar diye biliyorum ya da boyutuna göre bilmiyorum, çok basit bi işlem ayrıca
perdeyı operatıf hısteroskopıyle alıyorlar ıc yapısıklıklar ve polıpler ıcn de yapılıyor. rahımın kendı seklınde bı duzenleme yapılcaksa rahım anomalısı duzeltılcekse misal yada tuplere mudehaleyı histeroskopi ıle laparoskopıyı beraber yapıyorlar canım.

Merhabalar:) Yaklaşık 1,5 ay önce histereskopi oldum. Düzensiz kanamalarım vardı. İşlem sonrasındaki ilk Reglim 21 gün sonra oldu. Şu an 1 ay geçmesine rağmen ağrılarım var fakat regl olamıyorum . Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı acaba?

Merhabalar:) Yaklaşık 1,5 ay önce histereskopi oldum. Düzensiz kanamalarım vardı. İşlem sonrasındaki ilk Reglim 21 gün sonra oldu. Şu an 1 ay geçmesine rağmen ağrılarım var fakat regl olamıyorum . Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı acaba?
Merhaba histereskopi daha olmadım fakat gebelik şansını atttırdığını biliyorum. Test yaptınız mı acaba

SElam canım, bende 2020 Şubat ta oldum histereskopi. Kürtajdan dolayı parça kalmıştı plesenta. Onu aldılar.
ben iztanbul Zeynep Kamil'de yaptırdım bu yüzden ücret ödemedim. ama sonra özelde bebek için kontrollere gittiğimde sormuştum orada 3500 TL demişlerdi Histerskopi ameliyatına. Bilgin olsun.

Zaten bayıltıyorlar birşey anlamıyorsun ki. Benim ayıldığımda rengl ağrısı gibi kasıklarım ağrıdı. Ona da iğne yaptılar ve geçti taburcu oluyorsun aynı gün. ama benim operasyonda baya uğraştığı için doktor riske atmak istemedi yatırdı bir gün.

X