huncalife tiamo parfüm kullananlar

BirazMutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
213
21
merhaba kızlar. huncalife tiamo parfüm almak istiyorum ama internetten alacağım için kokusunu hiç bilmiyorum. kokusu ve kalıcılığı nasıl ?kullananlar yorum yapabilir mi? hani sıktığımda herkes parfümümün adını sorsun o tarz birşeyler arıyorum.sitesinde baya övmüşler ama emin olamadım

merhaba kızlar. huncalife tiamo parfüm almak istiyorum ama internetten alacağım için kokusunu hiç bilmiyorum. kokusu ve kalıcılığı nasıl ?kullananlar yorum yapabilir mi? hani sıktığımda herkes parfümümün adını sorsun o tarz birşeyler arıyorum.sitesinde baya övmüşler ama emin olamadım
Güzel parfüm ben beğenerek kullanıyorum üye olurken huncalife den hiç bir beklentim yoktu ama ürünlerin çok güzel olması beni çok şaşırttı hafta sonu özel paketler üyelerine indirimli ürün fırsatları kalitesi inanın çok hoşuma gitti ben 6.99 aldım parfümleri bir ay önce kampanya vardı üyelere özel vennue parfümüde öneririm dediğin parfüm de çok güzel kokuyor ve resim aticam erkek parfümü siyah çok güzel kokusu vücut spreyi büyük olan pempe şişe oda ayrı hafif güzel bir koku bilgi almak isterseniz Web sitem ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence tiamo kış kokusu.kışın severek kullandım kokusunuda çok sevdim ama ilk sıkınca bana biraz ağır gibi geldi.Şimdi yaz için çiçeksi, vanilyalı aynı zamanda etkileyici koku arıyorum. Huncalife ürünlerini beğeniyorum. Siz çiçeksi aynı zamanda vanilyalı kokulardan hangisini önerirsiniz?

Bence tiamo kış kokusu.kışın severek kullandım kokusunuda çok sevdim ama ilk sıkınca bana biraz ağır gibi geldi.Şimdi yaz için çiçeksi, vanilyalı aynı zamanda etkileyici koku arıyorum. Huncalife ürünlerini beğeniyorum. Siz çiçeksi aynı zamanda vanilyalı kokulardan hangisini önerirsiniz?
Bu tanıma Lancome Hypnose uyuyor gibi geldi.
Ekstra olarak parfums de marly delina da gül ve vanilya kombinasyonu.
Guerlain mon’dan da aynı sekilde hem floral notalar alıyorum hem vanilya.
Ve tabi ki Giorgio Armani Code hem ciceksi hem turuncgil notaları hemde vanilya ile müthiş bir kombinasyona sahip.. tavsiye ederim

ben yazın bu yazdıklarımın arasından gündüzleri yalnızca PDM Delina ve Armani Code’u kullanırım.Ama yaz gecelerinde hepsini kullandığım oldu.Benim parfüm skalamda hiçbiri ağır kokular değiller. Çünkü çiçeksi notalar vanilya notasıyla birlikte daha fresh bir hava olusturmus genel olarak.

Tiamo, ella, memories gold, lecacy of essence, parfumleri her biri ayri ayri guzel ve herkes soruyor genelde. Diger urunleri hakkinda bilgi almak isterseniz instagram: sefer_pinar_huncalife sayfasina bakabilir ve dmden iletisim kurabilirsiniz.

X