içimi boşaltmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu adamın duyguları söyledikleriyle niye bu kadar ilgileniyorsun onu da anlamıyorum . Adam sana her bulduğu noktada hakaret ediyor . Sen bu hakaretleri sevgiden ettiğini kıskandığı için yaptığını falan düşünüyorsun ama değil . Egosunu tatmin ediyor . 500 TL lik ayakkabı için sana ne hakaretler etti . Yaptırma bunu artık kendine . Bir hat için gelmiş tüm kinini kusmus hani sen adamla artık muhattap olmayacaktın
bu adamın beni hiç sevmediğinin de farkındayım bu arada. ara ara geçmişe dönüp beni hiç sevmemiş diye kendime söylüyorum merak etmeyin. evet bu benim zoruma gidiyor sebebi de 2008 den bu yana 16 sene geçmiş ve ben gençliğimi harcadım belki karier olarak daha iyi yerlere de gelebilirdim. benim kararlarımın sonucu elbette bütün bunlar.

ama ben geleceğini bilmiyordum ki. hayır bunları sevgiden yaptığını dşünmüyorum adam rahatsız hasta olarak görüyorum ve bunu yaptı diye de bana yaklaşamasın diye hafta içi uzaklaştırma aldırıcam. daha ne yapayım? burda anlatamadığım adamın yüzsüzlüğü ve çirkefliği. içeri gülerek giriyor çıkarken hakaret edip çıkıyor. hayırdır neden buraya geldin diye sorduğumda hattı sana bırakmak için geldim 1 saatliğine dedi. ben adamın yaptıklarından sorumlu değilim. bunlar bana tuhaf geliyor o yüzden söylüyorum normal bir insanın yapacağı birşey değil.
Evet bu adam birgün gelip seni öldüredebilir. Uğraşma şununla sal artık . Pislikle ugrasinca pislik bulaşır . Nafakasını yatırsin defolsun gitsin

Evet kızını zaten sen sevgiyle buyutsen yeter. Eski eşinin öfke kontrolü yok . Kızın yanindayoen sinirle ona da vurabilir. Bu psikolojik olarak çok daha büyük bir yıkım. Bırak kurmasin iletisim . Çocuk psikolojisi ve ayrılma durumlarıyla ilgili bin tane kaynak var okuyup bina Uygun davranabilirsin . Babası ölmüş say. Bak elinde bir çocuk var sen onu doğru büyümezsen o da gidip senin gibi onu dövecek psikolojik şiddet uygulayacak biri I bulur . Evet kolay değil çok zor yalnız ebeveyn olmak haklısın . Ama surda on yıl kaldı
ben kızıma bütün sevgimi veriyorum evet.
sevgi konusunda hiçbir eksiği olduğunu düşünmüyorum umarım yanılmıyorumdur.
haklısın iletişim kurmasa da olur ama yarın öbür gün babası ona annen bizi görüştürmedi demesi için bir fırsat vermiş olurum çünkü kızın büyüdüğünde yüzüne bakmayacak diyor şimdiden. nasıl bir insan olduğunu biliyorum neler söyleyebileceğini de tahmin ediyorum. evet benim de yanlışlarım var. ama ben sevmiyorum inanın sevgi değil bu pişmanlık. birçok şeyin pişmanlığını yaşıyorum son zamanlarda. eskiden böyle birşeyim yoktu son zamanlarda birşeyler duyuyorum bir sğrğ pişmanlık duygusu yaşıyorum neden bu kadar şans verdim, neden hayatımın en güzel yıllarını harcadım. neden ona bir çocuk verdim bunlar beni yiyip bitiriyor. ve içimi dökmezsem içimde patlayacak ben duygularımı bastıran bir insanım dahada içimde büyüsün istemiyorum.

Siz beni linçleyecek bir sebep mutlaka bulursunuz ama ben terapi alamadığım için malüm fiyatlar çok yüksek, buraya yazıp bütün içimi boşaltmak istiyorum. uzun olucak şimdiden okuyanlara teşekkür ederim.
ben ilkokul mezunuyum. annemle babamdan ayrı büyüdüm, beni teyzem ve anneannem büyüttü. annemi çok özlediğim için Türkiyeye geldim ve o yaşta okulu bırakma kararı verdim. buraya geldim ve annemin yanında kaldım, ama burda okula devam etmek istemiştim fakat annemin oturma izni gibi şeyleri olmadığından sanırım uğraşmadı ve eğitimimi tamamlayamadım. 14 yaşımdan beri çalışıyorum, önce bir giyim mağazasına girdim, ardından bir teknoloji firmasına girdim ve orda evlenene kadar çalıştım, güzel bir kariyer yaptım operasyon uzmanı oldum. 2008 de eski eşimle tanıştım, istanbulda çalışıyordu biz tanıştıktan birkaç ay sonra izmire gitti. uzaktan ilişkimiz devam etti, 24 yaşımdayken de evlendik.
evlenmek benim hayatımın pişmanlığı oldu. ilk haftada altınları alıp bana sormadan bozdurup borçlarını kapattı, ben fark edince sorduğumda ''sana mı sorucam lan altınları bozdururken'' diye cevap verdi bende ona karşılık olarak evet o altınlar kadının diye cevap verdim ve kafama bitane yapıştırmıştı. o gün boşanma kararı almalıydım. ama malesef almadım çünkü pişman olup özürler diledi, bir daha yapmayacağını söyledi bende yeni evlenmişim ayrılmak saçma olur diye düşündüm. zaten çok mantıklı düşünmedim. birlikte kurduğumuz şirkette çalışmaya başladım ve bu süreçte de sürekli sinirini benden çıkarıyordu. birgün bağırıyodu, birgün hakaret ediyordu.hepsini görmezden geldim..
birgün hiç unutmuyorum tatile gitmiştik, arabayı park ederken birisi orda park yasak diye seslendi,birden alevlendi bağırmaya başladı o kişiye bende sakin ol dedim diye suratıma bir tokat attı neye uğradığımı şaşırmıştım.bunları neden affettin diye sorarsanız çok garip bir şekilde pişman olup ağlayıp af diliyordu her seferinde. gönlümü almak için muhakkak şatafatlı şeyler yapıyordu. bunu da sineye çektim. iş gereği sık sık şehir dışına gidiyordu. bir gün geri döndüğünde telefonunun geçmişine baktım, google arama geçmişine. normalde telefon karıştırmam ama o zaman birşeyden şüphelenmiştim. gittiği yerlerde eskort aratmıştı. balıkesir eskort,istanbul eskort,oturduğumuz yerin bile eskortlarına bakmıştı. bunlar ne diye sorduğumda ben baktım ama gitmedim yapmadım birşey demişti. bunun üzerine boşanma kararı aldım söyledim, o akşam eve geç gelmişti ve alkol kokuyordu, neden bu kadar içtin dedim diye sana mı sorucam diyip ardından yere yatırıp yerde tekmelemişti :KK43: o an işte boşanmaya karar verdim ertesi gün adliyeye gidip boşanma davası açmıştım evrakları eline vermiştim, eşyalarımı toplayıp annemin evine gittim oradan da yurt dışına gittim.3 ay kaldım italyada bir kasabada yerleşmiştim.
bana her yerden mail yoluyla ulaştı, sürekli af diliyordu beni çok mutlu edeceğini tedavi olacağını ve bir daha yapmayacağını söyledi, ben yine affedip geri döndüm. neden bilmiyorum ama ne yapsa geri dönüyordum. geri döndüğümde herşey daha güzeldi kendini toparlamaya başlamıştı, çocuk istediğini söylüyordu, tedavi olmak için hastaneye gitmişti,
sürekli sürprizler yapıyordu gerçekten pişman olduğunu düşündüm ve 1 sene boyunca kavgamız olmadı. o sene hamile kaldım. hamileliğimde de birkaç tartışmamız oldu ama büyümedi atlatabileceğimiz şeyler oldu. doğum yaptıktan sonra ben lohusa depresyonuna girdim. kızım uyumuyordu sabaha kadar ayaktaydım, bu konuda desteği yoktu ama ev temizliği, ütü vb gibi şeylerde yardımcı oluyordu. ama uykusuzluk çok zordu. bir gün kızım 4 aylıkken boğazımı sıktı. kızımda kucağımdaydı. yine boşanma kararı alıp annemin evine gittim fakat bana hiçbir şekilde inanmıyorlardı. annem inanıyordu fakat babam (üvey) bizde boşanma yok evlilikte olur böyle şeyler gibi şeyler söyleyip duruyordu bende arkamda kimse yok diye bir türlü cesaret edememiştim. kendisi de gelip ailemle konuşup birşey olmamış gibi geri döndük. kızım büyüdükçe ben muhattap olmamaya başladım. adeta kendi dünyamda kızımla birlikte yaşıyordum. birgün bir duvarı boyuyordum, birgün bir dekorasyon yapıyordum öyle öyle derken kızım 2 yaşına geldi. küçücük tartışmalar bile olmuyordu. neyse en sonunda ben annemin evine kafamı dağıtmaya izmir çok sıcak diye gitmek istedim, kızım yine uyumuyordu o süreçte baya bunalmıştım. kendisinden de bir destek görmediğim için annemle vakit geçiririm kızım da bahçede rahat rahat vakit geçirir diye gitmek istediğimi ve 3 ay kalacağımı söyledim. ilk defa bu kadar uzun süre gitmeyi düşündüm. kendimi çok yalnız hissediyordum. bizi bıraktı ve sonra çok iletişimimiz olmadı. birgün çok basit bir tartışmamız oldu ve ben boşanmak istediğimi söyledim. o da seni boşicam seninle hayatımın geri kalanını geçirmek istemiyorum dedi. o akşam üstü arayıp konuşmak istedim, sinirimi alamadım çünkü telefon suratıma kapanıyordu sürekli ve açmadı. üst üste aradım açmadı sonra elemanını aradım saat 23:30 hiç unutmuyorum, 2 günlük elemanı eve bırakmaya gittiğini söyledi. ve o kızdan o an şüphelendim, kesinlikle boşanma kararı vermiştim.(hala onunla birlikte) ertesi gün annemi arayıp biz boşanmaya karar verdik dedi.bende bir daha iletişime geçmedim ve gidip kendime yine operasyon uzmanı olarak iş buldum.çalışmaya başladım ve kızımı kreşe yazdırdım, boşanma davasını kendisinin açmasını bekledim epey bekledim işe girişim temmuzda olmuştu boşanma davasını eylülde kendisi açtı. kasımda da boşanmak için eski oturduğum yere gittim, ben gülerek çıktım o ağlayarak çıktı mahkemeden. o işimde 2 sene boyunca çok güzel bir şekilde kariyerime devam ettim. sıkıştım ama mutluydum özgürdüm. ardından kendime bir dükkan açmak istedim, internet üzerinden çalışırken ek olarak takı satıyordum, o işi büyütmek istedim ve kendime 2 sene sonunda bir takı dükkanı açtım. şuan hayalimde ki dükkanı işletiyorum. evet ara ara takıyorum eski eşime ama hala neler yaşadığımı bilmiyorsunuzç kimsenin hikayesini bilmeden lütfen yargılamayın. bu konuyu açmamdaki sebep eski eşim ile ilgili tamamen konuyu kapatmak istiyorum. hattımı değiştirdim bana ulaşamıyor. kızıma bir hat almasını söylemiştim kargoyla göndermesini söylemiştim fakat kendisi gelip bırakmayı tercih etti, bana ulaşamıyor diye gelip dükkanıma hakaret edip gitti neye uğradığımı şaşırdım halbuki hattını kargolayabilirdi özellikle hattı bırakmak için geldiğini söyledi ve benden nefret ettiğini, instagram sayfama sevgilimle ''çekirdek ailem'' diye resim attığımı ve bu sebeple benden nefret etmesi için elimden geleni yaptığımı, kötü niyetli bir kadın olduğumu söyledi çekti gitti. artık bana ulaşamayacağı için çok mutluyum. yakında uzaklaştırma kararı da almaya karar verdim bu yaptığından dolayı.

biliyorum çok uzun oldu ama bu konu ile ilgili bir daha konu açmayacağım.
yeni bir sayfa açtım kendime okuyanlara teşekkür ederim. LÜTFEN YORUM YAPARKEN DÜŞÜNEREK YAPIN BEN BUNLARI İLK DEFA BURADA YAZIYORUM AİLEM BİLE AYRILNTILI BİLMEZ. KENDİ İÇİMİ AÇABİLEN BİR İNSAN DEĞİLİM.

Sıraladığınız tüm yalanları burda tek konuda toplamışsınız böylece söylediklerinizi unutmayacaksınız gibi :)
:KK70:

Eski eşiniz maymun iştahlı boktan herifin teki, sadece sana yaptığı kötü şeylere odaklan ve onu hayatından çıkar.

çıkardım hayatımdan artık bana ne ulaşabilir ne gelebilir uzaklaştırma kararı aldırıcam en yakın zamanda.
Çok isabetli bir karar belki oda artık bir şeylerin farkına varır. Bazısı elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor siz önünüze bakın oda ne hali varsa görsün.

.... instagram sayfama sevgilimle ''çekirdek ailem'' diye resim attığımı ve bu sebeple benden nefret etmesi için elimden geleni yaptığımı, kötü niyetli bir kadın olduğumu söyledi çekti gitti. artık bana ulaşamayacağı için çok mutluyum....
Şu kısım bana o kadar saçma geldi ki. Adı üzerinde sevgili , çekirdek ailem ne alaka🤦‍♀️Ben de aklınızın eski eşinizde olduğunu ve onun ilgisini çekmek istediğinizi düşünüyorum. Bırakın artık gideni. Bazen sevsen de vazgeçmek gerekir. Sizin bakış açınıza göre eski eşinizin aklı sizde,o yüzden sizinle uğraşmaya çalışıyor. Erkekler düz varlıklardır. Aklı sizde olsa bosanip başkasıyla evlenemezdi.Dükkana gelip hakaret etme kısmında sizin açınızdan anlatmadığınız eksikler olduğunu düşünüyorum. Ben çoğu konunuzu taraflı anlattığınızı düşünüyorum . Profesyonel birinden yardım alın bence. Buraya iç dökmek bakış açınızı değiştirmiyor.

Şu kısım bana o kadar saçma geldi ki. Adı üzerinde sevgili , çekirdek ailem ne alaka🤦‍♀️Ben de aklınızın eski eşinizde olduğunu ve onun ilgisini çekmek istediğinizi düşünüyorum. Bırakın artık gideni. Bazen sevsen de vazgeçmek gerekir. Sizin bakış açınıza göre eski eşinizin aklı sizde,o yüzden sizinle uğraşmaya çalışıyor. Erkekler düz varlıklardır. Aklı sizde olsa bosanip başkasıyla evlenemezdi.Dükkana gelip hakaret etme kısmında sizin açınızdan anlatmadığınız eksikler olduğunu düşünüyorum. Ben çoğu konunuzu taraflı anlattığınızı düşünüyorum . Profesyonel birinden yardım alın bence. Buraya iç dökmek bakış açınızı değiştirmiyor.
evleniyordum ben, yani evleneceğime emin gibi birşeydim ama olmadı yolları ayırdık. evet atmamam gerekiyordu ama bunu eski eşim görsün diye atmadım o süreçte o beni engellemişti instagramdan. ama geceleri engeli açıp açıp bakıyormuş meğer onu fark ettim bir gece.yakaladığımda da ben engelledim.
benim eski eşimde inanın aklım yok bu başka birşey. ben çoğu şeyin pişmanlığını yaşıyorum.

İtalya'ya yerleştikten sonra, Türkiye'ye ve yerlerde sizi tekmeleyen adama dönmüş çocuk yapmışsınız. Bazı konuları büyük şaşkınlıkla okuyorum.
yani sanırım kadın bulgar vatandaşı filan

ve evlenince de burada vatandaşlığa başvurmamış, üzerime hat alamıyorum dediğine göre -bu ilginç aslında 5 sene evli kalınca alabilirdi vatandaşlık diye biliyordum.

italyaya yerleştim dediği gidip 3 aya kadar kalabilir çünkü şengen (bizim yeşil pasaportlu biri de gidip 3 aya kadar kalabilir italyanın bi kasabasında bu yerleşmek demek değil)
ama orada çalışması vs. lazım nasıl geçinecek?
başka bir ülkeye gidip orada çalışmaktan dil öğrenmektense tr'ye kurulu düzenini bildiği yere geri gelmiş...

ha o zamanlar çocuğu yokmuş bi sürü bulgar kadının yaptığı gibi bir avrupa ülkesinde 3er çalışabilirdi ama o da başka bir macera olurdu

tamamen senaryo bu kadını tanımıyorum yazdıklarından çıkan bu.

ve evlenince de burada vatandaşlığa başvurmamış, üzerime hat alamıyorum dediğine göre -bu ilginç aslında 5 sene evli kalınca alabilirdi vatandaşlık diye biliyordum.

italyaya yerleştim dediği gidip 3 aya kadar kalabilir çünkü şengen (bizim yeşil pasaportlu biri de gidip 3 aya kadar kalabilir italyanın bi kasabasında bu yerleşmek demek değil)
başka bir ülkeye gidip orada çalışmaktan dil öğrenmektense tr'ye kurulu düzenini bildiği yere geri gelmiş...

ha o zamanlar çocuğu yokmuş bi sürü bulgar kadının yaptığı gibi bir avrupa ülkesinde 3er çalışabilirdi ama o da başka bir macera olurdu

hayır avrupa birliği vatandaşıyım.
diğer hiçbirşeye cevap vermiycem malesef. devam ederseniz de engellerim.

he şuna da cevap vereyim 5 sene sonunda vatandaşlık alınıyor evet, evraklarımı 1 senelik evli olduğumda verdim, 5 inci senede başvuru yapmadan da boşandık.

mahkeme kararınız ile icra dairesine giderek icra takibi başlatılması gerekir bu durumda. yani bu durumda sizin dediğiniz gibi "icra davası" söz konusu değildir. yanlışsam beni de aydınlatın.
ama bu durumda tek yanlış söyleyen ben değilim belli ki.

mahkeme kararınız ile icra dairesine giderek icra takibi başlatılması gerekir bu durumda. yani bu durumda sizin dediğiniz gibi "icra davası" söz konusu değildir. yanlışsam beni de aydınlatın.
ama bu durumda tek yanlış söyleyen ben değilim belli ki.
avukatım başlattı işte. ben çok uzak diye gitmedim. dükkanı bırakıp gidemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X