İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Emziriyorum diye 14/10 olarak başladım sonra 16/8 gidiyorum.18/6 denedim aralarda çocuklarla acıkma hızım arttığı için 16/8 de kaldım 😀
16 açlık 8 serbest dimi 😊 ahh o çocuklar düzeni bozuyorlar elimizden geleni yapacagım kaç kilosun hedefin 😉

Emziriyorum diye 14/10 olarak başladım sonra 16/8 gidiyorum.18/6 denedim aralarda çocuklarla acıkma hızım arttığı için 16/8 de kaldım 😀
Peki bu denemelerde güzel sonuç aldınmı kaç kilo gitti denediğin süreçlerde

3 ay düzenli yaptım 10 kg gitti.Şu anda ikinci gebeliğin kiloları gitti ama ilk gebelik öncesi kiloma dönmek istiyorum.79 kiloyum.Hedefim 70 ama aynada 75 tamam bu dedirtirse duracağım
Hedef 70 diyorsun 75 de olurmu diyorsun yoksa 65 mi yazacaktın anlamadım boy uzun o zaman 😊bende kendimi anlatayım 169 boyum 67 kiloyum 😊 58 hayalim ilk hamile kalmadan önce 56 kilodaydım ahhh o günler yedim yedim kilo almazdım 3 gebelik yaşadım ilk 85 le doguma girdim 75 le çıktım 1 yıl sonra 80 oldum oglanı pusete koyar 1-2 saat normal tempoda yurudum aksam 5 ten sonra yemezdim 3 ayda 56 kilo oldum 80 den 56 çok iyi geldi bana 2 gebeliğimde 58 den 72 ile doguma girdim 64 çıktım ikincide bilinçli beslendim sut dönemide almadım 59 düştüm 5 yıl sonra ikizlere hamile kaldım o dönem tedavi gördüm kist vardı hormonlu ilaçlar vs derken 63 le ikizlere hamile kaldım 75 le doguma girdim 65 le çıktım ikizlerde uyku düzenim yoktu baş dönmeleri yaşadım tek baktım günlük ayrı ayrı uyudugum saati toplasam 3 saat uyumuşumdur enerji için tahin pekmez çokkremler bal kaymaklar yedim zaten yemek yapmayada fırsatım olmuyordu hop şekerli yicekler yiyordum oglanlar okulda iken hızlıdan o şekilde beslenirdim akşamada kolay yemeklerden yapardım eşim ikiz kızlarıma bakardı yada dışardan yerdik hop oldumu 73 kilo ikizler 1.5 yaşında iken biraz toparlanmaya başladım azda olsa uykuda vardı uykusuzlukta yapıyor kilo o dönemde diyet var ama yuruyuş yoktu ikizlerle olmuyordu ama verdim azda olsa 67 gördüm ama burada bir topikte 60 gördümmü tam hatırlayamıyorum belkide 62 filanda olabilir tekrar hormon ilac vs vitamin vs derken 70 oldum şimdi tekrar 67-68 kilodayım bu defa başaracam ve almicam zaten hamileliklerimde aldım birde hormon ve vitaminlerle aldım 😞

Bende yapayim,emziriyorum, yani 8 saat yiyip geri hep aç mi kalacagix
Kaç aylık minnoş ek besine başladıysa tabiki olur aynen sabah 9-10 akşam 6-7 arası yemek serbest ilk sayfada paylaştım saat listesini akşamdan sonra hiç birsey yemiyorsunuz 3 litre su içilmeli 😊 hoş geldiniz

Kaç aylık minnoş ek besine başladıysa tabiki olur aynen sabah 9-10 akşam 6-7 arası yemek serbest ilk sayfada paylaştım saat listesini akşamdan sonra hiç birsey yemiyorsunuz 3 litre su içilmeli 😊 hoş geldiniz
E 10 ile akşam 6 arası yasak mi yine. Sağol canım hosbulduk

E 10 ile akşam 6 arası yasak mi yine. Sağol canım hosbulduk
Şöyle liste yapayım ilk sayfada yazmıştım

Sabah uyandınız kahve için emziriyorsunuz yeşil çay içmeyin yada ıhlamurda olabilir tarcınlı sutte olabilir

Kahvaltı 9 da yada 10 da

Ara ögün
ceviz yada badem vs gibi gibi

13 de ögle yemeği

Ara ögün de
yogurt

Akşam yemegi 18 yada 19 da

Günlük 3 litre su içilmeli

Akşam yemeginden sonra hiç yemek meyve vs yemiceksiniz gece oruç oluyor tatlım

Şöyle liste yapayım ilk sayfada yazmıştım

Sabah uyandınız kahve için emziriyorsunuz yeşil çay içmeyin yada ıhlamurda olabilir tarcınlı sutte olabilir

Kahvaltı 9 da yada 10 da

Ara ögün
ceviz yada badem vs gibi gibi

13 de ögle yemeği

Ara ögün de
yogurt

Akşam 18 yada 19 da

Akşam yemeği

Akşam yemeginden sonra hiç yemek meyve vs yemiceksiniz gece oruç oluyor tatlım
Anladım ama gece 12 ye kadar çay serbest mi:) sekersix

X