İğneli Epilasyon İğneli epilasyon günlüğüm 01.12.2017

salı günü görüşmeye gidicem bir hastaneye bağlı güzellik merkezine , acaba cildiyeye mi gitseydim bilmiyorum. ama sonradan çukur ve iz oluşacağını hiç tahmin etmemiştim yaptırırken çok güzeldi çünkü. iğnenin girdiği bütün çukurları görebiliyorum sanki. eğer bu surat düzelirse bütün suratlar düzelir kızlar takipte kalın bakalım ne kadar zaman alacak :110:

Merhaba kızlar, Gaziantepte Amerikan Güzellik Salonu Rahşan Hanım’a bıyık ve dudak altı ve çene için başladım. Bugün sadece bıyık yaptık 12 dakika sürdü. Benim bıyıklar cımbızdan dolayı efsane kalın. Her gün elimde cımbızla gezerim... 10 gün boyunca almadım ve felaket bi suratla gezdim maalesef. Ama sonuçlarına değecek inşallah.
Detaylarına gelecek olursam epilasyon sırasında aslında dayanabilecek bir acı olmasına rağmen canım anestezik bir krem çekmedi değil... epilasyon sonrası ağdanın yaptığı gibi bi kızarıklık oldu belki de daha az... çinko içerikli krem önerdi rahşan hanım onu sürüyorum sürekli, ağrı sızı yok... inşallah kabuklanma da olmayacak. Kırmızılık da pazartesiye geçermiş dediğine göre...
yarın da dudak altı ve çenemdeki bir kaç tüy için gidicem bu arada iğne 20₺ dakika 2,5₺ anestezik krem 20₺ iyi akşamlarr:KK49:
Merhaba rahşan hanım hangi çinko kremi önerdi ve ayrıca güneş kremini cildinizden nasıl arındırıyorsunuz bana uzmanım suyla arındır dedi ama sivilce olucak biliyorum rahşan hanım size yüz temizleme jeli önerdi mi önerdiyse hangi markayı önerdi

Zeynep polat iğneli epilasyon gittiğim yer. Çok memnunum açıkcası. Kabuklanma olmalıki işlemin işe yaradığı anlaşılsın kabuklar bir haftada dökülür sonrasında iz vs kalmaz. Kabuklara müdahale edilmez. Yağlı ciltler krem kullanmamalı enfeksiyon riski artar sivilcelenme ve iltihaplanma oluşabilir.
Yüz ve boyun için konuşuyorum. Benim cildim karmadan yağlıya doğru
Mümkünse ilk üç gün su değdirilmemeli.en az bir gün değdirilmemeli su toplamaması için yaraların.
İlk üç gün günde üç defa pudra uygulamalı yağlı ciltler.
Sonraki 4 gün ginde 2 kere pudra uygulanmalı.
7güne kabuklar döküşmüş oluyor zaten.
Bol güneş kreminden başka krem sürülmemeli.
Aydınlatıcı veya beyazlarıcı kremler iyi araştırılmalı çünkü deriyi inceltebiliyorlar. Yanma riski artar bu sefer.
Merhaba güneş kremini nasıl arındırdınız benim uzmanım suyla arındıyor diyo ama biliyorum sivilce yapıcak zeynep hanım size yüz temizleme jeli önerdi mi önerdiyse hangi marka

Merhaba güneş kremini nasıl arındırdınız benim uzmanım suyla arındıyor diyo ama biliyorum sivilce yapıcak zeynep hanım size yüz temizleme jeli önerdi mi önerdiyse hangi marka
Merhaba ben bilinçsiz şekilde yağlı güneş kremi kullanmıştım. Zaten yağlı olan cildim daha çok sivilcelenmişti haliyle. Geceden yüzümü pudralayıp yatıyordum. Bu yüzden ayrıca yıkamıyordum.

Merhaba ben bilinçsiz şekilde yağlı güneş kremi kullanmıştım. Zaten yağlı olan cildim daha çok sivilcelenmişti haliyle. Geceden yüzümü pudralayıp yatıyordum. Bu yüzden ayrıca yıkamıyordum.
Hangi güneş kremiydi acaba aldığınız merak ettim ben iunik centella güneş kremi aldım

X