İğneli Epilasyon İğneli epilasyon günlüğüm 01.12.2017

bugünkü seansım 5 dk sürdü ne güzel değil mi :KK49: bıyık deyip geçmeyin çok detaylı bi bölge... ama kırmızılık var bıyık bölgemde.. ne zaman geçer bilmiyorum kapatıcımla kanki oldum... bi de 2,80 tl olmuş dk sı...:KK17:
Maşallah canim
Yaralar 1 senede bile gecebiliyormus ama kizariklikla ilgili bir bilgim yok.

Sonunda vakit geldi Mayıs 18 de ben de gideceğim Julia Hanım’a. Dekolte bölgem ve göğsüm için randevu aldım 4 saat. Umarım dayanabilirim acısına. İz miz kalmasın da acısına razıyım gerçi :KK70:
Geçen Julia Hanım a giderken aklıma geldin. Hadi inşallah güzel yazılarını okuruz burda.

Marhaba :KK54: tüm mesajlrı okuma fırsatı bulamadım. Anca sondakiler. Kızarıklık bir gün kabuklanma bir haftada geçiyor bundan uzun sürüyorsa ters giden şeyler vardır. Bilgilerimi paylaşmak isterim sizinle. Sizdende öğrenmek isterim o yüzden topiğinize misafir oldum.

Bende eylülden beri iğneli epilasyona gidiyorum. Azalma var incelmede var ama çok yoğun tüylerim. Gittiğim yer çok mesgul ayda bir bana yetmiyor yeni bir yer arayışındayım. Bir oraya bir oraya gideyim diyorum bakalım.

Şuan gittiğim yere sonuna kadar kefil olurum ve mutlaka aranızda benden uzun giden vardır. Ama yinede istediğinizi sorabilirsiniz hem lazer hem iğneli hakkında :KK15:

Marhaba :KK54: tüm mesajlrı okuma fırsatı bulamadım. Anca sondakiler. Kızarıklık bir gün kabuklanma bir haftada geçiyor bundan uzun sürüyorsa ters giden şeyler vardır. Bilgilerimi paylaşmak isterim sizinle. Sizdende öğrenmek isterim o yüzden topiğinize misafir oldum.

Bende eylülden beri iğneli epilasyona gidiyorum. Azalma var incelmede var ama çok yoğun tüylerim. Gittiğim yer çok mesgul ayda bir bana yetmiyor yeni bir yer arayışındayım. Bir oraya bir oraya gideyim diyorum bakalım.

Şuan gittiğim yere sonuna kadar kefil olurum ve mutlaka aranızda benden uzun giden vardır. Ama yinede istediğinizi sorabilirsiniz hem lazer hem iğneli hakkında :KK15:
Kaç seans gittiniz acaba.
Ben 4 seans gittim, azalma incelme var ama şıklık durumu aynı gibi geliyor hala bana

Dun 5. Seansima gittim
Ayda bir gidiyordum hep, bunda ilk defa 15 gün sonra gittim.
15 gün sonra cemem çıkıyor aslında ama ben yanakları da çıksın diye 1 ayı bekliyordum.

Seansim 17 dk sürdü.
Bu aydan sonra artık azalma yasayacagimi söyledi. Oncelme var biraz ama azalma çok olmadı cenemde

Dun 5. Seansima gittim
Ayda bir gidiyordum hep, bunda ilk defa 15 gün sonra gittim.
15 gün sonra cemem çıkıyor aslında ama ben yanakları da çıksın diye 1 ayı bekliyordum.

Seansim 17 dk sürdü.
Bu aydan sonra artık azalma yasayacagimi söyledi. Oncelme var biraz ama azalma çok olmadı cenemde
Akımı düşük tutuyorlar olabilir mi? Azalma da sağlamanız gerekirdi 4 seansta rahat :/

Akımı düşük tutuyorlar olabilir mi? Azalma da sağlamanız gerekirdi 4 seansta rahat :/
Yüzüm çok işlem gördü, 4 sene aralıklarla lazer 8 seans, onu haricinde hep ağda ile alındı, çok kitlendi ve inatçı olmaya başladı.

Yapan kişiye akım konusunda güveniyorum, ani başka çarem yok

Eveeet an itibariyle Julia hanımdan geldim :) 4 saat randevum vardı ama bünyem malesef kaldırmadı 4 saati. 2,5 saatte baya bir yeri temizledik. Tüm göğüs ve dekolte gittim bu arada. Gelişmeleri yazarım :))

Argın çok oldu mu canim
İlk 1,5 saat rahat dayandım ki canım aşırı tezdir. Bir cimcirseniz morarır böyle. Bir de göğüs bölgesi yüz gibi değil ince deri hassas yer. Son dakikalara doğru acı eşiğim düştü zaten yol yorgunuydum vs vs 120 dk da durun artık dedim şuanlık beni rahatsız eden kalın ve siyahları temizledi. Ne kadar çokmuş fotoğrafta görünce anladım. Diğer seansta inceleri de aldırıcam

Merhabalar umraniye de carem güzellik salonu diye bi yer var buraya giden var mı arkadaşlar yarın orda igneliye başlayacağım giden varsa yorum yapabilir mi

merhaba nereye gidiyorsunuz?leke bırakmayan yer arıyorum..lütfen yardım edin:KK43:

merhaba krem ve pudranın isimlerini öğrenebilir miyim? bende kabuklardan sonra kalan lekeler var :KK43: pudra dışında hiçbirşey kullanma diyor kullansam iyi olacak gibi

Utalk pudra kullanıyorum,hametan diye de krem kullanıyorum.
İşlem gördükten hemen sonra yaptırdğım kişi pudra sürüyor istersen 5 dk sonra siliyorsun ama silmemeye çalışıyorum. O gün gece yatmadan pudra sür diyor yastığa yorgana sürtüp tahriş olmasın diye. 2 ya da 3 gün boyu sabah akşam krem kullanıyorum. Arada pudra sürüyorum.

Utalk pudra kullanıyorum,hametan diye de krem kullanıyorum.
İşlem gördükten hemen sonra yaptırdğım kişi pudra sürüyor istersen 5 dk sonra siliyorsun ama silmemeye çalışıyorum. O gün gece yatmadan pudra sür diyor yastığa yorgana sürtüp tahriş olmasın diye. 2 ya da 3 gün boyu sabah akşam krem kullanıyorum. Arada pudra sürüyorum.
teşekkür ederim peki kabuklar gittikten sonra da kreme devam ediyor musunuz?

bugünkü seansım 5 dk sürdü ne güzel değil mi :KK49: bıyık deyip geçmeyin çok detaylı bi bölge... ama kırmızılık var bıyık bölgemde.. ne zaman geçer bilmiyorum kapatıcımla kanki oldum... bi de 2,80 tl olmuş dk sı...:KK17:
Merhaba kızlar iz olur diye korkmuştum bu gönderimde. Kısa sürede yok denecek kadar azaldı elime ne geçtiyse sürdüm ama bence bir şey sürmesek bile geçici bu izler, cildimiz kendini yeniliyor :KK51:

Merhaba kızlar iz olur diye korkmuştum bu gönderimde. Kısa sürede yok denecek kadar azaldı elime ne geçtiyse sürdüm ama bence bir şey sürmesek bile geçici bu izler, cildimiz kendini yeniliyor :KK51:
Bende hic birsey surmuyorum. Sadece o gun su degdirmiyorum. Ertesi gun yuzumu bebe sampuaniyla yikiyorum.

Ben göğsüme yaptırıyorum. Ve daha alınmamış tüylerim var yaptırmam gerek. Kabuklarıma müdahele ettim salak gibi banyoda hafifçe sürttüm. Şimdi o yerlerde kıl kökü büyüklüğünde kırmızılıklar noktalar var. 2 haftadır sürmediğim şey kalmadı azıcık soldu gibi ama moralim bozuk :KK43:

teşekkür ederim peki kabuklar gittikten sonra da kreme devam ediyor musunuz?

Açıkçası bende bariz kabuklanma olmadı, yani kabukla muhabbetini burda duydum,en son yaptırdığımda dikkatimi çekti yüzümde ufacık olmuş kabuk galiba. Ben sadece seans günü dahil 3 gün kullanıyorum. Seans günü 3 4 saat yüze su,buhar değdirmemek gerekiyor,tozdan,kirden korumak gerekiyor. Dikkat edilmezse sivilcelenme yapıyor ya da ona benzer,belki de kabuktur,1 kez dikkat etmedim ufacık şeyler oldu ama geçti tekrar.

X