İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon Yaptıranlar Tecrübe

merhaba :) bende kıl mağduru bir kadın olarak fikirlerimi paylaşayım. 29 Ekim 2019 da Üsküdar da mükemmel bir ablayla tanıştım İsmi Hacer :) 35 yıldır işinde uzman çok tatlı bir kadın. 29 Ekimde arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. yüzümde çok yoğun ve sanki jiletle tıraş edilmiş gibi kıllarım vardı. çene, çene altı, yanak, faul bölgesi. evde her gün ip + cımbız + ağda geziyordum. ilk gittiğimde 10 dakika kadar acısını denemek için çalıştık. çok fazla canım acımadı. gerçi acısaydı da o lanet kıllardan kurtulmak için dayanırdım :) 2 Kasım 2019 da 1,5 saatlik bir randevu aldım. yüzüm tertemiz bebek gibi oldu. ilk önce çok şişti kızardı tabii. 2 gün yanak çene kısmına su değdirmedim sürekli pudraladım. benim çene bölgemde batıklarımda çok vardı. tek tek hepsini çıkardı.. derinin üzerinden göremediğim kılları bile gördü temizledi. arkadaşıma işlem yapılırken video çektiriyordum. inanın deri altından 5-6 cm bir kıl çıktı inanamazsınız. asla tahriş olmadı. çok temiz ve düzenli olarak o tarihten sonra her Cumartesi günü gittim. hep 1.5 - 2 saat randevu aldım. 11 Martta Covidden dolayı bir 2 ay kadar gidemedim tabi ama o süreci çok sıkıntı çekmeden geçirdiğimi söyleyebilirim. sonrasında güzellik merkezleri açılınca 3 saat tekrar gittim. en ince ayva tüylere bile çalıştık. şimdi yüzüm bitti. çene bölgemde bir iki kıl çıkıyor o kadar. şu an kol altına ve göğüs çalışıyoruz. onlardan sonra göbek ve bikiniye geçeceğiz. kışa doğru kollara geçmeyi düşünüyorum. şu an yüzümde tek bir leke, iz vs yok çok şükür. ben 2-3 kez bıyıkta çalıştırdım fakat acısına dayanamadım. bide izleri geç iyileşiyor diye bıyığı bıraktım. elim kaş bıyık almaya yatkın olduğu için en fazla 10 dakikamı alıyor toparlamak. koronadan dolayı seanslara artık 1 hafta arayla gidemiyorum fakat gerçekten eğer İstanbulda oturuyorsanız ve Üsküdara ulaşım sorununuz yoksa şiddetle tavsiye ederim. ben başladığımda dakikası 7/8 yıldır 2 tl idi. 2020 de 3 tl oldu. sanırım bir 7/8 sene sonra tekrar zam yapılır. hem ucuz hem de ultra tecrübeli bir yer arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum. en azından 10 dk deneme yaptırın o zaman anlayacaksınız..
ben krem olarak hametan, fito ve madecassol kullanıyorum. bana iyi geliyor..
merhabalar iğneli epilasyon için bir yer arıyorum ben de ve üsküdar ulaşabileceğim kolaylıkta bir yer fakat güzellik merkezinin ismini yazmamışsınız rica etsem söyleyebilir misinzi 🙏🏻

Igne kıl köküne tam olarak girerse acı hissedilmez.akim verilir bu aşamada akımın acısı olur.fakat kılı cımbızla çekerken hissetmezsiniz.cunku yanan kıl kendini bırakır.eger kendini bırakmıyorsa akim düşüktür.akimin artırılıp tekrar uygulama yapılması gerekir.bir haftada kılların çıkması normal değil diye düşünüyorum
Kesinlikle haklısınız ben tüm kollarımı ve çenemi yaptırdım İstanbul’da tecrübe ettiğim 2 şey var asla 1 hafta sonra çıkmıyor ve akım verilince az bir acı oluyor ama kılı çekince hiçbir şey hissedilmiyor

Sonrasında bana hep krem kullandırıyorlardı ve güneş kremi bende hiçbir leke yok bepanthol kullanıyordum 1 hafta 10 gün kadar ve güneş kremi yaz kış farketmez

Sonrasında bana hep krem kullandırıyorlardı ve güneş kremi bende hiçbir leke yok bepanthol kullanıyordum 1 hafta 10 gün kadar ve güneş kremi yaz kış farketmez

Kizlar gittigim yer inanılmaz sabir aşılıyordu. Yillar once gitmistim igneli epilasyona. Duvarda şu yazi vardi lutfen aklinizda tutun.
"Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldir" iğneli epilasyonu saha guzel anlatacak bir cumle olamaz. Cok cile cekeceksiniz ama değiyor. Herkese gecmis olsun.

Kizlar gittigim yer inanılmaz sabir aşılıyordu. Yillar once gitmistim igneli epilasyona. Duvarda şu yazi vardi lutfen aklinizda tutun.
"Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldir" iğneli epilasyonu saha guzel anlatacak bir cumle olamaz. Cok cile cekeceksiniz ama değiyor. Herkese gecmis olsun.
Siz bu beladan kurtuldunuz sanırım 🙏🏻

Kesinlikle haklısınız ben tüm kollarımı ve çenemi yaptırdım İstanbul’da tecrübe ettiğim 2 şey var asla 1 hafta sonra çıkmıyor ve akım verilince az bir acı oluyor ama kılı çekince hiçbir şey hissedilmiyor
Kolların iyileşme süreci nasıl

Bildirim aldım, geldim. Yorumları okumadım. Ama iğneli epilasyon yaptırdım. Gerçekten doğru yapılırsa oldukça işe yarıyor. Özellikle ince tüylere bire bir.

Prensesim theblackswan theblackswan da yaptırıyor. O daha doğru bilgiler verir diye düşünüyorum ❤️

Bende yaklaşık olarak 3 senedir yaptırıyorum. Doğru yapan bir yer olduğu zaman kesinlikle iz kalmıyor. Ben çok memnunum yüzüme yaptırdım ve yüzümde şu an 3-4 tane siyah tüy var sadece ayda bir 2-3dakikalık ona gidiyorum. Kesinlikle çok büyük rahatlık. Tüylerim sarı olduğu için lazer etki etmedi bana iğneli kesin çözüm oldu.

Bende yaklaşık olarak 3 senedir yaptırıyorum. Doğru yapan bir yer olduğu zaman kesinlikle iz kalmıyor. Ben çok memnunum yüzüme yaptırdım ve yüzümde şu an 3-4 tane siyah tüy var sadece ayda bir 2-3dakikalık ona gidiyorum. Kesinlikle çok büyük rahatlık. Tüylerim sarı olduğu için lazer etki etmedi bana iğneli kesin çözüm oldu.
Ben iki seans gittim ve pek birşey anlamadım sizde de böyle mi oldu yoksa ilk seanstan etkisini gördünüz mü? Hala kıllarım olduğu gibi duruyor çünkü

Ben iki seans gittim ve pek birşey anlamadım sizde de böyle mi oldu yoksa ilk seanstan etkisini gördünüz mü? Hala kıllarım olduğu gibi duruyor çünkü
Ben ilk seansa gittiğimde direkt belli etti yapılan yerlerde kesinlikle tekrar çıkmadı. Belki 1-2 tanesi çıkmıştır o kadar söyleyeyim. 2 seansta muhteşem bir azalma gördüm. Sizin yapan kişi boş yapmış olabilir akımı doğru zamanda vermemiştir belki. Çünkü gerçekten kesinlikle gözle görülür bi azalma mutlaka oluyor.

Eğer gittiğiniz yerin tecrübesine güveniyorsanız biraz sabredin. Benim tüylerim çok kalındı o yüzden yaklaşık 3-4 seans hiçbir değişiklik gozlemlemedim. Özellikle çene bölgesi çok inatçı oluyor ve kalınsa. Sabredin sonuç alırsınız

Canım şimdi yazabildim 🥰 Otrera Otrera
Ben yüzüme, koluma ve vücutta lazerden kalanlara iğneli epilasyon yaptırmış biriyim.

Çok yoğun ve yüz gibi hızlı yenilenen bölgelerde, hemen bir iki kere gitmeyle sonuç alamadım diye bırakmamanızı tavsiye ederim. Çünkü temelde saatlerce direnip görünürdeki hepsini tek seferde yaptırsanız bile hepsi tek seferde bitmez, alttan çıkmayan bir sürü kıl kökü mevcut, hatta üç beş gün sonra neredeyse sıfırlanan bölgelerde çıkmaya başlayan kılları görebilirsiniz. Onlar alınan kökler değildir, alttaki gelenlerdir. Yüz için bir üç ay kadar sabredin derim, sonra ayrıntı çalışarak zamanla toparlamalara gidersiniz aylık olarak, bir seneye kadar da hepten yumurta olursunuz.

Kol en acısız ve konforlu bölge, yüksek başarı oranı olan bir bölge, kol ve yüz konusunda iğneliden başka bir şeye bulaşmayın derim.

Bacaklarda lazerden kalanları birkaç saatte toplattım. Tertemizler şu an memnunum.

Eğer gittiğiniz yerin tecrübesine güveniyorsanız biraz sabredin. Benim tüylerim çok kalındı o yüzden yaklaşık 3-4 seans hiçbir değişiklik gozlemlemedim. Özellikle çene bölgesi çok inatçı oluyor ve kalınsa. Sabredin sonuç alırsınız
Teşekkür ederim yorumunuz için 🌸

X