Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu yetenek değil, gerçekten değil, başka bir adı olmalı...:KK9: müthişsin. :KK71: gözlerin de çok güzel, ne yapsan yakışıyo, hayran kaldım. :KK52:

farların da ışıltılı, çok hoş. hangi marka kullanıyorsun? çok merak ettim.

sevgi pötrcüğüm makyaj mazlememerimin çoğu yerli malıdır, carmina, pastel rosense vb. kullanıyorum. makyaj ürünleriniz bölümünde benim de tüm makyaj amzlezemelerimin toplu çekimi var ama onu arayıp bulacak zaman nerdeeeeeeee:97:

bir ara ben tekrar hepsini çekip koyarım güzeller bu topiğe de hem yeniler de eklendi hepsini görmüş olursunuz

bir de, bu hacı sürmeleri akmıyor mu? kaç saat durur böyle?

hacı sürmesi artık kullanmıyorum canım çünkğü yakıyor evet:))) normal kalem kullanıyorum yada çoğunlukla kullandığım kryolan marka jel eyeliner im var onu kullanıyorum 27 tl ye aldım ama çok memnunum tavsiye ederim kalem gibi de kullanıyorum

Benbirkaç makyaj denemesi yaptım ama resimler hiç güzel çıkmadı yaaaaaa:KK14:

oyy kendi yaptığımız göz makyajları topşğine koysana bidenem, ne beceriksizim diyenler şimdi topik açtı:82:

sadce az kndine güven yeter biz yöneledririizz seni elimizden geldiğince

ilarzu makyajin super ve cok dogal..kullandigin markalari ve numaralari yazar misin desem cok mu sey istemis olurummmmmm:KK61:

yakında hepsini topluca koyacağım canım ama numaralarına kadar nasıl vakit ayrıacağım bilemem:))

deryam hayatım gül böreğim senin de yeni yılın sağlık mutluluk ve huzur getirsin saana canısım

kızlar hepinizin topluca yeni yılını kutlar tüm dileklerinin gerçek olmasını dilerim hepinişzi öperim

sık sık gerimiyorum artık ama ihmal etmemeye çalışacağım bundan sonraşekerler merak etmeyin öpücükler

peki canım bu fırçalı eyeliner dediğin likit mi? hem sürme hem onu mu sürdün?

ordaki makyajımda evet hem fırça hem sürme var ama şu an hepsini jel eyeliner ile yapıyorum eyeliner fırçası ile. sadece alt kirpiklerimi artık o kadar siyah yapmıyorum istersem meryem arkdaşımın Almanyadan hediye getirdiği p2 veya catrice kalemler ile aynı görünümü verebiliyorum

bidenem evet orda likit eyeliner ve sürme var
ama sürme bana alerji yaptığı için bıraktım şu an kryolan ın jel eyelinerini kullanıyorum memnunum

arzucummmmmmm ösledin mi beni şekercim muhahaha:KK62:ben sizi çok özledim yaff.neyse türkanım şorayım yine döktürmüşsün .bayılıyorum sana:98:

ya farlara bayıldım hepsi simli. markaları nedir bu farların çok hoşuma gitti :) sırf eyeliner olan resimde göz kapağında pudramı varonu merak ettim
:KK49:

evet pudra vardır canım

arzucummmmmmm ösledin mi beni şekercim muhahaha:KK62:ben sizi çok özledim yaff.neyse türkanım şorayım yine döktürmüşsün .bayılıyorum sana:98:

ben de sizi çok özledim bidenem öperim alnından canımsın

YouTube - Liquid Or Gel Eyeliner *Winged Liner tutorial*

kızlar bu videolara bir göz gezdirin. eyelinerın nasıl çekildiğini gösteriyorlar.

bende de kredi kartı ile kolay eyeliner çekimi videosu var bal köpüğüm ordan da bakabilrisin 7

ilarzunun makyaj videosu

ilarzuuuu yemişim makyajını,ben sana ölüremm makyaj kıraliçasııı:)))
aşkım benim,en kısa zamanda yeni hattımdan arıyorum seni ve öpüyorummm:)))
sendeki numaramı silebilirsin kuzen,çünkü kankan bambaşka bi hayata geçiş yaptı:94:buna çok seviniceksin biliyorum,konuşuruz zaten:KK66:
haa bide bi dumanlı sımoke ayss yapsana aplaaa:93::)))
seviyorum seni:KK69:

ilarzuuuu yemişim makyajını,ben sana ölüremm makyaj kıraliçasııı:)))
aşkım benim,en kısa zamanda yeni hattımdan arıyorum seni ve öpüyorummm:)))
sendeki numaramı silebilirsin kuzen,çünkü kankan bambaşka bi hayata geçiş yaptı:94:buna çok seviniceksin biliyorum,konuşuruz zaten:KK66:
haa bide bi dumanlı sımoke ayss yapsana aplaaa:93::)))
seviyorum seni:KK69:

seni bulduğum yerde öldürecevm kanka ist. geldim ara ara helak oldum seni yaaaaa

İlarzu maşallah çok güzel makyaj yapıyorsun ve çok yakışıyor sana :)) gözlerinde çok güzel lens mi kullanıyorsun :)) kullanıyorsan markası ve adını öğrenebilirmiyim :))

ilarzucum kirpiklerin kendi kirpiklerin mi yaa???:KK31: masallah o kirpigede napsan yakısır yaniiii...:KK16:

İlarzu maşallah çok güzel makyaj yapıyorsun ve çok yakışıyor sana :)) gözlerinde çok güzel lens mi kullanıyorsun :)) kullanıyorsan markası ve adını öğrenebilirmiyim :))

çok teşekkürler canısım lens değil kendi orijinal:)

ilarzucum kirpiklerin kendi kirpiklerin mi yaa???:KK31: masallah o kirpigede napsan yakısır yaniiii...:KK16:

çok teşekkürler takma değil canım o da orijinal

e ne diyeyim ben şimdi bu güzellik karşısında...:nazar::nazar:maşallah canım arkadaşıma yaa...

çiçeğiimmmm badem ezmeeemmmmmm küçük çiçek ne yapıyo:emir_bebek:

peki makyajlar çok güzel de,akmaması için ne yapıcaz:))

önceden önlemini alacaz :)

ben bu tarz makyajlar yapmıyorum genelde koyu gri siyah ve koyu kahverengi tonları tercih ediyorum göz yapıma bu renklerin yakıstıgını düsünüyorum genelde begeniliyor

oyoyyyyy supersin. cok guzel makyj yapiyon yahu. hele o gozler tü-tü masallah :nazar: bakinca icim geciyooo :emir_bebek: ya bize bi el atsana :KK64: ceylan gozlum , ablacim senden bi rica olucak ŞU BUYUK GÖZLER NASİL KÜÇÜLTÜCEZ ?:KK59: YAAAA BANA NE BEN KÜÇÜK GÖZ İSTİYOM :84::KK43: HA BİR AYRİNTİDA VERİYİN YALNİZ BENİM GÖZLER BİRAZ PÖTLEK DE:KK25: NAAPİCAZ ?:18:

arkadaşlar çok teşekkür ediyor 1 eylülde evleniyorum 3 eylülde de İstanbulda nikah vardır

X