ilikler

K

krema2008

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi krema2008
arkadaşlar benin burun estetiği ameliyatımın 24. günü ama kemer baya şişti ancak bu şişlik ameliyat olmadan önceki gibi duruyo ve elleyinde şişlik gibi duruyo ama kemik geliyor elime bu şişlikmi acaba yoksa doktor hiçbir işlem yapmamışmı. doktorun dediğine göre derim kalınmış ve iri kemik yapım varmış. böyle durumla karşılaşan varmı. sanırım eski şekline dönüyo. ee ben ne anladım bu ameliyattan boşunamı sıkıntı çektik. boşunamı masraf ettik :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi krema2008
cnm sisliktir o hic kemer bırakılır mıı aa olacak is degil hic kemer mi diye düsünme doktor ameliyatta hic bisey yapmamıs olamaz yaa, kesin sisliktir zamanla gecer üzülme hic

• Konu Sahibi krema2008
ebruya katılıyorum bencede şişliktir sabırlı olmak gerekiyor canım zamanla eminim düzelir canını sıkma hiç

• Konu Sahibi krema2008
canım benım 70 gun olcak halen cok sıs bakıslarım cok tuaf morluk lekem bıle var benımde derım ve kemıgım kalın oldugu ıcın gec ınıyorr uzulme senın daha cok yenı bu arada kıme oldun sen

• Konu Sahibi krema2008
be daha ameliyat olmadım ama sizin daha 24.gün çok erken bence iner kafana takma hiç.üzme kendini herkesin şiş cilt yapısıylada ilgili bazılarının hemen iniyo bazılarının geç iyileşiyo ama sonunda güzel oluyo öenmli olan bu :) umarım seninkide iner bian önce güzel olur.yeni olmuşsun ameliyat kemer değildir

• Konu Sahibi krema2008
canım benım 70 gun olcak halen cok sıs bakıslarım cok tuaf morluk lekem bıle var benımde derım ve kemıgım kalın oldugu ıcın gec ınıyorr uzulme senın daha cok yenı bu arada kıme oldun sen

canım ben bursada dr. bülent cihantimura oldum. sağol bilgilendirdiğin için a.s.

• Konu Sahibi krema2008
teşekkürler kızlar ama görenler olmamış gibi yorumlar yapıyo canım sıkılıyo. boşunamı çektik bu cefayı

cnm olur mu öyle şey,doktor öyle burnu açıp hiçbişey yapmayıp kapıcak değil ya
yogun ödem var demekki orda.

yahu iner takma kafana annemınde derısı kalınmıs 5 ay oluyo hala şiş,cunku orda deri toparlanıyomus ve kendini germiyomus deri,zamanla kendini gerdikçe düzelicek merak etme sana tavsıye edebılecegım bı krem var doktor annemede onla masaj yapmasını önermişti özelden yazarım cnm

yahu iner takma kafana annemınde derısı kalınmıs 5 ay oluyo hala şiş,cunku orda deri toparlanıyomus ve kendini germiyomus deri,zamanla kendini gerdikçe düzelicek merak etme sana tavsıye edebılecegım bı krem var doktor annemede onla masaj yapmasını önermişti özelden yazarım cnm

ay canım benim lütfen yazarmısın ilacı. bide annende ışardan bakınca direk belli oluyormuydu. şimdiden teşekkürler a.s

ay canım benim lütfen yazarmısın ilacı. bide annende ışardan bakınca direk belli oluyormuydu. şimdiden teşekkürler a.s

annemde hala biraz belli canım,en son kontrole gittiğinde doktor dedi ala ala bunun olmaması lazım ben burayı boş bırakmıştım dedi o bölgeye parmagıyla bastırdı altını boş bıraktım bu sadece şişlik dedi,burun ucundan kemere dogru cıkan kısımda bi tümsek vardı,sonra bu ismini verdiğim kremin iğnesini yaptı annemin burun ucuna,2 gune şişlik indi,sora bu kremi yazdı deriniz kalın kendini geç geriyo orda bi deri birikimi var dedi bu kremle masajlara devam edın dedi,benim derim çok inceymiş mesela ben kullanmadım doktorunuza danışmadan kullanmayın yinede :eek:klava:

canım endişilenme inecektir..mesela benim doktorum ameliyat öncesi görüşmeye gittiğimizde derisi çok güzel fazla şişme morarma gibi bi problem yaşamayacağız demişti..3 gün önce ameliyat oldum ama sürekli buz vardı yüzümde uyurken bile suratımda buzla yattım ertesi günde sürekli buz uyguladım doktorum böyle yapmamı söylemişti..sonuç olarak göz altlarımda biraz şişme ve morluk oldu onlarda yavaş yavaş geçiyo belirgin bi iyileşme var..bide ameliyatttan sonraki gün tamponlarımı aldırtmaya gitiiğimde bir bayanla karşılaştık ameliyat olalı 20 gün kadar olmuş ve yüzü epeyce mor ve şişti hatta benim ilk günün olduğuna inanamadı.anlattığına göre yüzünde sakal varmış gibi olmuş her tarafından deriler sarkmış sonra doktor ona bi ilaç vermiş onu kullanmaya başladıktan sonra inanılmaz bir düzelme olmuş hemen çantasından çıkarıp gösterdi bize eğer sorun yaşarsanız mutlaka siz de kullanın diye bence sen de doktoruna bi danış..bide benim doktorum evin içinde bile olsam güneş kremi sürmemi söyledi güneş ışığı etkisiyle morluklar daha uzun süre kalabiliyomuş hatta kalıcı olabiliyomuş....canım hiç üzülme er yada geç iyileşecektir şöyle düşün iyileştiiğin zaman tüm bu sıkıntıları unutacaksın ve tam istediğin gibi bir burnun olacak yerimseniben

kızlar benim şişliklerde herhangi bir değişiklik yok elleyince kemiklerin şişliği geliyo. acaba bu kemiklerdeki şişlikler mi inecek yoksa bunlar kalıcımı çok belli oluyorlar

benimde sağ tarafım daha şiş o yüzden sağ burun deliği daha büyük burnumda sola yatık duruyor alttan bakınca bende kendi kendimi yiyordum tüm gün ayna karşısında sanırım 5.günüm oldugundan şişlikler inince düzelir umarım böyle yamuk yapmıs olamaz tam da göremiyorum alçı var hala :KK43: uff düzelsin nolur:KK43:

kızlar benim şişliklerde herhangi bir değişiklik yok elleyince kemiklerin şişliği geliyo. acaba bu kemiklerdeki şişlikler mi inecek yoksa bunlar kalıcımı çok belli oluyorlar

canım şişliklerin ne alemde senin??

canım ya sıkma canını geıcektırr onlar cok guzel bı burnun olucak hem daha cok taze burnun bu sekılde olması bence cok normal duzelıceksın ısallah ben emınımm allahım yardımcın olsun tatlışş..

sanmam canım kemik oldunu telaşlanma bence şişliktir o benimde iki kaşımın arasında var bilye kadar kemik gibi duruo ama şişlik biliom yane sıkma canını sabret bir burun 2 ila 6 ayda gercek sonucu verio :)

kızlar benimde iki kaşımın arası şiş bu gün oraya masaj yapayım derken iki kat şişirdim galiba fazlaca bastırdım
bakışlarım bi tuhaf oldu ya ordaki şişlik ne zaman iner kızlar bir aya kadar geçermi

X